reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
I została jeszcze jedna godzinka.
To siedzenie jest męczące i niunia upomina się o śniadanie ❤️❤️

Wyjątkowo ludzi nie ma chociaż zwykle w soboty kolejka dość długa.
Zwykle z mężem przyjeżdżamy w sobotę ze względu na to że ma wolne w pracy a tak to by musiał brać urlop / zwalniać się w pracy.
 
I została jeszcze jedna godzinka.
To siedzenie jest męczące i niunia upomina się o śniadanie ❤️❤️

Wyjątkowo ludzi nie ma chociaż zwykle w soboty kolejka dość długa.
Zwykle z mężem przyjeżdżamy w sobotę ze względu na to że ma wolne w pracy a tak to by musiał brać urlop / zwalniać się w pracy.
Ja jak robiłam krzywą, to też wybrałam się do laboratorium w sobotę aby uniknąć tłumów i faktycznie tylko co jakiś czas ktoś przychodził :p Siedziałam sama w poczekalni ☺️
 
Ja jak robiłam krzywą, to też wybrałam się do laboratorium w sobotę aby uniknąć tłumów i faktycznie tylko co jakiś czas ktoś przychodził :p Siedziałam sama w poczekalni ☺️

Tutaj gdzie robię to nie ma reguły czy to na tygodniu czy w sobotę- tłum ludzi.
Zwykle w sobotę przychodzą ludzie którzy na tygodniu pracują i tak naprawdę mogą spokojnie badania wykonać w sobotę.
Byliśmy pół godz przed otwarciem i byliśmy pierwsi następnie przyszła pani i pan i dłuższą chwilę nikogo nie było.

Ja wiem ze mogę wejść z marszu bez kolejki - przywilej ciężarnej ale nie korzystam z tego.
Wolę wcześniej przyjechać posiedzieć z mężem w aucie i być jak ja to mówię w pierwszej trójce heh.
 
Ja dziś rano też robiłam badania, ale u nas w Luxmed jest takie specjalne piętro dla ciężarnych i było pusto. Tylko 2 Panie na krzywą. Ale z tego co widziałam, to w rejestracji ogólnej też nie było tłumów.
 
Ja dziś rano też robiłam badania, ale u nas w Luxmed jest takie specjalne piętro dla ciężarnych i było pusto. Tylko 2 Panie na krzywą. Ale z tego co widziałam, to w rejestracji ogólnej też nie było tłumów.

Parę lat temu byliśmy w LuxMed i to co ujrzałam w rejestracji przeraziło mnie 😳🤣 tłum ludzi.
 
reklama
Jak robiłam badania w diagnostyce to tam nie ma przywilejów dla ciężarnych. Teraz chodzę do tego specjalnego Luxmedu i jestem zadowolona.


Czy ja wiem to mamy zapewnione od państwa ze poza kolejnością jesteśmy przyjmowani w przychodniach / laboratoriach. Ot taka odgórna decyzja.

Oczywiście w sklepach to dobra wola sprzedawcy czy ludzi przed nami w kolejce.

Słabo się czuje ale chyba dlatego że jednak musiałam wcześniej wstać a teraz oczy mi się kleją.
 
Do góry