reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dziewczyny tydzień temu beta sobota 7.01 pon 55.55 a w tą sobotę 2 marca beta 1066. Jest sens powtarzać dzisiaj??
Ja zrobiłam betę w dniu @ (346) i 48h później czyli w piątek (912) i już się poddaję😅 mam nadzieję, że będzie dobrze i dotrwam do wizyty u gin w przyszłą środę. Jeśli nic się nie zmieni będzie to 6+1 tc, także liczę na jakieś konkrety 😊 zaczynam sobie jednak wkręcać czy oby na pewno nie powinnam brać jakiś leków na podtrzymanie/suplementow 🙈
 
reklama
Ja zrobiłam betę w dniu @ (346) i 48h później czyli w piątek (912) i już się poddaję😅 mam nadzieję, że będzie dobrze i dotrwam do wizyty u gin w przyszłą środę. Jeśli nic się nie zmieni będzie to 6+1 tc, także liczę na jakieś konkrety 😊 zaczynam sobie jednak wkręcać czy oby na pewno nie powinnam brać jakiś leków na podtrzymanie/suplementow 🙈
Dodam tylko, że dzisiaj mam już wyraźnie większe piersi, także jakiś objaw ciąży faktycznie jest 😅 poza tym często pobolewa mnie brzuch w dole (taki menstruacyjny, tylko znacznie lżejszy)
 
Ja zrobiłam betę w dniu @ (346) i 48h później czyli w piątek (912) i już się poddaję😅 mam nadzieję, że będzie dobrze i dotrwam do wizyty u gin w przyszłą środę. Jeśli nic się nie zmieni będzie to 6+1 tc, także liczę na jakieś konkrety 😊 zaczynam sobie jednak wkręcać czy oby na pewno nie powinnam brać jakiś leków na podtrzymanie/suplementow 🙈
Wiesz co ja kupiłam sobie suplementy jak tylko wyszły mi 2 kreski na teście i wybiore je do wizyty u lekarza, jak mi gin zmieni na inne to bede brac inne. Teraz kupiłam Omega Med Optima Start mają to co powinny w składzie wiec raczej nie zaszkodzą 😉
 
Ja tez dziś myślałam o 3 becie , albo chociaz o siknięciu na test. Nie czuje sie w ciąży i jakoś nie dowierzam jeszcze że faktycznie w niej jestem tym bardziej że w sumie to nie mam żadnych objawów.

Też miałam lecieć na betę ale źle się czułam rano, całą noc nie spałam , ale mając test w domu wysikalam ostatni 😄 jutro wizyta w klinice na pewno oprócz usg , badania będą robić to bez sensu dziś się kuć 🤔
 
Ja dzisiaj byłam na pierwszej, jeszcze nie mam wyników. Trzecia beta to już z górki ;)
Daj znać jak będą wyniki :D

U mnie trzecia beta była najgorsza 🙈 Do pierwszej podchodziłam z myślą, że pewnie znowu się nie udało. Do drugiej, że pewnie znowu biochem. A teraz już trochę nadzieje się rozbudziły, więc stres ogromny. Ale mam wyniki, przyrost prawidłowy.
 
reklama
Daj znać jak będą wyniki :D

U mnie trzecia beta była najgorsza 🙈 Do pierwszej podchodziłam z myślą, że pewnie znowu się nie udało. Do drugiej, że pewnie znowu biochem. A teraz już trochę nadzieje się rozbudziły, więc stres ogromny. Ale mam wyniki, przyrost prawidłowy.
Extra 💪 gratulacje! A do kiedy mówi się o biochemię? Jest jakaś górna granica bety? 🤔
 
Do góry