reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja zapisałam się na prenatalne 17 kwietnia. I słyszę przez słuchawkę że koszy 550 zł 🙄🙄🙄 ja myślę kurde ale stawki podwyższyli... no myślę przeżyje, ale od 35 roku życia są za free... ja myślałam że od 40 roku życia... coś się zmieniło? Ja mam 37 🤪 dobrze czasami mieć już swoje lata 🤪🤪🤪
 
Mam cykle 28dniowe
Dziś 30dc. Beta 55 nie za mała?
Wiem w piątek powtórzę
Na tym etapie ważniejszy jest przyrost niż wysokość bety :)
Witam w czwartek 😊 i witam nowe przyszłe mamy ❤

Ja dziś mam 4+4 wg OM tak mi sie dłuży to wszystko, a gdzie do 22go i usg 😱

Z objawów ciążowych to dalej jako takich nie mam 🤷‍♀️ u Was się coś pojawiło?
Ja mam jedynie ogromne zmęczenie, do tego stopnia, że czasem zasypiam w pracy i prawie codziennie idę spać o 21. W poprzedniej ciąży miałam super włosy i przestały mi się przetłuszczać, mam wrażenie że i teraz się poprawiają :)
Ja mam w ciąży tak ładną skórę, jak przed okresem dojrzewania 🥰 Cały czasie się to utrzymuje. Piersi mnie pobolewają. Wjechało mi wczoraj zmęczenie i drzemka w dzień, ale to mogło być przez wstawanie do młodego. Poza tym czuję się dobrze. W połowie kwietnia mamy małe wakacje i trochę boję się, że mnie będą męczyć mdłości 😖
Ja już rozkminam, co zrobić z wakacjami zaplanowanymi na październik 🙄😉
Ja zapisałam się na prenatalne 17 kwietnia. I słyszę przez słuchawkę że koszy 550 zł 🙄🙄🙄 ja myślę kurde ale stawki podwyższyli... no myślę przeżyje, ale od 35 roku życia są za free... ja myślałam że od 40 roku życia... coś się zmieniło? Ja mam 37 🤪 dobrze czasami mieć już swoje lata 🤪🤪🤪
Od 35 :)
 
Ja potrzebuje rady, a z racji tego, że na razie nikomu nie mówimy o ciąży to musicie Wy mi doradzic ;) Mam umowę do lipca i pomimo tego, że są że mnie zadowoleni, to zakładałam że jak się dowiedzą o ciąży, to z oczywistych powodów mi jej nie przedłuża. Moja przełożona dzisiaj mnie zapytała czy chciałabym wcześniej przedłużyć umowę i oczywiście potwierdziłam, że bardzo chętnie 😁 No ale teraz dorwały mnie rozterki etyczne. Jeśli przedłużę i nie powiem o ciąży, to prawdopodobnie będą mieli zdanie, że naciągnęłam firmę. Jeżeli powiem, to na 99% nie przedłuża mi umowy. Co byście zrobiły?
 
Hej, dziewczyny.
Za mną ciężkie dni. W niedzielę wieczorem zaczęłam plamić i dostałam bolesnych skurczy. Myślałam, że to koniec. Pół nocy się męczyłam. Rano pojechałam do szpitala, na USG nie było widać ciąży. Chcieli mnie zostawić na obserwacji, ale się nie zgodziłam. Zrobiłam dwa razy betę, przyrost prawidłowy. Dalej trochę plamię. Wizytę mam dopiero w poniedziałek, trzymajcie kciuki, żeby to nie była ciąża pozamaciczna.
Jej dopiero teraz zauważyłam Twój post a kiedy miałaś termin okresu? Powiem ci że 3/3 ciąże plamiłam właśnie w terminie okresu i niektóre kobiety tak właśnie mają. Trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku. ❤
 
Ja potrzebuje rady, a z racji tego, że na razie nikomu nie mówimy o ciąży to musicie Wy mi doradzic ;) Mam umowę do lipca i pomimo tego, że są że mnie zadowoleni, to zakładałam że jak się dowiedzą o ciąży, to z oczywistych powodów mi jej nie przedłuża. Moja przełożona dzisiaj mnie zapytała czy chciałabym wcześniej przedłużyć umowę i oczywiście potwierdziłam, że bardzo chętnie 😁 No ale teraz dorwały mnie rozterki etyczne. Jeśli przedłużę i nie powiem o ciąży, to prawdopodobnie będą mieli zdanie, że naciągnęłam firmę. Jeżeli powiem, to na 99% nie przedłuża mi umowy. Co byście zrobiły?
Skoro oni ci jej nie przedłuża z powodu ciąży to gdzie ich etyka?
 
reklama
Skoro oni ci jej nie przedłuża z powodu ciąży to gdzie ich etyka?
To są moje domysły, nikt mi przecież tego nie powiedział. Niemniej nie znam takiej sytuacji gdzie pracodawca by w przypadku ciężarnej przedłużył (pomijając jakieś prywatne konotacje), więc ja ich nie oceniam przez to negatywnie.
 
Do góry