reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Dziewczyny kończę opakowanie kwasu foliowego. Możecie przypomniec, który to suplement polecalyscie, że jest najlepszy?

I drugie pytanie. Czy zauważylyście może u siebie teraz, czy też w poprzednich ciążach pogorszenie wzroku? Czytałam, że się zdarza. Ja Mam jakąś minimalna wadę, ale nie noszę okularów. Od kilku dni zauważyłam zdecydowane pogorszenie ostrości widzenia. W dodatku mam "suche" oczy.

Ostatnio dziewczyny ten polecały. Też go biorę . 😊
 

Załączniki

  • ca77e279-2a72-42d8-b98d-564c5e5a8b5d.jpeg
    ca77e279-2a72-42d8-b98d-564c5e5a8b5d.jpeg
    33,3 KB · Wyświetleń: 50
Prenatal Uno , w rosmanie jest chyba normalnie i to w dobrej cenie 😉

Ja sie juz nie moge doczekać wizyty o 11.

W ogole dzinsy co nosiłam dotychczas sa ciasne w brzuchu i mnie cisna juz 🤪 a te co kupilam na shein mimo ze bardzo fajne to ten szeroki pas na brzuch jest za luzny i mi spadaja z dupy 🤭
Chyba czas sie przeprosic z leginsami i cos zamowic bo jestem w takiej 'pomiedzy' normalnymi spodniami a ciążowymi ....
 
Dziewczyny kończę opakowanie kwasu foliowego. Możecie przypomniec, który to suplement polecalyscie, że jest najlepszy?

I drugie pytanie. Czy zauważylyście może u siebie teraz, czy też w poprzednich ciążach pogorszenie wzroku? Czytałam, że się zdarza. Ja Mam jakąś minimalna wadę, ale nie noszę okularów. Od kilku dni zauważyłam zdecydowane pogorszenie ostrości widzenia. W dodatku mam "suche" oczy.
mi gin zalecił wizytę u okulisty ale noszę okulary, po ciąży mi się minimalnie pogorszył 😏
 
Ja mam pytanie do dziewczyn, które były już w ciąży - czy urosły wam stopy? 😅Bo często mówią, że po ciąży można mieć nawet dwa rozmiary większe 🙈
 
Prenatal Uno , w rosmanie jest chyba normalnie i to w dobrej cenie 😉

Ja sie juz nie moge doczekać wizyty o 11.

W ogole dzinsy co nosiłam dotychczas sa ciasne w brzuchu i mnie cisna juz 🤪 a te co kupilam na shein mimo ze bardzo fajne to ten szeroki pas na brzuch jest za luzny i mi spadaja z dupy 🤭
Chyba czas sie przeprosic z leginsami i cos zamowic bo jestem w takiej 'pomiedzy' normalnymi spodniami a ciążowymi ....


Madzia, ja też dzisiaj w końcu idę na wizytę 🙈 myślę że przed prenatalnymi to ostatnia najbardziej stresująca wizyta, bo wszystkiego można się niestety spodziewać 🙏
 
reklama
Do góry