reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Cześć. Witamy na pokładzie [emoji4]
Witam. Na to wygląda że ja też zostanę listopadową mamą. Termin na 19 listopada. Nie wiem jakim cudem naskrobałyście już tyleset stron, czytam i ładuję akumulatory Waszym entuzjazmem. Niby wiem a jednocześnie nie mam pojęcia jakim cudem zaszłam w ciążę. Mam już dwoje dzieci i nie planowałam trzeciego.
Super wieści
Dziewczyny ja już po usg, wszystko w porządku zarodek jest i widziałam serduszko matko cudowny widok!! :):) jednak 7 tydzień ,więc ciąża młodsza niż myślałam :)
Rewelacja [emoji7] Aktywny maluch [emoji16]
A teraz sie chwale.
Niesamowite bylo zobaczyc jak macha konczynami
 
reklama
Fantastyczne wieści [emoji1696]
Ja juz tez po USG, wg usg 9+3, wg om 9+5, od tygodnia dzidzia urosla z 16 do 25 mm szok:))
Tak pięknie machala łapkami i nóżkami ze nie chciałam żeby gin kończył badanie;))
Krwiak powoli wchłania się- wiec jest dobrze:))
Powiem Wam laseczki, że uwielbiam czytać te pozytywne informacje. Od razu paszcza mi się śmieje
 
Ja 35 ;)
Mnie już wczoraj opuściła nadzieja. 22 dni temu powinnam dostać okres, testy ciążowe wychodziły negatywne, poszłam do lekarza, dostałam luteinę 5 dni na wywołanie okresu. Okres nie nastąpił za to testy ciążowe już mi wychodzą pozytywne. Mam prawie 36 lat i wpadłam jak szesnastolatka. [emoji23]
 
Jak mi się spóźniał okres to zrobiłam wyniki na cukier i tarczycę, prędzej się jakiejś przedwczesnej menopauzy spodziewałam. Za tydzień idę znowu do lekarza. Ja zawsze późno zachodziłam w ciążę. Z córką miałam pierwszy pozytywny testy 10 dni po terminie miesiączki.
 
Witam. Na to wygląda że ja też zostanę listopadową mamą. Termin na 19 listopada. Nie wiem jakim cudem naskrobałyście już tyleset stron, czytam i ładuję akumulatory Waszym entuzjazmem. Niby wiem a jednocześnie nie mam pojęcia jakim cudem zaszłam w ciążę. Mam już dwoje dzieci i nie planowałam trzeciego.
Witaj w klubie! U mnie to samo totalnie nieplanowana nie wiem jakim cudem bo przez 11 lat stosowaliśmy stosunek przerywany i w ciążę nie zaszłam, o drugą ciąże się trochę staraliśmy a teraz taki pyk z przerywanego, no cud
A tak mam 2 córki Nadie i Zosie
 
Jest serduszko, i malenstwo machalo raczkami i nozkami :) ciaza, jak przypuszczalam, 5 dni mlodsza, wiec cofam sie w czasie do 8+0 :)

Dziewczyny ja już po usg, wszystko w porządku zarodek jest i widziałam serduszko matko cudowny widok!! :):) jednak 7 tydzień ,więc ciąża młodsza niż myślałam :)
Wspaniałe wieści
Ja chyba najstarsza ze wszystkich obecnych tu na forum. Jeszcze 38, ale w tym roku pyknie 39.

Jutro mam wizyte. Ktoś jeszcze ze mną wizytuje?? Mój spokojny, że wszystko bedzie dobrze. Ja boję się.
Miłych snów dziewczyny
 
Witaj w klubie! U mnie to samo totalnie nieplanowana nie wiem jakim cudem bo przez 11 lat stosowaliśmy stosunek przerywany i w ciążę nie zaszłam, o drugą ciąże się trochę staraliśmy a teraz taki pyk z przerywanego, no cud
A tak mam 2 córki Nadie i Zosie

My to samo, 14 lat przerywany działał a tu zonk. 😂 A tyle razy słyszałam że to żadna antykoncepcja . A tyle się naczytałam że kobietom to trudno po 30 zajść w ciążę, a po 35 roku życia to ze 30 procent szans.
Mąż kica z radości.
Ja jestem po dwóch CC, syn ma autyzm. Boję się kolejnego niepełnosprawnego dziecka.
 
reklama
Do góry