reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

Najlepsza to jest moja koszula do porodu 🤣 byliśmy u teściowej i mówię do niej (bo ona potrafi mieć w szafie takie różne dziewactwa), że składam zamówienie na koszulę do rodzenia, coś do wybrudzenia i wyrzucenia. A ona na te słowa podeszła do bieliźniarki i wyciągnęła koszulę w stylu niemalże wiktoriańskim, przeznaczoną już bardziej na szmatki. Ja ją chyba sobie zostawię, a rodzić pójdę w czym innym, bo tu mam i wygodnie, i guziki, i troczek na dekolcie, rękawek, dobra bawełna w starym stylu, bomba nie koszula. Tylko styl babciny 😂 ale dziecku wszystko jedno.
Moja teściowa tez trzyma takie różne gadżety, ciuchy itp. z lat 70., a że jest super ciepłą i kochaną kobietą, nigdy nie chcę jej sprawić przykrości i biorę te dziwactwa od niej, jak się upiera 😂

Co do koszul do karmienia i porodu - ja kupowałam na slodkisen, tam są całkiem ładne, zależało mi na tym, żeby dobrze się w nich czuć i wyglądać jak w sukience. Można kupić za kilkadziesiąt zł, zależy też ile chcesz przeznaczyć.
 
reklama
Ale ta koszula od teściowej to jest ogólnie super, tylko oldschoolowa mocno 😁 dlatego chyba sobie kupię w lumpku jakąś inną za grosze, i po kłopocie.

Dzięki dziewczyny za tropy odnośnie koszulek 🙂

U mnie w brzuchu standardowo czkawka, to już codzienność ☺ ten biedny mały człowiek męczy się z nią dzień w dzień.
 
Ja kupiłam z dr napp. Jakościowo są świetne, fasony też super, tylko cena zwala z nóg. Ok 170 zł/ szt. Jednak po poprzednim porodzie długo jeszcze nosiłam koszule w domu. Dlatego tym razem też kupiłam porządne i wygodne przymykając oko na cenę.

170 zł za piżamkę? 😳😳
Sporo.
Zdarza mi się kupić za 35 a i za 70 ale za 170 jeszcze nie miałam 😳
 
170 zł za piżamkę? 😳😳
Sporo.
Zdarza mi się kupić za 35 a i za 70 ale za 170 jeszcze nie miałam 😳
Wiem, że drogo i to bardzo. Poprzednim razem w szpitalu spędziłam cały tydzień. Dzień na dzień tylko w tych koszulach. Nie wyobrażam sobie, że miałabym chodzić w czymś niewygodnym. Tak już mam, że wygodę cenię ponad wszystko🙈
 
Wiem, że drogo i to bardzo. Poprzednim razem w szpitalu spędziłam cały tydzień. Dzień na dzień tylko w tych koszulach. Nie wyobrażam sobie, że miałabym chodzić w czymś niewygodnym. Tak już mam, że wygodę cenię ponad wszystko🙈

Również cenie wygode ale staram się znaleźć coś w rozsądnej cenie ale i wygodne.

W domu myślę że będę chodzić w swojej piżamce.
 
Ale ta koszula od teściowej to jest ogólnie super, tylko oldschoolowa mocno 😁 dlatego chyba sobie kupię w lumpku jakąś inną za grosze, i po kłopocie.

Dzięki dziewczyny za tropy odnośnie koszulek 🙂

U mnie w brzuchu standardowo czkawka, to już codzienność ☺ ten biedny mały człowiek męczy się z nią dzień w dzień.
Czkawka pijacka 🤣 moja też ma codziennie 🙈
 
Kobietki, a gdzie kupowałyście koszulki nocne do karmienia? Zamówiłam sobie na allegro, miały niezłe opinie, ale nie jestem zadowolona, 100% bawełny tyle że cienkiej i szorstkiej 😒 będę chyba odsyłać.
Ja kupiłam na vinted z doctor nap - Pani sprzedawała 3 koszule za 30zl. Zakładałam że to będą typowo do szpitala, takie, których nie szkoda. A przyszły w świetnym stanie, szczerze mówiąc nie widać. W ogóle, że noszone! I teraz dalej nie mam takiej na ewentualne wyrzucenie po porodzie 😅 jedną też kupiłam na targu, ale była droższa niż te trzy razem wzięte 😅
 
reklama
Ja kupiłam na vinted z doctor nap - Pani sprzedawała 3 koszule za 30zl. Zakładałam że to będą typowo do szpitala, takie, których nie szkoda. A przyszły w świetnym stanie, szczerze mówiąc nie widać. W ogóle, że noszone! I teraz dalej nie mam takiej na ewentualne wyrzucenie po porodzie 😅 jedną też kupiłam na targu, ale była droższa niż te trzy razem wzięte 😅
Vinted, to jest myśl! Nigdy tam nie kupowałam, może warto zajrzeć
 
Do góry