reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Cześć dziewczyny, czytam Was już od dłuższego czasu, ale jakoś brakowało mi odwagi żeby dołączyć. Chyba nie chciałam zapeszać, chociaż przesadna zbytnio nie jestem🙂 teraz jak przekroczyłam 10 tydzień to jakoś trochę mi łatwiej. Mam 35 lat i jest to moja druga ciąża. Ogólnie znoszę ją fatalnie. Ciągle mdłości, wymioty, wstręt do jedzenia i wszechogarniający smród. Łatwo nie jest, ale w poprzedniej ciąży było podobnie. Mimo wszystko mega cieszę się tą ciąża i mam nadzieje że uda mi się dotrwać do końca.
 
reklama
Cześć dziewczyny, czytam Was już od dłuższego czasu, ale jakoś brakowało mi odwagi żeby dołączyć. Chyba nie chciałam zapeszać, chociaż przesadna zbytnio nie jestem🙂 teraz jak przekroczyłam 10 tydzień to jakoś trochę mi łatwiej. Mam 35 lat i jest to moja druga ciąża. Ogólnie znoszę ją fatalnie. Ciągle mdłości, wymioty, wstręt do jedzenia i wszechogarniający smród. Łatwo nie jest, ale w poprzedniej ciąży było podobnie. Mimo wszystko mega cieszę się tą ciąża i mam nadzieje że uda mi się dotrwać do końca.
Witamy! 😀
Jeju, wszechogarniający smród 🥲🥲 wiem co czujesz, nie raz chodziłam nawet po domu albo gotowałam w maseczce 🤣
 
Omg ile naprodukowałyście 🙉, chyba dawno tylu stron do czytania nie było.
Ja nie mam za bardzo czasu, bo za tydzien komunia u córci. I muszę menu ogarnąć, bo reszta chyba ogarnięta :).
Co do płci nie mam pojęcia, jesli mam porównywać do poprzednich to obstawiam dziewczynkę, bo z synciem plamiłam, szyjka się skracała, a z dziewczynkami nic z tych rzeczy. Na podstawie smaków, a w żadnej nie miałam ;) więc tym się totalnie nie sugeruję. Jeśli patrzeć na owulkę to powinien być chłopak ;) także z płcią to chyba zawsze wielka niewiadoma. Choć co zaużyłam po znajomych to po invitro częściej są chłopcy ;).
Jeśli chodzi o bicie przez takiego malucha to chyba każde dziecko przez taki etap przechodzi. Ale ja zawsze mówię nie wolno tak robić i jeśli już podniesie raczkę na kogoś albo rzuci zabawką to każę przeprosić. Po kilku razach dziecku przechodzi.
No i nie wiem co jeszcze 🙉.
Aaa idę do diabetloga, bo krzywa na czczo 5,26 🙊.

Witam nowe mamy
@Justyna3210 no śliczności
@Aleksandretta powiem Ci że jest mega różnica mìędzy chłpcem a dziewczynką. I zgadza się dziewczynki mega szybko wszystko łapią :).
@Ika89.... no i fajnie z prywatnà :)
 
Dziwne bo wychodzi, że moje dziecko ma zapotrzebowanie na chipsy 😄 jak to możliwe to sama nie wiem...

Moze jest tu jakąś mama, która po cc rodziła sn?
Moje na chipsy, burgery, kebaby 🤷‍♀️
Ej, zaczekajcie na najmłodsze. U mnie prenatalne dopiero 19.05
Ja mam 17.05 ;)


P.s. no w sumie jeśli lekarz marudził, że mogłabym więcej ważyć to takie zachcianki by się zgadzały 🤣
 
reklama
Witamy! 😀
Jeju, wszechogarniający smród 🥲🥲 wiem co czujesz, nie raz chodziłam nawet po domu albo gotowałam w maseczce 🤣
Ojjjj tak! Dokładnie czasem zakładam w domu maseczkę😂 ogólnie to nie ma opcji żebym coś ugotowała, kuchnia to dla mnie teren skażony, nawet tam nie wchodzę. Mój mąż wziął na klatę wszystkie domowe obowiązki. Marzę, żeby to minęło bo ze wszystkich objawów ten smród jest nie do zniesienia🤢 Dziewczyny powiedzcie w którym konkretnie tygodniu robicie prenatalne? Mój lekarz powiedział ze zrobimy po majowce, ale tez nie wskazał konkretnej dary i teraz nie wiem czy tą wizytę umówić bliżej 12 tygodnia czy 14?
 
Do góry