reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Trzymam kciuki! 😄

Fajne podejście macie, ja muszę ostatni raz zrobić przyrost i progesteron, bo nie wytrzymam.
Jestem ciekawa, czy wzrósł mi ten progesteron, ale to się dowiem w czwartek.
No i w następnym tygodniu się umówię do lekarza.
Muszę się ogarnąć i tez więcej spokoju odnaleźć w sobie.

Powodzenia 🤞🏼
A jeśli mogę wiedzieć jaki miałam prog wcześniej,że chcesz sprawdzić czy urósł?
 
Dziewczyny a kiedy powinno się badać progesteron? Bo mi dr przepisała duphaston ale bez spr progesteronu. Powiedziała że na wszelki wypadek mam brać...
A no i zapisałam się jeszcze do lekarza przed świętami dla spokojności. Tylko teraz będzie przez pakiet pzu więc zobaczymy jak taka wizyta wygląda 😉 a no i ile płacicie za wizytę z usg u swoich lekarzy ? U mnie 350 zł..
 
na necie jest ze w normie i że jak oduagnie 1000 to wolniej przyrasta😉 chciałam jeszcze poznać wasze opinie
Skoro jest 66% to bym sie nie doszukiwała niczego złego 😉


Ja byłam teraz w polmedicu na NFZ i mam mieszane uczucia,zle nie bylo ,ale nie znam lekarza i ciezko mi stwierdzić czy jest dobry po jednej krótkiej wizycie.
A do swojego prywatnie ide 22go i place 300zl z usg. Na razie mam plan chodzic tu i tu , będę korzystać z badań na NFZ bo w 2017 badania kosztowały krocie prywatnie a teraz nie chce sprawdzać nawet ile 🥲, ale głupią bete płaciłam teraz 62zł a 7 lat temu coś ok 20zł więc przypuszczam że co miesiąc worek pieniędzy bym zostawiała w labolatorium
 
Dziewczyny a kiedy powinno się badać progesteron? Bo mi dr przepisała duphaston ale bez spr progesteronu. Powiedziała że na wszelki wypadek mam brać...
A no i zapisałam się jeszcze do lekarza przed świętami dla spokojności. Tylko teraz będzie przez pakiet pzu więc zobaczymy jak taka wizyta wygląda 😉 a no i ile płacicie za wizytę z usg u swoich lekarzy ? U mnie 350 zł..

Wizyta prywatnie w klinice 250 z USG 😊
 
Skoro jest 66% to bym sie nie doszukiwała niczego złego 😉


Ja byłam teraz w polmedicu na NFZ i mam mieszane uczucia,zle nie bylo ,ale nie znam lekarza i ciezko mi stwierdzić czy jest dobry po jednej krótkiej wizycie.
A do swojego prywatnie ide 22go i place 300zl z usg. Na razie mam plan chodzic tu i tu , będę korzystać z badań na NFZ bo w 2017 badania kosztowały krocie prywatnie a teraz nie chce sprawdzać nawet ile 🥲, ale głupią bete płaciłam teraz 62zł a 7 lat temu coś ok 20zł więc przypuszczam że co miesiąc worek pieniędzy bym zostawiała w labolatorium

Dokładnie jedna beta i progesteron i 84 zł 🫥
 
Powodzenia 🤞🏼
A jeśli mogę wiedzieć jaki miałam prog wcześniej,że chcesz sprawdzić czy urósł?

Norma dla 1 trymestru 11,0-44,3, a ja miałam 13,40 i ciagle wydaje mi się, ze to i tak mało.
Muszę sprawdzić żeby w razie co szybciej do lekarza i jakieś leki włączyć.
U mnie beta + prog, to tez ok 100 zł.
Za gina prywatnie tez pewnie zapłacę z 350 zł.
 
Norma dla 1 trymestru 11,0-44,3, a ja miałam 13,40 i ciagle wydaje mi się, ze to i tak mało.
Muszę sprawdzić żeby w razie co szybciej do lekarza i jakieś leki włączyć.
U mnie beta + prog, to tez ok 100 zł.
Za gina prywatnie tez pewnie zapłacę z 350 zł.
Pamiętaj o tym, że progesteron jest skokowo. W trakcie pobierania mogłaś mieć te 13 ale np. za 3h mogło być już 17-20.

Ja w Luxmedzie za betę i proga płaciłam 59, ale już 3 razy byłam na wycieczce 🙈
 
reklama
Pamiętaj o tym, że progesteron jest skokowo. W trakcie pobierania mogłaś mieć te 13 ale np. za 3h mogło być już 17-20.

Ja w Luxmedzie za betę i proga płaciłam 59, ale już 3 razy byłam na wycieczce 🙈

Dzięki, ja potrzebowałam to przeczytać, bo nie wiedziałam szczerze i milion myśli.😅
 
Do góry