reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
U nas dzisiaj cały dzień ryk. Zaśnie na 15 minut przy cycku, po chwili się budzi i płacze. Słychać tylko co chwile jak gazy odchodzą. Nie mam już siły, nie wiem co robić...😭
 
U nas w dzień to nie mam co pilnować spania, bo jak jest śpiąca to sama sobie idzie spać. W nocy natomiast kończy się samoobsługa. Każe się bujac albo w wózku albo na rękach po kilka godzin 🤷
Dziewczyny jakie pomysły na Dzień Babci i Dziadka?
Ja dla moich babć kupiłam smakowe miody z Pasieki Sadowskich, dla jednego dziadka wino i amol, a drugiego kolejny bajer dla niewidomych. Za to dla moich rodziców od moich dzieci koszulki z napisem gang babci i gang dziadka z chłopcem i dziewczynka, a pod spodem imiona dzieci.
 
reklama
Kupka była wczoraj ( u nas jest co drugi dzień ), a od rana od ósmej były cztery drzemki, łącznie 2h, ale spać nie da się położyć. Chyba zaraz pojedziemy na wycieczkę samochodową...
Może skok rozwojowy? Podobno 8 10 11 12 to skok rozwojowy
U nas tez mały nie odkladalny w dzień spałby tylko na rękach ale za to noce są cale przespane i mam nadzieje że tak zostanie
U nas w tym tygodniu miało być szczepienie ale nie wiem czy wyjdzie mam wrażenie jakby mały byl trochę zaflegmiony i kilka razy kasłał dzis kataru brak goraczki tez obserwuje go
 
Do góry