reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
A jak tam waga u Was dziewczyny? Mnie się baterie w wadze wyczerpały - może to i lepiej😂😂😂😅 ale jak się ważyłam ostatni raz około tydzień temu to miałam 2 kg na plusie. Generalnie spodni jeansów już nie dopinam. Dziś wskoczyłam w legginsy ciazowe żeby było mi wygodnie. Ja normalnie jestem rozmiar XS. Maz uradowany ze się zaokrąglam😳 momentami czuje się jakby się od nowa zakochał😂😉
 
Jak widać powyżej ja dziś tez nerwowa jakaś jestem… 😉 I tez dziś mam trochę gorsze samopoczucie. Mdłości nie mam już od dawna, ale męczą mnie nadal zaparcia… Ten pierwszy trymestr nie jest łatwy a i tak uważam ze mam lżej niż większość z Was, która walczy z mdlosciami i wymiotami…
A próbowałaś z lactulosum? Chyba tak się ten syrop nazywa. W poprzedniej ciąży jak wylądowałam szpitalu kazali to wypijać na zaparcia. I pomogło :)
@Goodka ja to non stop wyję nawet na reklamach 🤣🤣. A o tym co w głowie siedzi to już nie dopuszczam bo bym zwariowała. A z piciem wody to może mąż pomoże? I będziesz mu wysyłać, że wypiłaś itp. Ja na szkoleniu foto tak miałam koleżankę od wody. Mialyśmy wypijać 10 szklanek i sobie przypominać i sposób działał nawet u tych co nie lubią pić wody :).
 
A próbowałaś z lactulosum? Chyba tak się ten syrop nazywa. W poprzedniej ciąży jak wylądowałam szpitalu kazali to wypijać na zaparcia. I pomogło :)
@Goodka ja to non stop wyję nawet na reklamach 🤣🤣. A o tym co w głowie siedzi to już nie dopuszczam bo bym zwariowała. A z piciem wody to może mąż pomoże? I będziesz mu wysyłać, że wypiłaś itp. Ja na szkoleniu foto tak miałam koleżankę od wody. Mialyśmy wypijać 10 szklanek i sobie przypominać i sposób działał nawet u tych co nie lubią pić wody :).
Hmm, w sumie z tymi zdjęciami to może być dobry pomysł 😄 dzięki, spróbuję 😄
 
A jak tam waga u Was dziewczyny? Mnie się baterie w wadze wyczerpały - może to i lepiej😂😂😂😅 ale jak się ważyłam ostatni raz około tydzień temu to miałam 2 kg na plusie. Generalnie spodni jeansów już nie dopinam. Dziś wskoczyłam w legginsy ciazowe żeby było mi wygodnie. Ja normalnie jestem rozmiar XS. Maz uradowany ze się zaokrąglam😳 momentami czuje się jakby się od nowa zakochał😂😉
U mnie waga bez zmian 🤷‍♀️
 
A próbowałaś z lactulosum? Chyba tak się ten syrop nazywa. W poprzedniej ciąży jak wylądowałam szpitalu kazali to wypijać na zaparcia. I pomogło :)
@Goodka ja to non stop wyję nawet na reklamach 🤣🤣. A o tym co w głowie siedzi to już nie dopuszczam bo bym zwariowała. A z piciem wody to może mąż pomoże? I będziesz mu wysyłać, że wypiłaś itp. Ja na szkoleniu foto tak miałam koleżankę od wody. Mialyśmy wypijać 10 szklanek i sobie przypominać i sposób działał nawet u tych co nie lubią pić wody :).

Znam ten syrop - faktycznie, zapomniałam o nim. Jednak po leki będę sięgać w ostateczności. Póki co jakoś to idzie fizjologicznie. Ostatnio byłam na urlopie i sobie pozwalałam na bardzo obfite kolacje. Teraz już jestem w domu, wracam do swojego normalnego odżywiania i może będzie lepiej…
 
reklama
Do góry