reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Sprawdzałam i w poprzedniej ciąży prenatalne też miałam robione w 12+5. Dzwoniłam do przychodni i zaproponowali mi taki termin, że dokładnie będę miała 13+0. Dopytać jeszcze dr czy to będzie Ok. Co do płci to w pierwszej ciąży byłam przekonana że będzie chłopiec a okazało się że dziewczynka😂 teraz po cichu liczę, że będzie druga córcia. Ale to chyba tylko dlatego, że mam już doświadczenie w obsłudze🙈chłopcy chyba są trudniejsi do ogarnięcia😉
Ooo, ja teraz też jestem przekonana, że chłopiec. Dzisiaj nawet śniło mi się, że urodziłam chłopczyka😅 miałaś objawy jak na chłopaka? 🤔
 
Cześć. Jestem z wrześniówek. Mam do Was pytanie. Czy któraś z Was nie potrzebuje Duphastonu? Mam 4 nowe opakowania, ważne do 02.2026. Chętnie wyślę którejś z Was. Oddam za darmo😁 Proszę w razie czego o wiadomość na priv.
Kurde ja właśnie dostałam recepte na 3op. Ale dzisiaj mi się kończą :( także już muszę wykupić.
 
Ooo, ja teraz też jestem przekonana, że chłopiec. Dzisiaj nawet śniło mi się, że urodziłam chłopczyka😅 miałaś objawy jak na chłopaka? 🤔
Nie mam pojęcia czemu i skąd to się wzięło, ale od samego początku miałam takie wewnętrzne przekonanie, że to na bank będzie chłopiec😂 Jak lekarz powiedział, że dziewczynka to jeszcze przez kilka tygodni nawet nie do końca w to wierzyłam🙈 Co do objawów, to była to moja pierwsza ciąża, czułam się fatalnie i nawet nie zastanawiałam się jak to może świadczyć o płci. Jakoś taka intuicja się we mnie odezwała, jak nigdy! Teraz przynajmniej wiem, żeby nie wierzyć swojej intuicji😂
 
Ja mam 9.05 i to będzie 12+4 , z młodym miałam 12+2. Płci ok 12 tygodnia nie chcą podawać, bo przewaznie maluch za mały albo się nie pokazuje jak trzeba. Mi najwczesniej podali w 14 tyg, ale to tez było prawdopodobnie chłopiec ;).
 
Dziewczyny a robicie te prenatalne tylko u lekarzy z certyfikatem FMF? Mój prowadzący nie ma certyfikatu, ale jest bardzo doświadczonym lekarzem.
Tak, moja lekarka ma certyfikat FMF, co roku przechodzi audyt i zajmuje sie tym juz od wielu lat. Zaleca sie, zeby jednak prenatalne robic u certyfikowanych specjalistow :)
 
Nie mam pojęcia czemu i skąd to się wzięło, ale od samego początku miałam takie wewnętrzne przekonanie, że to na bank będzie chłopiec😂 Jak lekarz powiedział, że dziewczynka to jeszcze przez kilka tygodni nawet nie do końca w to wierzyłam🙈 Co do objawów, to była to moja pierwsza ciąża, czułam się fatalnie i nawet nie zastanawiałam się jak to może świadczyć o płci. Jakoś taka intuicja się we mnie odezwała, jak nigdy! Teraz przynajmniej wiem, żeby nie wierzyć swojej intuicji😂
Kurdee, już myślałam.. że napiszesz brak objawów🤣🤣 bo u mnie brak, a jak sie dobrze czujesz to podobno właśnie na chłopaka. U mnie pierwsza ciąża także trochę się martwie tym brakiem objawów i nie wiem czy wszystko okej 😅 a wizyta dopiero 10 maja prenatalne 🤭
 
Ale mnie zaczęło boleć w krzyżu, i lekko brzuch boli 🥺 i zaczęłam się martwić. A akurat w pracy siedzę i nie mogę iść do domu, w dodatku przy komputerze cay dzień... 🙄
 
Ale mnie zaczęło boleć w krzyżu, i lekko brzuch boli 🥺 i zaczęłam się martwić. A akurat w pracy siedzę i nie mogę iść do domu, w dodatku przy komputerze cay dzień... 🙄
Nie martw sie, takie bole sa normalne. Czytalam ostatnio ze bole w krzyzu, w ledzwiach i w ogole w tamtych okolicach moga byc tez spowodowane zwiekszonym cisnieniem w brzuchu. Oprocz tego to hormony tez tak dzialaja, wydziela sie relaksyna i dlatego moze nas łupać m. in. w plecac :) Mam nadzieje, ze Ci przejdzie, bo taka pozycja siedzaca jest niewygodna przy takich dolegliwosciach :(
 
reklama
Dziewczyny a robicie te prenatalne tylko u lekarzy z certyfikatem FMF? Mój prowadzący nie ma certyfikatu, ale jest bardzo doświadczonym lekarzem.
Ja robię u mojego który nie ma certyfikatu ale ufam mu bo ma mega doświadczenie, ale jednak i tak idę na dodatkowe USG z certyfikatem fmf. Tak samo zrobiłam w pierwszej ciąży
 
Do góry