reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

U nas tez płakała bardzo dopiero na ostatnie 10 minut się zrelaksowala a potem była taka fajna wyluzowana ze nawet się ja inaczej trzymało :) mam nadzieje ze przyniesie u was rezultaty! Coś mówiła czy macie chodzić częściej? Regularnie?
Jesli dziś w nocy będzie źle i jutro w dzień to mamy przyjechać w sobotę, jeśli będzie dobrze to we wtorek. Ale mówiła, że jest duży problem.
 
reklama
Ale wymasowala go? Ciekawe z tym szczepieniem.
My dziś po hexa i Rota. Na razie jest bardziej senna. Niestety nie było dziś kupki wiec brzuszek ja boli ale mam nadzieje ze jeszcze pójdzie przed nocą :))
Zdecydowałaś się jednak na 6w1? To chyba w tym wątku ktoś wspominał, że jest po tym dużo powikłań? 🤔
 
Zdecydowałaś się jednak na 6w1? To chyba w tym wątku ktoś wspominał, że jest po tym dużo powikłań? 🤔

Mi dwóch pediatrow mówiło zupełnie inaczej, że są czystsze i że właśnie powikłań mniej. Zresztą cała reszta Europy szczepi tymi 6w1, myślicie, że gdyby były gorsze to by ich używali?
 
Mam też pediatra polecił 6w1
Mnie też położna to zaleciła, poczytałam i hexacimą zaszczepiłam synka. Ale parę stron wcześniej ktoś tu pisał o częstych odczynach poszczepiennych i problemie z napięciem u dziecka jednej z forumowiczek po szczepionce 6w1. Dlatego myślałam, że może to ogólnie odradzana szczepionka.
 
Mnie też położna to zaleciła, poczytałam i hexacimą zaszczepiłam synka. Ale parę stron wcześniej ktoś tu pisał o częstych odczynach poszczepiennych i problemie z napięciem u dziecka jednej z forumowiczek po szczepionce 6w1. Dlatego myślałam, że może to ogólnie odradzana szczepionka.
Jak coś jest płatne i mocno promowane przez firmy farmaceutyczne to oczywiście że jest polecane. Ja np. w takiej sprawie w życiu bym nie zaufala pediatrze wolę opinie neurologa. Pediatrzy to w dzisiejszych czasach nic nie wiedzą o preparatach które podają, dosłownie. Mnie najbardziej rozwaliła sytuacja w szpitalu z synem kiedy to jakaś specjalistka od szczepień przyszła mi zrobić pogadankę bo nie zgodziłam się na szczepienia (do moich dzieci nikt z igła nie podejdzie przez pierwsze pół roku). Zaczęła rozmowę od tego że ona zna temat bo wczoraj zaprosili ją w tej sprawie do DDTVN. Zaczęła mi robić wywód jak to szpitale są pełne gruźlików, jaki to ma wpływ na pluca, tylko jak zapytałam ja co to ma do rzeczy skoro na to nie ma szczepionki, bo tą którą chcę podać jest na gruźlicę kostna to poszła po ulotkę bo ona nie wie. 🤦
 
Co miała na myśli mówiąc, że jest duży problem?
Tez jestem ciekawa. @!andzia daj znać jak możesz. U mnie powiedział ze te problemy czesto wynikają ze wzmożonego lub osłabionego napięcia i on jest w stanie takie rzeczy wypracować z dzieckiem ale jakby problem był innej natury to kieruje rodzica z powrotem do pediatry. Oceniając Zosię powiedział ze wg niego ta jedna wizyta wystarczy i ja odblokuje. No i tak było póki co.

Jeśli chodzi o szczepienia to kieruje się opinia pediatry i kalendarzem szczepień.

Malutka dziś pobiła swój rekord - polozylam ja jak zawsze przed 21 a obudziłam o 5:20 bo mi już mleko uszami wychodziło :) to pewnie po szczepieniu odsypia :) ah no i ważymy już 4600. Cieszę się ze ładnie przybiera bo ostatnio się złościła przy piersi i myślałam ze może ma jakieś pleśniawka czy coś. Fajna pani pediatra bo jak jej o tym mowilam i mówię ze mleko na pewno jest bo ściskam i leci a ona taka zła (choć wraca na pierś) a pani doktor mówi ze jeśli coś z dzidziusiem się dzieje to myśl o tym ze coś jest z mlekiem nie tak powinna być ostatnia a nie pierwsza :)
 
Tez jestem ciekawa. @!andzia daj znać jak możesz. U mnie powiedział ze te problemy czesto wynikają ze wzmożonego lub osłabionego napięcia i on jest w stanie takie rzeczy wypracować z dzieckiem ale jakby problem był innej natury to kieruje rodzica z powrotem do pediatry. Oceniając Zosię powiedział ze wg niego ta jedna wizyta wystarczy i ja odblokuje. No i tak było póki co.

Jeśli chodzi o szczepienia to kieruje się opinia pediatry i kalendarzem szczepień.

Malutka dziś pobiła swój rekord - polozylam ja jak zawsze przed 21 a obudziłam o 5:20 bo mi już mleko uszami wychodziło :) to pewnie po szczepieniu odsypia :) ah no i ważymy już 4600. Cieszę się ze ładnie przybiera bo ostatnio się złościła przy piersi i myślałam ze może ma jakieś pleśniawka czy coś. Fajna pani pediatra bo jak jej o tym mowilam i mówię ze mleko na pewno jest bo ściskam i leci a ona taka zła (choć wraca na pierś) a pani doktor mówi ze jeśli coś z dzidziusiem się dzieje to myśl o tym ze coś jest z mlekiem nie tak powinna być ostatnia a nie pierwsza :)
To moja kluska jak ją dziś ważyłam to równo 5 kg, więc już ponad 2 kg przybrała w 6 tygodni.😨 Całe szczęście już w tym tygodniu nie przybrała tak dużo jak w poprzednich.
 
reklama
Do góry