reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Hmm u mnie nadal plamienie ale już delikatniejsze czekam na poniedziałek jak zrobię kolejna betę a w czwartek mam wizytę u lekarza, a u ciebie ?
 
reklama
Będzie dobrze, lek działa skoro już mniejsze plamienie. U mnie na razie ok, sprawdzam czy nie plamię. We wtorek zrobię betę a w sobotę do ginekologa. Musi być dobrze 😘
Hmm u mnie nadal plamienie ale już delikatniejsze czekam na poniedziałek jak zrobię kolejna betę a w czwartek mam wizytę u lekarza, a u ciebie ?
D
 
Helo dziewczyny odwiedziłam was ;) bo powychodziły na to że będę miała bobaska :) 2 Testy. Pokazały pozytyw i Beta też 27,400 Mam już dzieci 13/5/ a że mam dosyć poważnie obciążony wywiad także teraz liczę na cud ;) jeszcze nie jest nic potwierdzone u doktora bo za szybko… mam nadzieje że dam radę to wszystko przetrwać pozdrawiam;)
 
Cześć dziewczyny! 😄 Coś tak czułam, że tu dołączę :p Mi wyszedł pierwszy pozytyw 13dpo (nie wiem na 100% kiedy była owulacja, jedynie na podstawie moich obserwacji i odczuć). Wcześniej zrobiłam jeden test 11 dpo i było biało. 9dpo miałam obfite jasno brązowe plamienie, więc myślę, że mogło wtedy dojść do implantacji. W 13 dpo (ten piątek) poszłam także pobranie krwi i otrzymałam takie wyniki :
Beta HCG - 47,5 mlU/mL
Progesteron - 38,37 ng/ml
Czy to dobrze? 🙈 To moja pierwsza ciąża i tak strasznie się o wszystko martwię. Boli mnie często podbrzusze, a tak to czuje się całkiem dobrze. Pozdrawiam was ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny! 😄 Coś tak czułam, że tu dołączę :p Mi wyszedł pierwszy pozytyw 13dpo (nie wiem na 100% kiedy była owulacja, jedynie na podstawie moich obserwacji i odczuć). Wcześniej zrobiłam jeden test 11 dpo i było biało. 9dpo miałam obfite jasno brązowe plamienie, więc myślę, że mogło wtedy dojść do implantacji. W 13 dpo (ten piątek) poszłam także pobranie krwi i otrzymałam takie wyniki :
Beta HCG - 47,5 mlU/mL
Progesteron - 38,37 ng/ml
Czy to dobrze? 🙈 To moja pierwsza ciąża i tak strasznie się o wszystko martwię. Boli mnie często podbrzusze, a tak to czuje się całkiem dobrze. Pozdrawiam was ❤️
Super 🙂 gratuluję 🙂 beta super a co do proga to nie mam pojęcia 😁 moja to druga ciąża a i tak czuję się jakby była pierwsza 😭
 
Do góry