reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
U nas n
Dwa miesiące temu też wydawało mi się, że idą górne jedynki. I to na tyle 😅.
Macie już pomysły prezentów na mikołajki i święta? Zgubiłam się już w tych wszystkich zabawkach...
U nas na mikołajki zestaw takich drewnianych warzyw do krojenia, a na święta ciuchcia duplo.

Na roczek dostała odkrywczy domek dumel i jej się podoba, ale to już droższa zabawa. Jeszcze dostanie w ramach wykorzystania budżetu prezentowego z roczku króliczka alilo bo nam dużo osób poleca.
 
Dwa miesiące temu też wydawało mi się, że idą górne jedynki. I to na tyle 😅.
Macie już pomysły prezentów na mikołajki i święta? Zgubiłam się już w tych wszystkich zabawkach...
My Mikołajek nie obchodzimy. Do nas Mikolaj przychodzi tylko raz w Wigilię. Ja i mąż też tego nie obchodziliśmy za dzieciaka. Zbędny konsumpcjonizm jak dla mnie. Zabawki i tak nam się wylewaja, a Ala najlepiej bawi się paskiem do spodni już kolejny tydzień.🤣 Od nas pod choinke dostanie drewniane pianinko z Hape Baby Einstein, od moich rodziców wyskaujace zwierzątka z Fisher Price (miały być na Dzień dziecka ale Ala była długo leżąca), brat ma kupić jakieś gumowe klocki, no i resztę rodziny prosiłam o książeczki w szczególności te ruchome z Akademi Mądrego Dziecka.
 
Ala chora, osluchowo jest szmer i mamy antybiotyk 😢 syn w koncu wyzdrowial. Wiec szczepienie dalej odroczone 😑
U nas mikolaj przychodzi raz, ale u nas w mikolajki, bo w wigilie i tak od cioc beda prezenty. U nas bedzie jeden wspolny prezent. Kuchnia do zabawy. Syn o tym marzy, a uczymy go teraz dzielenia sie z siostra. Ala lubi mieszac lyzeczka w misce a tam mamy rozne gadzety wiec powinna sie tym zajac
 
Od miesiąca to Wiktorusia ulubiona zabawka. Bardzo polecam, wszędzie to ze sobą zabieramy😁
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-12-03-08-30-03-742_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2022-12-03-08-30-03-742_com.opera.browser.jpg
    231,8 KB · Wyświetleń: 48
Ala chora, osluchowo jest szmer i mamy antybiotyk 😢 syn w koncu wyzdrowial. Wiec szczepienie dalej odroczone 😑
U nas mikolaj przychodzi raz, ale u nas w mikolajki, bo w wigilie i tak od cioc beda prezenty. U nas bedzie jeden wspolny prezent. Kuchnia do zabawy. Syn o tym marzy, a uczymy go teraz dzielenia sie z siostra. Ala lubi mieszac lyzeczka w misce a tam mamy rozne gadzety wiec powinna sie tym zajac
Zdrówka dla Alci. U nas też był etap łyżki i miski. Wszystkich chciała karmić. Kuchnia to super prezent. U nas nigdy nie było na nią miejsca. W następnym roku się przeprowadzamy to końcu bedzie miejsce.
 
reklama
Do góry