reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Czekam. Serce mi wali, ale jakoś jestem spokojna. Nic już więcej nie zdziałam,nadzieja jest i tym się podtrzymuje na duchu. Dziś trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajnik ale dziś by wypadał okres gdyby nie niespodzianka więc to może dlatego :) dziś wypiłam tylko kawe bo tak mnie mdli 🙄dzięki za wsparcie i dam znać po wizycie.
Czekam w napięciu na wieści daj znać koniecznie po wizycie :)
 
reklama
Czekam. Serce mi wali, ale jakoś jestem spokojna. Nic już więcej nie zdziałam,nadzieja jest i tym się podtrzymuje na duchu. Dziś trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajnik ale dziś by wypadał okres gdyby nie niespodzianka więc to może dlatego :) dziś wypiłam tylko kawe bo tak mnie mdli 🙄dzięki za wsparcie i dam znać po wizycie.
Bedzie dobrze :) Intensywie Ci kibicujemy
 
Jeśli jeszcze nikt nie umarł na mdłości to oświadczam ze będę pierwsza 🥺
To już 9+5 wiec powinno być coraz lepiej a nie coraz gorzej 😒
Właśnie próbuje wypić herbatę z cytryna i wstać z łóżka ☹️Heeeelp😭😭😭
Ja wczoraj miałam pierwszy raz cały dzień mdłości. Cały czas bez przerwy chciało mi się 🤮 a nie mogłam. I najgorsze ze co 4h posilek musze jeść z diety bo mam IO i hipoglikemie wiec nie mogę pozwolić sobie na opuszczenie posiłku. Płakałam ale jadłam 🤦‍♀️ mówię trudno najwyżej się 🤮. Ale o dziwo po kilku kęsach przechodzą mdłości i wracają 30 min po jedzeniu.
 
Jeśli jeszcze nikt nie umarł na mdłości to oświadczam ze będę pierwsza 🥺
To już 9+5 wiec powinno być coraz lepiej a nie coraz gorzej 😒
Właśnie próbuje wypić herbatę z cytryna i wstać z łóżka ☹️Heeeelp😭😭😭
Łączę się z Tobą w bólu. Chociaż rano dzisiaj mdłości mniejsze i zjadłam kawałek chałki to wstanie z łóżka to dzisija był wyczyn. Ja nie mam na nic ochoty. Wymuszam w siebie cokolwiek bo jak nie jest to jestem słaba jak mucha...
 
Czekam. Serce mi wali, ale jakoś jestem spokojna. Nic już więcej nie zdziałam,nadzieja jest i tym się podtrzymuje na duchu. Dziś trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajnik ale dziś by wypadał okres gdyby nie niespodzianka więc to może dlatego :) dziś wypiłam tylko kawe bo tak mnie mdli 🙄dzięki za wsparcie i dam znać po wizycie.
Czekamy na wieści od Ciebie.Trzymam mocno kciuki!
 
Hej dziewczyny ja dziś 7+7 lub 8+0 zależy od aplikacji 🤣 jutro idę na USG mam nadzieję że lekarz mi już dokładnie potwierdzi tc. Mam pytanie czy zaczęlyscie już profilaktycznie stosować coś na rozstępy ?
Ja jeszcze nie ale niedługo zacznę, bo od zawsze mam z tym problem.... Moja skóra jest bardzo podatna na rozstępy. Ciekawa jestem co będzie najlepsze. Kiedyś używałam bio Oil ale jakiś super efektów nie widziałam
 
reklama
Ja jeszcze nie ale niedługo zacznę, bo od zawsze mam z tym problem.... Moja skóra jest bardzo podatna na rozstępy. Ciekawa jestem co będzie najlepsze. Kiedyś używałam bio Oil ale jakiś super efektów nie widziałam
Ja tez mam rozstępy już w wielu miejscach po okresie dojrzewania. Dlatego teraz chciała bym za wczasu z czegoś korzystać żeby już nie pojawiło się ich zbyt wiele 😃
 
Do góry