reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Czekaj masz 4+3 a ja 4+2 i wyliczyłam sobie termin na 10.11 😅 chyba że to przez dni cyklu bo ja mam 27 dniowe,ale i zdażały się 25,26 i tym razem miałam owulacje w 12dc wiec mysle że optymalnie cykl ten wynosił 26dni. Tak na oko😉 czyli może być i 09.11 licząc 26 a nie 27 dni. Skomplikowane, suma sumarum jak dobrze pójdzie to wyjdzie i tak kiedy zechce 🤷‍♀️
Nie liczę nigdy daty porodu. Tak pokazała apka. Inna pokazał 8 🙃 Ja mam cykle ok 30 dni, owu prawdopodobnie w 20dc. To wszystko jest bardzo niedokładne.
Terminy z synem miałam na 17.04, a urodził jest dopiero 26 😆
 
reklama
Skoro jest 66% to bym sie nie doszukiwała niczego złego 😉


Ja byłam teraz w polmedicu na NFZ i mam mieszane uczucia,zle nie bylo ,ale nie znam lekarza i ciezko mi stwierdzić czy jest dobry po jednej krótkiej wizycie.
A do swojego prywatnie ide 22go i place 300zl z usg. Na razie mam plan chodzic tu i tu , będę korzystać z badań na NFZ bo w 2017 badania kosztowały krocie prywatnie a teraz nie chce sprawdzać nawet ile 🥲, ale głupią bete płaciłam teraz 62zł a 7 lat temu coś ok 20zł więc przypuszczam że co miesiąc worek pieniędzy bym zostawiała w labolatorium
No jak zobaczyłam cenę bety to wyleciałam z papcki 🤣 Na szczęście miałam dziś teleporade z mega miłym lekarzem i dał skierowanie, więc nie trzeba będzie bulić.
 
Nie liczę nigdy daty porodu. Tak pokazała apka. Inna pokazał 8 🙃 Ja mam cykle ok 30 dni, owu prawdopodobnie w 20dc. To wszystko jest bardzo niedokładne.
Terminy z synem miałam na 17.04, a urodził jest dopiero 26 😆
taa racja , kiedy wyjdzie tego nie wie nikt 😅 chociaż w drugiej miałam termin na 25 i ur 25.05
Do tyłka też są te przewidywane terminy wg usg, co wizyta to inny termin 😅
 
Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ( możliwe) ale kupiłam sobie dziś rano sok świeżo wyciskany marchewkowo bananowy, no i wypiłam pare łyków i dziwny miał smak, stwierdziłam że go nie wypije bo 🤮 ale ogolnie nie mdliło mnie ani nic tylko smak tej marchewki był dziwny i teraz do obiadu kupiłam taką marchewke gotowaną i też ma taki sam dziwny smak jak sok. A ja lubie marchewke i surową i gotowaną więc myśle co jest nie tak z tymi marchewkami dziś 🙄 a potem tak myśle ,może to ciążowy objaw... w poprzedniej mi tak obrzydzilo świeżego ogorka, sam zapach mnie do mdłości doprowadzał i ogólnego obrzydzenia 😅 albo czysty zbieg okolicznosci 😉
 
Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ( możliwe) ale kupiłam sobie dziś rano sok świeżo wyciskany marchewkowo bananowy, no i wypiłam pare łyków i dziwny miał smak, stwierdziłam że go nie wypije bo 🤮 ale ogolnie nie mdliło mnie ani nic tylko smak tej marchewki był dziwny i teraz do obiadu kupiłam taką marchewke gotowaną i też ma taki sam dziwny smak jak sok. A ja lubie marchewke i surową i gotowaną więc myśle co jest nie tak z tymi marchewkami dziś 🙄 a potem tak myśle ,może to ciążowy objaw... w poprzedniej mi tak obrzydzilo świeżego ogorka, sam zapach mnie do mdłości doprowadzał i ogólnego obrzydzenia 😅 albo czysty zbieg okolicznosci 😉
Ale chyba to ta marchewka coś z nią nie tak
 
reklama
Po wizycie za wiele nie było widać bo to dopiero 5+2 , ale pęcherzyk ciążowy 5 mm w jamie macicy, plus drugi pęcherzyk odpowiadający pęcherzykowi ciazowemu , który zostaje pod znakiem zapytania .
Za dwa tygodnie wizyta mam nadzieję że ❤️🥹🥹
No i leki leki i jeszcze raz leki. Zwiększone dawki .
 
Do góry