reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Cześć . Zrobiłam dziś test , pozytywny , termin na 10.11, ginekolog ustawił wizytę na 18 marca , mówi że wcześniej nie ma sensu mimo , że gdzieś po drodze różnie bywało …. Obecnie mam dwójkę majowych dzieci z 2010 i 2020 :) dla odmiany będzie zimowe 😀 mam nadzieję , że będzie ogólnie jestem w ogromnym stresie gdyż ostatni miesiąc się nie oszczędzałam , dużo leków było rtg 😔 odstawiliśmy starania na ten miesiąc był dosłownie jeden stosunek a tu proszę. Wcześniejsze
Miesiące robiłam po sto testów i były puste a dziś już w trakcie robienia nie zdążyłam odłożyć i były dwie mocne kreski. Mam dużo emocji , fajnie że jesteście. Z poprzednich ciąż na forum i fb kontakt do dziś lubię te społeczności :) pozdrawiam
 
reklama
To już dziś moja wizyta stresuje się bardziej niż przed dentysta serio... mam na 9.40 i mąż urwie się z pracy żeby mnie zawieźć. Dobrze ze będzie jak wyjdę od lekarza ❤️ bo nie wiem czego się spodziewać.
Dziewczyny jak piszecie np 7 tydzień to macie na myśli 6+ dzien ?
 
To już dziś moja wizyta stresuje się bardziej niż przed dentysta serio... mam na 9.40 i mąż urwie się z pracy żeby mnie zawieźć. Dobrze ze będzie jak wyjdę od lekarza ❤️ bo nie wiem czego się spodziewać.
Dziewczyny jak piszecie np 7 tydzień to macie na myśli 6+ dzien ?
Super! Daj koniecznie znać czy coś było widać i jakie ew. zalecenia/suplementacja :) tak, ja miałam na myśli 6+ :)
 
Cześć, ja mam wg kalkulatora termin na 6.11, urodziny mojej pierworodnej :) Za mną niestety również poronienie w lutym w 12 tc, więc na razie tak pół na pol się cieszę i stresuje...
Dobrze Cię tu widzieć :)
Trzymam kciuki! 🤞🤞

Ja też spanikowana. Dzisiaj zrobiłam trzecią betę, denerwuję się bardziej niż przed obroną magisterki 🙈
 
reklama
Ja tez dziś myślałam o 3 becie , albo chociaz o siknięciu na test. Nie czuje sie w ciąży i jakoś nie dowierzam jeszcze że faktycznie w niej jestem tym bardziej że w sumie to nie mam żadnych objawów.
 
Do góry