reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziękuję, że pytasz.
Od 4 dni młody ma skok rozwojowy albo nie wiem co.
Śpi jak myszka, co chwila się zrywa tak jakby się bał i płacze.
Przedwczoraj q ogóle w dzień nie spał, a w nocy o tyle o ile.
Wczoraj odsypiał, był tak zmęczony że nie chciał niektórych ćwiczeń robić i przy masażu zasypiał.
Ogólnie podnosi już coraz lepiej głowę i dziś nas Pani fizjo pochwaliła, że robi postępy.
Wczoraj zaczęłam go przyzwyczajać do łóżeczka, bo do tej pory tylko z nami i do 4ej rano spał w łóżeczku.
On budzi się na mleczko co 3 godziny, ale teraz to mniej uciążliwe bo po pierwsze mam lepszy laktator, a poza tym coraz częściej przysysa się do cyca.

A ja w ogóle to chciałam Wam wrzucić promocję ze SmykaZobacz załącznik 938696Zobacz załącznik 938697Zobacz załącznik 938698Zobacz załącznik 938699
Kurka a ja dopiero co robiłam zamówienie :/ a te - 15 by się przydało
 
reklama
Dziękuję, że pytasz.
Od 4 dni młody ma skok rozwojowy albo nie wiem co.
Śpi jak myszka, co chwila się zrywa tak jakby się bał i płacze.
Przedwczoraj q ogóle w dzień nie spał, a w nocy o tyle o ile.
Wczoraj odsypiał, był tak zmęczony że nie chciał niektórych ćwiczeń robić i przy masażu zasypiał.
Ogólnie podnosi już coraz lepiej głowę i dziś nas Pani fizjo pochwaliła, że robi postępy.
Wczoraj zaczęłam go przyzwyczajać do łóżeczka, bo do tej pory tylko z nami i do 4ej rano spał w łóżeczku.
On budzi się na mleczko co 3 godziny, ale teraz to mniej uciążliwe bo po pierwsze mam lepszy laktator, a poza tym coraz częściej przysysa się do cyca.

A ja w ogóle to chciałam Wam wrzucić promocję ze SmykaZobacz załącznik 938696Zobacz załącznik 938697Zobacz załącznik 938698Zobacz załącznik 938699
Właśnie zamówiłam bluzy dla mojego starszego, bardzo fajne ceny i te dodatkowe 15% robi różnicę!
 
Dziewczyny, moja mała przeszła samą siebie. Najpierw spała cała noc od 20 do 4. Opróżniła cyca, machlojki kupę i dalej kima do 7:30. Wyprawiliśmy chłopaków do szkoły i o 9 obie zasnęłyśmy, ja wstałam i 11: 30, a Bianka o 13. Już sprawdzałam nawet czy gorączki nie ma. Mam nadzieję, że reszta dnia będzie spokojna. U nas zimno i czekamy na śnieg, ma zacząć padać po 15- e naszym regionie to wydarzenie. W zeszłym roku spadł śnieg po 21 latach. Już szkoły przygotowują się na zamknięcie- przy 5 cm pełen paraliż komunikacyjny będzie. Panikują, a pewnie wcale nie będzie padać.
 
Dzisiaj pierwszy raz od 10 tyg miałam kryzys Sandra była bardzo maruda od 22 do 23 piła mleko później oczywiście nie spała (oczywiście w łóżeczku ani w wózku nie chciała być bo był ryk) tylko na rękach--jak tylko zasnela odkladalam ja do łóżeczka to zaraz się wybudzala i marudzenie.... O 1 w nocy się już poryczalam bo poprostu nie miałam już siły jej nosić w efekcie płakała ona i ja wkoncu obudziłam męża żeby się zajął mała i poszłam spać. Podobno do 4 młoda nie zspala.... O 5 wstałam dostała mleko i zasnela. a ja czuję się fatalne z tym że poprostu miałam dość :( podziwiam te mamy które wychowują swoje dzieci same naprawdę wielki szacun. Sorki że zawracam wam głowę takimi wpisami ale nie mam z kim za bardzo pogadać
Hehe nie przejmuj się ja już wiele razy miałam akcje pod tytułem - weź ja odemnie bo wywalę ja przez okno:) mój mąż tez nieraz tracił cierpliwość jak pomimo wszelkich zabiegów dziecko dalej się darlo. Ważne żeby później się pozbierać i wrócić już z lepszym nastawieniem.
 
Pisz o czym tylko masz ochotę.
Od tego jest forum.
Ja też czasem płaczę z bezsilności razem z młodym.
Pomagają mi wtedy starsze dzieci, bo mąż nie rozumie.
A ja potem mam wyrzuty sumienia
Każda z nas chce być super mamą i jeszcze super panią domu i super kobietą, a tak się po prostu nie da. My też jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do kryzysów, łez i słabszych dni. Ciężko wyluzować, ale bez tego może być tylko gorzej. Dobrze jak w domu jest zrozumienie i wsparcie, a jeśli nie to tu na forum jest go mnóstwo. Razem damy radę
 
Obroc negatyw, w pozytyw :) Połóż się w pizamce na kanapie z dzidzia, zrób sobie herbatkę, gadajcie sobie i przytulajcie się. Cała reszta poczeka. Ma gorszy dzień, trzeba dać od groma miłości [emoji3526]

Szybko minie ten czas, ani się obejrzysz a zatesknisz za tym berbeciem, jak już będzie biegać i zwalac wszystko z półek [emoji16]
Jak Ty mądrze gadasz [emoji7][emoji9]
 
Dziewczyny a wiecie co mogę zrobić jak zgubiłam moja kartę że smyka? W sklepie stacjo podaję tylko numer telefonu ale przez internet chyba bez karty się nie da co??

U nas wszystko dobrze tylko tak mi dzisiaj pęka głowa że mam dosyć.... :(

Niko kochany jak zawsze. Śpi, je, bawi się uśmiecha, niesamowite jest to dziecko.

Wlasnie cała familia wracamy z pracy.
 
Hej dziewczęta
Uuuu nie było mnie tu chyba wieki [emoji848]
U mnie troszkę się pozmienialo mały został na butli jutro kończymy 7 tygodni [emoji7] po za tym śpi więcej w dzień w nocy kładzie się o 1 i budzi się na jedzenie około 4-5 rano to i tak ładnie mi noc przesypia. Mimo że mi w dzień śpi nie budzę go na siłę jak się wyspi to wstanie [emoji3][emoji3] ważne że budzi mi się co 3-4 godziny na jedzenie [emoji4] czasem prześpię porę jedzenia ale to godzina więc nie robi to wielkiej różnicy. A tak to rosniemy zdrowo.

@kredka na baterie @ ja też mam ohydne duże rozstępy na brzuchu i też smarowalam i krajami i oliwkami i jak widać nic dalo też się zastanawiam jak zgubiła brzuszek chociaż większość i jak zakryje te ochydne rozstępy.
20190128_141736.jpeg
20190131_203039.jpeg
 
reklama
Do góry