reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

ale.wiem zeby sie nie nastawiac ze cos zobaczę. Nie chce już latać na bete tylko ciągle zastanawiam się jaka powinna być dalej skoro wczoraj 1140.

Przy takiej becie z wczoraj powinno już być coś widać, chociaż niekoniecznie zarodek. Nastaw się pozytywnie, może lekarz już da Ci skierowanie na podstawowe badania :)
 
reklama
Ja jestem po wizycie, nadal widać tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy, zarodka brak a już 6+5. Następna wizyta 27.03. Lekarka powiedziała że jak jest pęcherzyk żółtkowy to rokowania są dobre ale trzeba sprawdzić najlepiej za tydzień, ale ja mam wizytę umówioną 27.03 więc wtedy idę to będzie 7+2.
 
Hej dziewczyny! Gartuluje wszystkich pikających serduszek 😍 czy ktoras z was czuje juz ze podbrzusze jest bardziej wzdete? Jestem troche zaskoczona, bo to dopiero 7 tydz a ja czuje juz ze w zapiętych spodnaich mi niewygodnie kucac lub schylać się 😬
 
Hej dziewczyny! Gartuluje wszystkich pikających serduszek 😍 czy ktoras z was czuje juz ze podbrzusze jest bardziej wzdete? Jestem troche zaskoczona, bo to dopiero 7 tydz a ja czuje juz ze w zapiętych spodnaich mi niewygodnie kucac lub schylać się 😬
Ja już powoli się nie mieszczę, ale ja mam rozejście mięśnia prostego brzucha po ciąży i teraz w ciąży w ogóle mi wywaliło i wyglądam jak w 5 msc :(
 
Ja jestem po wizycie, nadal widać tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy, zarodka brak a już 6+5. Następna wizyta 27.03. Lekarka powiedziała że jak jest pęcherzyk żółtkowy to rokowania są dobre ale trzeba sprawdzić najlepiej za tydzień, ale ja mam wizytę umówioną 27.03 więc wtedy idę to będzie 7+2.

Tak miałam w poprzedniej ciąży, 2 tygodnie później był już zarodek z bijącym serduszkiem.
Dlatego teraz poszłam trochę później bo jest 8tydz, a zarodek wielkości 7tydz. Więc dobrze zrobiło, bo właśnie tylko się potem niepotrzebnie siedzi i myśli 😅
A więc - będzie dobrze! Pęcherzyk żółtkowy to już bardzo dobry znak, bo to znaczy, że bobas sie nim karmi i niedługo urośnie tak, że będzie go widać ;)

Hej dziewczyny! Gartuluje wszystkich pikających serduszek 😍 czy ktoras z was czuje juz ze podbrzusze jest bardziej wzdete? Jestem troche zaskoczona, bo to dopiero 7 tydz a ja czuje juz ze w zapiętych spodnaich mi niewygodnie kucac lub schylać się 😬

Mi już scislo w spodniach 🙄 to moja druga ciąża i mam wrażenie, że mnie wydęło dużo szybciej eh
 
Hej dziewczyny! Gartuluje wszystkich pikających serduszek 😍 czy ktoras z was czuje juz ze podbrzusze jest bardziej wzdete? Jestem troche zaskoczona, bo to dopiero 7 tydz a ja czuje juz ze w zapiętych spodnaich mi niewygodnie kucac lub schylać się 😬
Ja to już sobie kupiłam leginsy ciążowe, bo mnie spodnie cisną 😅
 
Hej dziewczyny! Gartuluje wszystkich pikających serduszek 😍 czy ktoras z was czuje juz ze podbrzusze jest bardziej wzdete? Jestem troche zaskoczona, bo to dopiero 7 tydz a ja czuje juz ze w zapiętych spodnaich mi niewygodnie kucac lub schylać się 😬
Ja już tylko dresy i leginsy a ciążowe już jada do mnie 😀 w 1 ciąży to dopiero taki stan był w 4 msc
 
Witam się serdecznie na wątku 😊
U mnie na liczniku w tym roku 40 🙈
Na pokładzie dwoch synów rocznikowo 12 i 10 🥰 i... od zeszłego roku pies i potem kot 😁 Nie planowałam powiększania rodziny 😉 wstyd się przyznać, ale tym razem to wpadka 😅🙈 Po 2 latach udało mi się umówić wreszcie kontrolnie do gina na 22 marca 😊 jak okres mi się spóźniał, to pomyślałam, że to może przez Pilates, na który zaczęłam chodzić od lutego 🤦‍♀️ Człowiek wreszcie zrobił coś dla siebie ❤️ albo, że się ciało wystraszyło umówionej 1,5 miesiąca wcześniej wizyty 😳 wiem, głupie 🙈 ale jakoś człowiek nie dopuszczał wogóle takich myśli.. Zaczęłam się nawet bać, że to coś ze mną poważniejszego 🙈 ale myślę, że przed wizytą na pewno zrobię test pro forma. Zrobiłam w poniedziałek. Jakie było moje zdziwienie, jak wyszedł pozytywny 😳🙈 we wtorek beta (bez złudzeń >28 tyś) zostało tylko czekać na wizytę, która z normalnej przerodziła się w ciążową 🙈 Zarodek potwierdzony 0,51cm z bijącym serduszkiem 🥹 6t2d termin na 13.11 wg om, z usg na 14.11 🙈 Radość niby jest.. Ale i pełno obaw 😭 Wiek już nie młody, jak przy poprzednich ciążach.. Jeszcze różne się rzeczy mogą po drodze wydarzyć 😔 Muszę to wszystko jakoś na nowo w głowie poukładać..
Pozdrawiam wszystkir przyszłe listopadowe mamusie 🤗
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się serdecznie na wątku 😊
U mnie na liczniku w tym roku 40 🙈
Na pokładzie dwoch synów rocznikowo 12 i 10 🥰 i... od zeszłego roku pies i potem kot 😁 Nie planowałam powiększania rodziny 😉 wstyd się przyznać, ale tym razem to wpadka 😅🙈 Po 2 latach udało mi się umówić wreszcie kontrolnie do gina na 22 marca 😊 jak okres mi się spóźniał, to pomyślałam, że to może przez Pilates, na który zaczęłam chodzić od lutego 🤦‍♀️ Człowiek wreszcie zrobił coś dla siebie ❤️ albo, że się ciało wystraszyło umówionej 1,5 miesiąca wcześniej wizyty 😳 wiem, głupie 🙈 ale jakoś człowiek nie dopuszczał wogóle takich myśli.. Zaczęłam się nawet bać, że to coś ze mną poważniejszego 🙈 ale myślę, że przed wizytą na pewno zrobię test pro forma. Zrobiłam w poniedziałek. Jakie było moje zdziwienie, jak wyszedł pozytywny 😳🙈 we wtorek beta (bez złudzeń >28 tyś) zostało tylko czekać na wizytę, która z normalnej przerodziła się w ciążową 🙈 Zarodek potwierdzony 0,51cm z bijącym serduszkiem 🥹 6t2d termin na 13.11 wg om, z usg na 14.11 🙈 Radość niby jest.. Ale i pełno obaw 😭 Wiek już nie młody, jak przy poprzednich ciążach.. Jeszcze różne się rzeczy mogą po drodze wydarzyć 😔 Muszę to wszystko jakoś na nowo w głowie poukładać..
Pozdrawiam wszystkir przyszłe listopadowe mamusie 🤗
To faktycznie gruba historia, taka wpadka musiała zszokować 🙈 przynajmniej starsze dzieci już samodzielne to będzie można skupić się na bobasie 🙂
 
Do góry