reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Ja robię u mojego który nie ma certyfikatu ale ufam mu bo ma mega doświadczenie, ale jednak i tak idę na dodatkowe USG z certyfikatem fmf. Tak samo zrobiłam w pierwszej ciąży
Dokładnie tak samo zrobiłam w poprzedniej ciąży. Najpierw usg prenatalne u mojego lekarza i potem u lekarza z certyfikatem fmf. W sumie mówili to samo, dlatego teraz tak się zastanawiam, ale chyba umówię się tu i tu.
 
reklama
Ja robię u mojego który nie ma certyfikatu ale ufam mu bo ma mega doświadczenie, ale jednak i tak idę na dodatkowe USG z certyfikatem fmf. Tak samo zrobiłam w pierwszej ciąży
Ja szczerze mówiąc nie miałam wcześniej pojęcia, że jest coś takiego jak certyfikat fmf 🙈 dopiero tu na forum się dowiedziałam i sprawdziłam, że lekarz, do którego się zapisałam na prenatalne go nie posiada, ale mam do niego zaufanie, prowadził moją pierwszą ciążę i robił badania prenatalne w drugiej. Na badania połówkowe planuję zapisać się do lekarza, który widzę, że je posiada, a u którego poprzednie połówkowe robiłam 😅
 
Dokładnie tak samo zrobiłam w poprzedniej ciąży. Najpierw usg prenatalne u mojego lekarza i potem u lekarza z certyfikatem fmf. W sumie mówili to samo, dlatego teraz tak się zastanawiam, ale chyba umówię się tu i tu.
Właśnie sprawdziłam i będę robić u lekarza który ma certyfikat, wcześniej też nawet nie wiedziałam że coś takiego jest, a mój lekarz nie robi badań prenatalnych
 
@Ika89.... ja jestem na pierwszej stronie to już nie wysyłam do Ciebie wiadomości. Proponuje, abys w niedziele wkleiła tu pełna listę z nickami i każda z nas, która chce być w grupie prywatnej sprawdzi sobie czy na pewno jest na liście. Taka weryfikacja może się przydac biorąc pod uwagę ze potem nie da się nikogo już dodać (swoją droga szkoda ze nie ma takiej opcji).
 
Cześć dziewczyny,
Podczytuje Was od dawna, ale nie miałam odwagi napisać 🙂
Po dzisiejszym USG jestem w 10+6. Nie jest to moja pierwsza ciaza ale nadal oczekuje pierwszego dziecka, wiec nie ukrywam że po wcześniejszych przejściach każda wizyta jest dla mnie stresujaca. W każdym razie na obecną chwilę jest wszystko ok. W przyszły piątek prenatalne- tak mi wyznaczyli, mam nadzieję że nie będzie to za wcześnie (11+6). Z samopoczuciem u mnie roznie, ale ogólnie wieczorami mam totalny brak mocy, a w tym tygodniu nudności wróciły na nowo.
Miłego dnia 🙂
 
Cześć dziewczyny,
Podczytuje Was od dawna, ale nie miałam odwagi napisać 🙂
Po dzisiejszym USG jestem w 10+6. Nie jest to moja pierwsza ciaza ale nadal oczekuje pierwszego dziecka, wiec nie ukrywam że po wcześniejszych przejściach każda wizyta jest dla mnie stresujaca. W każdym razie na obecną chwilę jest wszystko ok. W przyszły piątek prenatalne- tak mi wyznaczyli, mam nadzieję że nie będzie to za wcześnie (11+6). Z samopoczuciem u mnie roznie, ale ogólnie wieczorami mam totalny brak mocy, a w tym tygodniu nudności wróciły na nowo.
Miłego dnia 🙂

Witaj! Ja mam prenatalne w przyszły czwartek i to będzie 11+4 :)
 
Cześć dziewczyny,
Podczytuje Was od dawna, ale nie miałam odwagi napisać 🙂
Po dzisiejszym USG jestem w 10+6. Nie jest to moja pierwsza ciaza ale nadal oczekuje pierwszego dziecka, wiec nie ukrywam że po wcześniejszych przejściach każda wizyta jest dla mnie stresujaca. W każdym razie na obecną chwilę jest wszystko ok. W przyszły piątek prenatalne- tak mi wyznaczyli, mam nadzieję że nie będzie to za wcześnie (11+6). Z samopoczuciem u mnie roznie, ale ogólnie wieczorami mam totalny brak mocy, a w tym tygodniu nudności wróciły na nowo.
Miłego dnia 🙂
:) :) Jak to szybko leci, szok ! :O
 
reklama
Do góry