reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny. Miło się czyta o dobrych wiadomościach :) Piękne macie zdjęcia z USG ;) Ja dzisiaj wizytuję i mam nadzieję, że będzie wszystko ok i też dostanę fotkę :) A mam pytanie do Dziewczyn ze starszą ciążą: czy miałyście robione USG przez powłoki brzuszne czy jeszcze dopochwowo?
Teraz ciągle dopochwowo ale jest wcześnie. W poprzedniej ciąży: pierwsze dwa dopochwowo, 1 prenatalne już przez brzuch ale było ciężko bo mam dużo nadprogramowych kg 🙄
 
Ja się czuje oszukana.... Objawy nie miały odpuszczać pod koniec drugiegi trymestru ?:D
Skończyłam 11 tydzień, dzisiaj zaczynamy 12 i mam wrażenie że jest gorzej niż było - od dwóch dni, mdli mnie non stop...rykoszetem obrywa już mąż :p
Wczoraj wjechały frytki z maka i kurczak burger i nie dość ze nie pomogło to jeszcze mi sie odbijało rybą do późnej nocy :D

Wogóle z tym detektorem tętną to sie chyba troche pośpieszyłam z chwalaniem :D Wczoraj na poprawę humoru odpaliłam i znowu złapałam tętno, ale na jajca stwierdziłam, że sprawdze też u mężą...i złapałam u niego w tym samym miejscu :D Więc albo mój małżonek jest w ciązy, albo to jakąś jednak moją żyłę łapie i pokazuje ;)
 
Witam sie w 8t2d. Jestem dzis w domu. Z chlopakami. Właśnie czekamy na panow od montażu drzwi w przedpokoju... Maja tez malowac futryny. Zobaczymy co nam z tego wyjdzie 🤣😂 mam nadzieje ze do 12 tej skończą :p bo chce sie przejsc do psiapsi xD
 
My to samo, 14 lat przerywany działał a tu zonk. 😂 A tyle razy słyszałam że to żadna antykoncepcja . A tyle się naczytałam że kobietom to trudno po 30 zajść w ciążę, a po 35 roku życia to ze 30 procent szans.
Mąż kica z radości.
Ja jestem po dwóch CC, syn ma autyzm. Boję się kolejnego niepełnosprawnego dziecka.
Trzeba wierzyć że będzie wszystko dobrze 🥰
Tak przerywany to żadna antykoncepcja ale skoro działała i w ciąże się nie zachodziło 🤣🤣 od tak się nie dzieje ktoś jeszcze z nami chce być ❤️
 
Nic nie przegapiłas :) tak dzisiaj będę wychodzić z zaleceniem nie przemęczenia sie
ej to super. Zawsze fajnie polecec na wlasnej kanapie.

Nie zebym sie prosila o problemy, ale chetnie bym odpoczela jeszcze pare dni.
Dzis Krolowa Kota laskawie spala na sofie (oczywiscie na kocu z merynosa za milion monet) i pierwszy raz od tygodni spalam do rana jednym ciagiem. Wspanialy dzien :D
 
Ja się czuje oszukana.... Objawy nie miały odpuszczać pod koniec drugiegi trymestru ?:D
Skończyłam 11 tydzień, dzisiaj zaczynamy 12 i mam wrażenie że jest gorzej niż było - od dwóch dni, mdli mnie non stop...rykoszetem obrywa już mąż :p
Wczoraj wjechały frytki z maka i kurczak burger i nie dość ze nie pomogło to jeszcze mi sie odbijało rybą do późnej nocy :D

Wogóle z tym detektorem tętną to sie chyba troche pośpieszyłam z chwalaniem :D Wczoraj na poprawę humoru odpaliłam i znowu złapałam tętno, ale na jajca stwierdziłam, że sprawdze też u mężą...i złapałam u niego w tym samym miejscu :D Więc albo mój małżonek jest w ciązy, albo to jakąś jednak moją żyłę łapie i pokazuje ;)
A jaki mialas wynik na sobie? Jak ponizej 120 to raczej Twoje bylo :D
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Miło się czyta o dobrych wiadomościach :) Piękne macie zdjęcia z USG ;) Ja dzisiaj wizytuję i mam nadzieję, że będzie wszystko ok i też dostanę fotkę :) A mam pytanie do Dziewczyn ze starszą ciążą: czy miałyście robione USG przez powłoki brzuszne czy jeszcze dopochwowo?
Dopochwowo ale na drugiej wizycie ginekolog mi sprawdziła przez brzuch i było pięknie widać 😊
 
Do góry