reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Może skok rozwojowy? Podobno 8 10 11 12 to skok rozwojowy
U nas tez mały nie odkladalny w dzień spałby tylko na rękach ale za to noce są cale przespane i mam nadzieje że tak zostanie
U nas w tym tygodniu miało być szczepienie ale nie wiem czy wyjdzie mam wrażenie jakby mały byl trochę zaflegmiony i kilka razy kasłał dzis kataru brak goraczki tez obserwuje go

Może faktycznie skok, termin by się zgadzał.... W nocy też śpi ( z trzema przerwami na karmienie), ale to co wyprawia w dzień to przechodzi ludzkie pojęcie. Też mamy w czwartek szczepienia,mam nadzieję, że nic do tego czasu się nie wydarzy.
 
reklama
Może faktycznie skok, termin by się zgadzał.... W nocy też śpi ( z trzema przerwami na karmienie), ale to co wyprawia w dzień to przechodzi ludzkie pojęcie. Też mamy w czwartek szczepienia,mam nadzieję, że nic do tego czasu się nie wydarzy.
To powiem Ci ze w dzien u nas jest tez ciekawie, ale ja wole tańczyć z Nim w dzien niż w nocy więc mimo to cieszę się że jest tak a nie inaczej 🙃
 
U nas chyba też się zaczął skok z zatwardzeniem i wszystko ze wszystkim.. Ale za to byliśmy na świeżym powietrzu więc pooddychane.
Ja po kolejnym ataku kręgosłupa.. Chcę mi się krzyczeć, płakać wszystko na raz z bezsilności... Szukam reumatologa. Na lekarzy wydałam już ponad 1000 zł bez skutku.. Z tych nerwów okres mi się spóźnia i to kolejne moje zmartwienie... Nastrój poprawił mi dzisiejszy spacer..
 
U nas chyba też się zaczął skok z zatwardzeniem i wszystko ze wszystkim.. Ale za to byliśmy na świeżym powietrzu więc pooddychane.
Ja po kolejnym ataku kręgosłupa.. Chcę mi się krzyczeć, płakać wszystko na raz z bezsilności... Szukam reumatologa. Na lekarzy wydałam już ponad 1000 zł bez skutku.. Z tych nerwów okres mi się spóźnia i to kolejne moje zmartwienie... Nastrój poprawił mi dzisiejszy spacer..
A może to jakieś nerwobóle? Może chwila dla siebie, melisa, ciepła kąpiel by troszkę pomogły?
A te ataki to one łapią i puszczają czy jak nie masz ataku to odczuwasz jakis bol, dyskomfort?
 
A może to jakieś nerwobóle? Może chwila dla siebie, melisa, ciepła kąpiel by troszkę pomogły?
A te ataki to one łapią i puszczają czy jak nie masz ataku to odczuwasz jakis bol, dyskomfort?
Nie. Wygląda to tak, że np tj wczoraj siedziałam jadłam kolacje i zaczęłam odczuwać ból pleców między łopatkami. Wzięłam diclo... Przepisane od lekarza ale nie pomogło wzięłam ket... Ale zanim zaczął działać ból się wzmozyl i był na tyle silny ze położyłam się do łóżka i nie mogłam wstać. Czuje wtedy silny ucisk na kręgosłup między łopatkami i klatce piersiowej. Któregoś razu byl tak silny ze nie mogłam złapać oddechu.. Po wzięciu lek od lekarza i ket
Puszcza ale czuję się bardzo obolała
 
Dziewczyny jakie pomysły na Dzień Babci i Dziadka?
Ja dla babc mojej Igi kupuje taka książkę "opowiedz mi babciu" do uzupelniania przez babcie informacjami o sobie i rodzinie żeby wnuczka miala kiedyś pamiątkę. Ale u mnie obie babcie to gaduły i lubią takie rzeczy. Dziadkom tego nie zrobię bo by się zmęczyli jakby mieli to uzupełnić 😅😆
Także prezent dla dziadków jeszcze wymyślam
 
Ja dla babc mojej Igi kupuje taka książkę "opowiedz mi babciu" do uzupelniania przez babcie informacjami o sobie i rodzinie żeby wnuczka miala kiedyś pamiątkę. Ale u mnie obie babcie to gaduły i lubią takie rzeczy. Dziadkom tego nie zrobię bo by się zmęczyli jakby mieli to uzupełnić 😅😆
Także prezent dla dziadków jeszcze wymyślam
U nas dla dziadków zamowilam kalendarz na ścianę ze zdjęciami wnuczków
 
reklama
Dziewczyny,
Właśnie zauważyłam, że rozeszła mi się blizna po cc w jednym miejscu :/
Zrobiła się dziurka w miejscu, gdzie była wbita igła przy szyciu i sączy się z tego ropa i krew, a dookoła zaczęło się robić czerwono (stan zapalny).
Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
 
Do góry