reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
A to nasz mały cud z 6t4dc. Wtedy na usg wychodziło, że wielkościowo wychodzi 5t6dc, ale podobno później to powinno się wyrównać. Serduszko pięknie miarowo biło 🥰 dziś 7t1dc i młodości i rwanie na wymioty dokuczają coraz częściej i intensywniej. Do maja mam brać duphaston ciągiem nadal ze względu na bóle podbrzusza nie odpowiadające wzrostowym 😏w czwartek wizyta u urologa w związku z bakteriami w moczu
5FF5D538-548F-441B-9194-B78D1A222E03.jpeg
 
Ja już po wizycie, jest 1.87 cm człowieka z bojącym serduszkiem 🥰 Jestem dziś 9+0, według USG 8+3 i termin na 13.11.

Leki zostają bez zmian, dostałam też receptę na ten lek na mdłości, zobaczymy. Torbiel minimalnie mniejsza. Niestety do 14 tygodnia dał nam bana na seks 🙃🫣

Wyniki powiedział, że ok, a ja z tej ekscytacji, że usłyszałam serduszko, zapomniałam zapytać o wynik cytomegalii. Ale zaufam mu, że skoro ok, to ok.
super wiadomość! Człowiek prawie 2 cm 😍😍😍 u mnie podobny termin wiec pewnie podobnie :)
 
To po połowie dnia mogę stwierdzić że nie jest mi niedobrze, nie odbija mi się. Był tylko jeden pusty rzyg rano ale to od mascarpone. Na plus na pewno to ze psychicznej lepiej się czuje ze mnie już tak nie mdli i zaczęłam w końcu jeść i pić. Minusem jest to zr jestem taka zmęczona ciągle mi się chce spać i nie mam siły
Słyszałam same dobre opinie, wiec super ze i Tobie pomogło do tego stopnia! Na pewno komfort życia od razu lepszy 😍
 
A tak w ogole słyszalyscie o metodzie okreslania plci wg Ramziego? Chodzi o położenie łożyska wzgledem zarodka , tylko trzeba zwrocic czy usg jest przez brzuch czy dopochwowo. Ciekawy temat, mi wychodzi chłopak ,niby piszą że jeśli metoda prawidłowo użyta tzn. Odczytane usg to skuteczna aż w 95%
Ale wytłumacz, bo ja z tego obrazka to nic nie kumam :D A jestem ciekawa ;)
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Jestem po wizycie, nie ma już akcji serca zarodek się zatrzymał na około 6+0 mam się zgłosić do szpitala. Powodzenia, zdrowych listopadowych dzieciaczków
Bardzo mi przykro :( Niby się tego spodziewałaś, ale zawsze gdzieś tam pozostaje iskierka nadziei... Życzę, żebyś teraz trafiła na ludzkich lekarzy, który nie dokładają stresu. Ściskam mocno
Ja też juz na zwolnieniu. Lekarz nawet nie pytał, czy chce zwolnienie, tylko odrazu poinformował, że poszło do firmy🤣
Chciałabym takiego lekarza ;) Sama mam opory, żeby ich tak szybko zostawić na lodzie, a tu by mi zdjęto odpowiedzialność z barów ;)
 
Dziewczyny jak sobie radzić z tym że hormony tak wpływają na nastrój ? No jestem na zmianę szczęśliwa i wkurwiona., każdemu się obrywa , sama ze sobą nie wytrzymuję ,
Męża cierpliwość naciągnięta jak guma w gaciach a mi się chce płakać. Byle powód wyolbrzymiam. Syna zabawki grające mam ochotę przez okno wywalić a psa i jego sierść jak widzę to ogolić na łyso. Do tego mam rwę i ledwo chodzę 😥
Nie wiem, jak pomóc, ale na pocieszenie Ci powiem, z ja z kolei cały czas płaczę, bo wszystko mnie wzrusza 😂
 
Hej mamusie.
Nie mialam kiedy zajrzeć, czas mi przez palce przelatuje. U mnie 6+3, wizyta dopiero 18.04( żałuję, ze nie w tym tygodniu). I jak juz widzę Wasze fotki i piszecie o wizytach to zazdr. A tak ja nie czuję nic tzn moze delikatnie brzuch, piersi mnie nie bolą i jedynie senność .... juz sie martwię wszystkim. Mam smutne sny 😥... juz bym chciała zobaczyć co tam u maluszka.
Wsółczuje wszystkim mamusiom z mdłosciami trzymam kciuki by szybko Wam minęło.
To były kontrole przy zwolnieniu ciążowym?😱
A pewnie, że są ... ja w ostatniej miałam... był Pan i w sumie sie mijalismy i mnie pyta czy ja to ja, bo brzuch zobaczył. Ale napisał, że mnie zastał podpisałam i było ok.
Mnie mega stresuje teraz ta nagonka z kontrolami. Co prawda do końca sierpnia jestem na wychowawczym, ale pewnie potem pójdę na zwolnienie. Synek nie chodzi do żłobka, jestem z nim w domu, a podobno na L4 nie mogę sprawować opieki. Już mi ten temat spędza sen z powiek.

Narzeczony mnie namawiał żebym poszła szybciej, ale na początku sierpnia mamy ślub. To już gruby przypał brać ślub na l4. Nigdy w życiu. Bankowo by zabrali zasiłek.
Hmmm ale jak można nie sprawować opieki nad dzieckiem nawet jak sie ma L-4. Ja pierwsze słyszę..
Mój mały miał 2 latka i tez go mialam w domu. Jak mialam kontrole to go nawet na rękach miałam i nic Pan nie mówił..
@Sosna108 bardzo mi przykro.
Dziewczyny jak sobie radzić z tym że hormony tak wpływają na nastrój ? No jestem na zmianę szczęśliwa i wkurwiona., każdemu się obrywa , sama ze sobą nie wytrzymuję ,
Męża cierpliwość naciągnięta jak guma w gaciach a mi się chce płakać. Byle powód wyolbrzymiam. Syna zabawki grające mam ochotę przez okno wywalić a psa i jego sierść jak widzę to ogolić na łyso. Do tego mam rwę i ledwo chodzę 😥
Hehe brzmi jakbys w ciąży była ;). A wiesz, że ja tez ciągle płacze... i przez to ze rozpłakałam się na zawodach szermierki i to nie moja córka walczyła, podejrzewałam, że jestem w ciąży.
Ta burza minie, ale fakt dla innych moze to byc niezrozumiałe..
Jabod kilku dni sie złoszcze i moj tez się na mnie wkurza.
 
Dzień dobry w niedzielę. Jak dziś u was samopoczucia? My wczoraj byliśmy na 1 wiosennym grillu u znajomych, ale nawet pojesc nie mogłam bo strasznie bolał mnie żołądek.. dziś już ok tylko spać nie mogę. Wróciliśmy do domu przed północą, a ja od 6 na nogach. Jak wcześniej mogłam spać bez końca, tak teraz niezależnie o której pójdę spać to 5-6 się budzę i koniec, a w dzień ledwie przytomna😥
 
reklama
Cześć dziewczyny! Dziś piękne słoneczko , nawet sobie po spałam niby w dzień drzemka za drzemka to mogłabym cały czas 🤭😂
Mam pytanie .. jak wasze włosy w ciąży? Bo moje sypia się strasznie, przed ciążą trochę wypadały a teraz jest masakra...🥺
 
Do góry