reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

U mojego synka też ropieje oczko. Dostał kropelki z antybiotykiem i na chwilę pomogło, a od dzisiaj znów ropa. Za tydzień szczepienie i nie wiem czy można. Jak coś pomoże u Twojego synka to daj znać.
Dostaliśmy skierowanie do okulisty i mamy kropić dalej. Umówiliśmy się z luxmedu do okulisty , bo na NFZ odległe terminy.
 
reklama
A jeśli chodzi o mój kręgosłup. Zrobiłam rtg i tomograf zostanie mi sam rezonans
Dostałam leki przeciwzapalne zeby nie faszerować się ketonal em. Może być to też związane z ugryzieniem kleszcza lub choroba skóry która mam a może wpłynąć na stawy.. Szukamy dalej przyczyny.. Szkoda, że leci taka mrzawka dzisiaj bo przy takiej temp na plusie to wyszłabym z małym złapać powietrza.
 
Co do braku kupek
1. Masaż brzuszka od klatki piersiowej do narządów
2. Masaż brzuszka okrężnymi ruchami w tj wskazówki zegara
3. Ciepłe termofor ki na brzuszek ale przez pieluszkę albo ubranko - nigdy bezpośrednio na brzuszek zeby nie poparzyć malucha
4. Delikatny napar z rumianku
5. Czopek glicerynowy dla dzieci
6. Wiaterek
7. Podawanie wody
8. OSTATNIE PO KONSULTACJI Z LEKARZEM - wlewka proteinowa (coś jak lewatywa działa przeczyszczająco)

My za to walczymy z kołkami po nutritonie który odstawiłam. Kupy zrobiły się zbite "plastelina) i zauważyłam bóle brzuszka. Zmieniamy też mleko z COMBIOTIK na comfort. I będę obserwować. Szczepienie 28. Jestem po wiz położnej ostatniej 😭😂😂 i po gineksie. Wszystko ok ale po 1 miesiączce mam zacząć brać tabsy anty których brać nie chce. Czy któraś która była już u ginekologa dostała takie same zalecenia?
U nas zaczynaja się problemy z brzuszkiem i kupą.
Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.
Poza tym w poniedziałek jesteśmy umówione do osteopaty - czekamy już 2 tygodnie na wizytę...mam coraz większą listę pytań i coraz większe oczekiwania co do tej wizyty 😂

Dodatkowo czekam dziś na chustę i mamy zamiar zacząć się motać - czy któraś z Was nosi swojego maluszka w chuście?

Co do ginekologa - ja trafiłam do swojego 2 tygodnie po porodzie (bo wyczułam wałek nad cięciem i pojechałam pokazać)...i on wtedy sprawdził mi od razu wszystko - powiedział ze widział co chciał i teraz mam przyjść na wiosnę dopiero 😂 o antykoncepcję się nie pytał ...ale my nie będziemy używać...zajście w ciąże w naszym przypadku trochę trwało, a chcielibyśmy w miarę szybko mieć kolejne dziecko.
 
U nas zaczynaja się problemy z brzuszkiem i kupą.
Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.
Poza tym w poniedziałek jesteśmy umówione do osteopaty - czekamy już 2 tygodnie na wizytę...mam coraz większą listę pytań i coraz większe oczekiwania co do tej wizyty 😂

Dodatkowo czekam dziś na chustę i mamy zamiar zacząć się motać - czy któraś z Was nosi swojego maluszka w chuście?

Co do ginekologa - ja trafiłam do swojego 2 tygodnie po porodzie (bo wyczułam wałek nad cięciem i pojechałam pokazać)...i on wtedy sprawdził mi od razu wszystko - powiedział ze widział co chciał i teraz mam przyjść na wiosnę dopiero 😂 o antykoncepcję się nie pytał ...ale my nie będziemy używać...zajście w ciąże w naszym przypadku trochę trwało, a chcielibyśmy w miarę szybko mieć kolejne dziecko.
Hej .. i co ci ginekolog powiedział na ten wałek???u mnie też jest opuchniety wałek a wizytę mam dopiero w styczniu na początku
 
Ja nosze mała po domu w nosidelku ergo baby które mam jeszcze po chłopcach. Niecodziennie i nie dłużej niż godzinę tylko jak jest totalna mamoza i nie chce sama spać. Jeszcze tak na ulice to bym z nią w tym nie wyszła bo po pierwsze miałabym problemy z ubraniem a po drugie wózek dla nas wygodniejszy.
 
Do pediatry czy właśnie osteopaty? Bo jestem ciekawa czy pomoże jak u nas. Trzymam kciuki ze znajdziecie sposób!0
Byliśmy o osteopaty.
Powiedziała co mamy robić w domu jak będzie płakał. Mamy odmówić szczepienie, bo mieliśmy iść we wtorek. Że jeśli teraz tak płacze to po szczepieniu będzie jeszcze gorzej.
 
Byliśmy o osteopaty.
Powiedziała co mamy robić w domu jak będzie płakał. Mamy odmówić szczepienie, bo mieliśmy iść we wtorek. Że jeśli teraz tak płacze to po szczepieniu będzie jeszcze gorzej.
Ale wymasowala go? Ciekawe z tym szczepieniem.
My dziś po hexa i Rota. Na razie jest bardziej senna. Niestety nie było dziś kupki wiec brzuszek ja boli ale mam nadzieje ze jeszcze pójdzie przed nocą :))
 
Do pediatry czy właśnie osteopaty? Bo jestem ciekawa czy pomoże jak u nas. Trzymam kciuki ze znajdziecie sposób!0

Ale wymasowala go? Ciekawe z tym szczepieniem.
My dziś po hexa i Rota. Na razie jest bardziej senna. Niestety nie było dziś kupki wiec brzuszek ja boli ale mam nadzieje ze jeszcze pójdzie przed nocą :))
Tak, pół przespał a pół przepłakał. Taki biedny był aż się zanosił :(
 
Tak, pół przespał a pół przepłakał. Taki biedny był aż się zanosił :(
U nas tez płakała bardzo dopiero na ostatnie 10 minut się zrelaksowala a potem była taka fajna wyluzowana ze nawet się ja inaczej trzymało :) mam nadzieje ze przyniesie u was rezultaty! Coś mówiła czy macie chodzić częściej? Regularnie?
 
reklama
A powiedzcie mi dziewczyny, w jakim konkretnie celu wy stwierdzilyscie żeby wybrać się do osteopaty a nie np fizjoterapeuty?? Bo ja dzisiaj bylam w poradni preluksacyjnej i powiedziała mi babeczka ze przed osteopatą i fizjoterapeutą najlepiej żebym poszla do neurologa - cc I Mały mocno owinięty pepowiną ale 10/10 pkt
 
Do góry