reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Może byśmy zrobiły tak jak w innych wątkach na pierwszej stronie tabelkę z terminami porodu i drugą z terminami wizyt , fajnie to sie sprawdza wiadomo wtedy kto i co i kiedy 😉 tylko to musi administrator dodać

Ja to nie wiem co bardziej stresuje, objawy czy ich brak. Drugi dzień w ogóle nie czuje żebym w ciąży była , jedynie mam humorki ale to jak przed okresem nic szczególnego 🤷‍♀️
I przeglądałam dziś wózki 😂 wybrałam już bez oglądania na żywo, w ciągu 5 minut 😅 wiadomo takie zakupy to na późniejszy czas ale wstałam rano i tak z ciekawości zarzuciłam oko 😆
 
reklama
Ja mam wizytę 26.03, a będzie wtedy 7t3d.
Zastanawiam się, czy wybrać się tez trochę szybciej prywatnie właśnie przez ostatnie poronienie.
Pewnie, dla świętego spokoju lepiej iść ❤ 26.03 to jeszcze prawie cały miesiąc , na kiedy masz termin ?

Ja myśle tak wybrać się 21,22.03 to w sumie będzie u mnie nie cały 7 tydzień , ale nawet jeśli nie będzie widać serduszka to 2.04 mam na nfz to wtedy już powinno być coś widać w 8tc
 
Ja mam wizytę 12.03, obecnie dla bezpieczeństwa biorę raz dziennie cyclogest bo został mi z poprzednich cykli. I jeszcze w poniedziałek myślę nad kolejną betą 🙂
 
Ja jestem po 2 poronieniach z niewiadomych przyczyn więc też się stresuje mocno. Za każdą wizytę trzymam mocno kciuki ✊✊✊️ No musi być dobrze. Z tymi tabelkami to super pomysł. A można ustawić taki pasek pod nikiem kto w którym tyg jest?
 
U mnie piersi zupełnie nie zareagowały na ciążę, a na pewno zauważyłabym różnice 😅 ale zrobiłam dzisiaj betę (917) i progesteron (45), beta w środę w dniu @ wyniosła nieco ponad 300, więc pomimo braku wyraźnych objawów jestem dobrej myśli 🙈

kiedy dziewczyny uważacie, że warto się wybrać do lekarza (tzn. kiedy już coś widać)?
Ja bym obstawiała koło 6 tyg, żeby można było już serduszko zobaczyć. Wcześniej jeśli nie wymagasz leków, to i tak lekarz nic nie wniesie. Ja mam umówiona na 7 tydzień.
 
reklama
Do góry