reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Ojjjj tak! Dokładnie czasem zakładam w domu maseczkę😂 ogólnie to nie ma opcji żebym coś ugotowała, kuchnia to dla mnie teren skażony, nawet tam nie wchodzę. Mój mąż wziął na klatę wszystkie domowe obowiązki. Marzę, żeby to minęło bo ze wszystkich objawów ten smród jest nie do zniesienia🤢 Dziewczyny powiedzcie w którym konkretnie tygodniu robicie prenatalne? Mój lekarz powiedział ze zrobimy po majowce, ale tez nie wskazał konkretnej dary i teraz nie wiem czy tą wizytę umówić bliżej 12 tygodnia czy 14?
Ja mam prenatalne za tydzien w czwartek i to bedzie dokladnie 12tc+5 🙂

Co plci to jeszcze przed ciaza caly czas myslalam o chlopcu, nie wiem nawet czemu. po prostu w glowie wszedzie byl synek, ale teraz jak tak mysle to chyba wolalabym dziewczynke bo wydaja mi sie latwiejsze w obsludze i wychowaniu hehe :D Przeczucia nie mam zadnego, nie wiem nawet jak interpretowac objawy i czy to w ogole sie sprawdza w rzeczywistosci 😄
 
Ja mam prenatalne za tydzien w czwartek i to bedzie dokladnie 12tc+5 🙂

Co plci to jeszcze przed ciaza caly czas myslalam o chlopcu, nie wiem nawet czemu. po prostu w glowie wszedzie byl synek, ale teraz jak tak mysle to chyba wolalabym dziewczynke bo wydaja mi sie latwiejsze w obsludze i wychowaniu hehe :D Przeczucia nie mam zadnego, nie wiem nawet jak interpretowac objawy i czy to w ogole sie sprawdza w rzeczywistosci 😄
Ja mam prenatalne na majówce, miał to być 12tc+2 ale po wczorajszym badaniu wyszło że to będzie 12tc+4 dzień, jak dzwoniłam żeby się umówić to pani zapytała o termin porodu i po obliczeniach sama zaproponowała datę wizyty
 
Ojjjj tak! Dokładnie czasem zakładam w domu maseczkę😂 ogólnie to nie ma opcji żebym coś ugotowała, kuchnia to dla mnie teren skażony, nawet tam nie wchodzę. Mój mąż wziął na klatę wszystkie domowe obowiązki. Marzę, żeby to minęło bo ze wszystkich objawów ten smród jest nie do zniesienia🤢 Dziewczyny powiedzcie w którym konkretnie tygodniu robicie prenatalne? Mój lekarz powiedział ze zrobimy po majowce, ale tez nie wskazał konkretnej dary i teraz nie wiem czy tą wizytę umówić bliżej 12 tygodnia czy 14?
Ja mam prenatalne w przyszły wtorek i to wtedy będzie 12t2d
 
Ja mam prenatalne za tydzien w czwartek i to bedzie dokladnie 12tc+5 🙂

Co plci to jeszcze przed ciaza caly czas myslalam o chlopcu, nie wiem nawet czemu. po prostu w glowie wszedzie byl synek, ale teraz jak tak mysle to chyba wolalabym dziewczynke bo wydaja mi sie latwiejsze w obsludze i wychowaniu hehe :D Przeczucia nie mam zadnego, nie wiem nawet jak interpretowac objawy i czy to w ogole sie sprawdza w rzeczywistosci 😄
Sprawdzałam i w poprzedniej ciąży prenatalne też miałam robione w 12+5. Dzwoniłam do przychodni i zaproponowali mi taki termin, że dokładnie będę miała 13+0. Dopytać jeszcze dr czy to będzie Ok. Co do płci to w pierwszej ciąży byłam przekonana że będzie chłopiec a okazało się że dziewczynka😂 teraz po cichu liczę, że będzie druga córcia. Ale to chyba tylko dlatego, że mam już doświadczenie w obsłudze🙈chłopcy chyba są trudniejsi do ogarnięcia😉
 
reklama
Do góry