reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dzisiejsza beta 2011, a przyrost to 124%.
Progesteron mnie martwi, bo tylko poszedł do góry trochę i jest 15,40. 😐
beta ładna a masz kontakt z lekarzem, żeby podpytać o proga? Może jak idzie do góry jest Ok?!
O rany i to w nocy?

Dziewczyny wiecie moze jak zrobić tą tabelkę z naszymi terminami i wizytami? Jest już nas sporo i tak to byśmy mniej więcej wiedziały która jest w jakim tygodniu 😊

u mnie jeszcze za wczesnie na objawy (4+5), tylko cycki mam większe i tyle ..nawet spac mi sie nie chce wstalam wczoraj o 5 poszlam o 23 spac 🙄 juz mnie to pomały martwi i wkurza , z jednej strony dobrze z drugiej niedobrze 😅
mnie ten krótki sen tez meczy, wieczorem nie mogłam zasnąć bujalam się nie wiem do której a rano po 5 już gotowa do działania 😅 pospal by człowiek jak ma wymówkę
Co do tabelki to czy ktoś na pierwszej stronie nie musiałby zmienić swojego postu?


Wszystkiego najlepszego dziewczyny!!! 💐

Ja wczoraj mdłości miałam w zasadzie cały dzień, jakieś zawroty głowy wieczorem i wzdęcie.
 
reklama
O rany i to w nocy?

Dziewczyny wiecie moze jak zrobić tą tabelkę z naszymi terminami i wizytami? Jest już nas sporo i tak to byśmy mniej więcej wiedziały która jest w jakim tygodniu 😊

u mnie jeszcze za wczesnie na objawy (4+5), tylko cycki mam większe i tyle ..nawet spac mi sie nie chce wstalam wczoraj o 5 poszlam o 23 spac 🙄 juz mnie to pomały martwi i wkurza , z jednej strony dobrze z drugiej niedobrze 😅
Chyba te poranne pobudki to też objawy 😅 wieczorne mdłości u mnie przeradzają się chyba w mdłości całodobowe, bo jest rano a nadal je odczuwam …
 
beta ładna a masz kontakt z lekarzem, żeby podpytać o proga? Może jak idzie do góry jest Ok?!
mnie ten krótki sen tez meczy, wieczorem nie mogłam zasnąć bujalam się nie wiem do której a rano po 5 już gotowa do działania 😅 pospal by człowiek jak ma wymówkę
Co do tabelki to czy ktoś na pierwszej stronie nie musiałby zmienić swojego postu?


Wszystkiego najlepszego dziewczyny!!! 💐

Ja wczoraj mdłości miałam w zasadzie cały dzień, jakieś zawroty głowy wieczorem i wzdęcie.

Ponoć jak w normie jest, to jest dobrze, ale jak widzę jaki wysoki dziewczyny maja, to mój niski się wydaje. 🙈

Ja z objawów, to cały czas bym spała.
Śpię po 8-9 h w nocy i jak mi się udaje, to mam dwie drzemki w dzień. 😂
Często chodzę siku, mdłości mi doszły, ale najgorsze są wieczorem.
Zauważyłam tez, ze mam takie wahania pomiędzy tym, ze jestem szczęśliwa, a zaraz rozdrażniona, albo płakać mi się chce. 😂
U mnie dziś 4+6, ale wydaje mi się, ze ciąża może być starsza.

Wszystkiego dobrego Kobietki i miłego dnia 🌹🥰🌷
 
Ponoć jak w normie jest, to jest dobrze, ale jak widzę jaki wysoki dziewczyny maja, to mój niski się wydaje. 🙈

Ja z objawów, to cały czas bym spała.
Śpię po 8-9 h w nocy i jak mi się udaje, to mam dwie drzemki w dzień. 😂
Często chodzę siku, mdłości mi doszły, ale najgorsze są wieczorem.
Zauważyłam tez, ze mam takie wahania pomiędzy tym, ze jestem szczęśliwa, a zaraz rozdrażniona, albo płakać mi się chce. 😂
U mnie dziś 4+6, ale wydaje mi się, ze ciąża może być starsza.

Wszystkiego dobrego Kobietki i miłego dnia 🌹🥰🌷
przepraszam, ja na tym akurat średnio się znam 😅
No to w normie to tego trzeba się trzymać :) mysle, ze te poziomy hormonów to tak indywidualna sprawa, ze nie ma co się porównywać. Ja miałam ciąże z niska beta na początku ale przyrastajaca dobrze i urodziłam 3700 g chłopa :) tez się na początku bałam ze za niska a wyszło takie bobo :) będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry