reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Tak dla pocieszenia, a wiem, że Ci się przyda bo sama miałam takie zmartwienia- do 7 tc nie miałam żadnych objawów. Jakbym w ciąży nie była 😊 później zaczęło się ze zdwojoną siłą i trwa do dzisiaj, a powoli kończę 1 trymestr 😊 więc wszystko z Twoją ciążą ok 🌷✊
Nie wiem czy to mnie pocieszyło 🤣 To "ze zdwojoną siłą brzmi niepokojąco" 🙈 Ale u Ciebie bliźniaki to może dlatego 😉
Co Ci dolega?
 
reklama
Hejka, ja tez niby nie mam żadnych objawów takich konkretnych co bym mogła powiedzieć że to przez ciąże 😊


Dzis piekny dzień, u mnie świeci słoneczko aż miło 😊
 
Jutro kończe 5 tydzień, jeszcze dwa tygodnie do wizyty .... jak tu wytrzymać cierpliwie to ja nie wiem. Dopóki nie zobacze na usg to mi nawet ciężko uwierzyć że ja w ciąży jestem , tyle czekania jeszcze przede mną 🙈

kto ma w przyszłym tyg wizyte i który to będzie tydzień? To chociaż pokibicuje ☺️
 
Jutro kończe 5 tydzień, jeszcze dwa tygodnie do wizyty .... jak tu wytrzymać cierpliwie to ja nie wiem. Dopóki nie zobacze na usg to mi nawet ciężko uwierzyć że ja w ciąży jestem , tyle czekania jeszcze przede mną 🙈

kto ma w przyszłym tyg wizyte i który to będzie tydzień? To chociaż pokibicuje ☺️
Ja mam w czwartek 😉 Będzie 6+1
U mnie to samo, ostatni czas to jakaś abstrakcja.
 
Nie wiem czy to mnie pocieszyło 🤣 To "ze zdwojoną siłą brzmi niepokojąco" 🙈 Ale u Ciebie bliźniaki to może dlatego 😉
Co Ci dolega?
Standard, wymioty, zmęczenie, senność i nudności na widok wszystkiego 😁 ale w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów oprócz wielkich cyców więc może też będziesz taką szczęściarą 😁
 
Hej w sobotę 😊 Ja już po wizycie. Oczywiście na USG nic nie widać 🫣 Dziś jestem 5+0. Mam przyjść za 2 tygodnie. Za 2 dni w poniedziałek beta do powtórki. Dostałam też Duphaston 2x dziennie. Lekarz powiedział, że zapobiegawczo. Nie wiem co o tym sądzić, nigdy nie brałam.
 
Cześć dziewczyny 👸🏼
Właśnie kończy mi się witamina D3, chciałam zapytać jaka suplementujecie, może jakaś polecacie 😋?
Ja mam zalecenia 4000 IU dziennie brać.
 
reklama
Hej w sobotę 😊 Ja już po wizycie. Oczywiście na USG nic nie widać 🫣 Dziś jestem 5+0. Mam przyjść za 2 tygodnie. Za 2 dni w poniedziałek beta do powtórki. Dostałam też Duphaston 2x dziennie. Lekarz powiedział, że zapobiegawczo. Nie wiem co o tym sądzić, nigdy nie brałam.

Też biorę 2x1 . Z tym że ja już brałam od 18 DC nie wiedząc że będzie ciąża a teraz na chwilę obecną kontynuacja duphastonu.
 
Do góry