reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mój Kubusiek też wrócił [emoji5] w sensie znowu jest pogodny i się śmieje w głos i gada ze wszystkim i wszystkimi [emoji16]
Jeśli chodzi o gry to bardzo lubię ze starszym grać w Jaka to postać albo monopol dla dzieci [emoji16] ostatnio prawie dwie godziny graliśmy bez wytchnienia [emoji85]



Małego Aniołka masz w domu [emoji5] tylko sie cieszyć [emoji106] mój tez spi do 9 rano,tylko w nocy i nad ranem ma trochę tych pobudek na karmienie[emoji5] No i zasypia różnie... z reguły koło właśnie [emoji16]
Czemu zasnąć nie możesz? Co się dzieje??
Starsza tez taka byla. Spiochy po mamusi hehe. A spac czwmu nie moge to nie wiem. Leze i zasnac nie moge. Kiedys to byla u mnie norma i teraz widze ze mi to waca.

A co do gier to ze starsza meczymy hinczyka, warcaby, bierki, "drabiny i węże", domino, i na kartce w kratke statki jak to kidys w szkole hehe
 
reklama
My po szczepieniu, pneumokoki zaliczone. Tomcio troszkę płakał bo to ponoć bolesna szczepionka, ale tylko chwilę. Później pojechaliśmy na pobranie krwi. Doktor stwierdziła, że jest blady i kontrolnie zleciła morfologie i żelazo. Przy pobieraniu nawet nie pisnął. Świetna laborantka, starszakom też pobierała kilka razy i bez problemów, jedno wkłucie i po bólu.
 
Laski, jestesmy po wizycie kontrolnej.

Teo dzis 11 tygodni konczy. Wazy 6900 i mierzy ok 69 cm. Maaaaasaaaakra!! Juz teraz wiem dlaczego musialam przejsc na rozmiar 74. Zreferowala nas do fizjo, bo wedlug mnie ma z lewej strony szyji przykurcz i jak go podnosze, czy trzymam na wprost siebie, to zawsze na lewy bok mu glowka opada, ale nie jest tak ze tylko na tym boku lubi spac, czy cos. Zobaczymy, pani doktor powiedziala, ze czesto tak sie dzieje u dzieci, ale jak juz zaczynaja bardziej raczkami pracowac, podnosic sie do czworakowania to wszystko sie wyrownuje, ale byla bardzo spoko i bez problemu tego fizjo nam skierowala :) Mysle, ze przy okazji obejzy calego Teoludka :) Milego dzioneczka Mamcie :)
 
Ile utrzymują się objawy po szczepieniu na Rota i jakie objawy? Moja miała często biegunkę przez 2 dni, teraz ma takie gazy mocne i głośne że szok, a już tego nie miała, i się obudziłam a ona spocona cała, nawet dłonie od środka. Temperatura w domu bez zmian, mała lekko ubrana, zawinieta jak zawsze, temperatura jej w normie... hmm..
 
Ile utrzymują się objawy po szczepieniu na Rota i jakie objawy? Moja miała często biegunkę przez 2 dni, teraz ma takie gazy mocne i głośne że szok, a już tego nie miała, i się obudziłam a ona spocona cała, nawet dłonie od środka. Temperatura w domu bez zmian, mała lekko ubrana, zawinieta jak zawsze, temperatura jej w normie... hmm..

Wydaje mi sie ze po szczepieniu do 2 tygodni, ale goraczka przez 48h. Kupek wiecej i moga byc zielonkawe, ale czy biegunka ?? Dopajasz ja jak tyle sie zalatwia i poci ?? Zeby Ci sie nie odwodnila. Te gazy to bym ze zmiana mleka bardziej laczyla niz ze szczepieniem.
 
Nie uwierzysz... śnił mi się Twój Jaś [emoji23]
Siedział już i bawił się samochodem zdalnie sterowanym a ja się martwiłam, ze Zosia jeszcze nie trzyma zabawek w rączce [emoji3][emoji3]

Ten sen chyba stąd, ze wczoraj mama mi opowiadała, ze jej koleżanka urodziła synka w 32tc a ja jej powiedziałam, ze nasze listopadowe wcześniaki tez się urodziły sporo przed terminem a rozwijają się dobrze i rosną jak na drożdżach [emoji3]
No a Jaś wyjątkowo, bo już siedzi [emoji23]
Haha, no to by było [emoji23] chyba ze ukrywa przede mną umiejętności ;) lub popisywał się bo chciał Zosię poderwać :D

My cieszymy się jak nasze maluchy przesypiają 3-5 godzin nocą, ale jak czytam na fb posty innych matek to są i takie co karmią co 2 h w nocy przez 2 lata :o także nasze maluchy i tak robią giga postępy!

@FiLi88 Twój Teo to chłop jak dąb! Brawo dla mamy :)
 
Wydaje mi sie ze po szczepieniu do 2 tygodni, ale goraczka przez 48h. Kupek wiecej i moga byc zielonkawe, ale czy biegunka ?? Dopajasz ja jak tyle sie zalatwia i poci ?? Zeby Ci sie nie odwodnila. Te gazy to bym ze zmiana mleka bardziej laczyla niz ze szczepieniem.
Nie miała gorączki, tylko biegunkę.. Teraz patrzę i ma gorączkę. Daje wodę, cały czas i sika normalnie jak zawsze. Wodę pije, mleka od 11 nie jadła i nie chce..
 
Haha, no to by było [emoji23] chyba ze ukrywa przede mną umiejętności ;) lub popisywał się bo chciał Zosię poderwać :D

My cieszymy się jak nasze maluchy przesypiają 3-5 godzin nocą, ale jak czytam na fb posty innych matek to są i takie co karmią co 2 h w nocy przez 2 lata :o także nasze maluchy i tak robią giga postępy!

@FiLi88 Twój Teo to chłop jak dąb! Brawo dla mamy :)

Jest co nosic, zdecydowanie !! Ale ta dlugosc to juz przeginka. Za chwile bede kupowala ciuszki na rozmiar 80 :)

@Ewela2805 a jak wyglada biegunka u malej ?? Bo ja szczerze Ci powiem, ze chyba nie umialabym poznac. Teo robi caly czas jajkownice plynna....
 
Jest co nosic, zdecydowanie !! Ale ta dlugosc to juz przeginka. Za chwile bede kupowala ciuszki na rozmiar 80 :)

@Ewela2805 a jak wyglada biegunka u malej ?? Bo ja szczerze Ci powiem, ze chyba nie umialabym poznac. Teo robi caly czas jajkownice plynna....
Moja ma już 2i raz biegunkę i za każdym razem jest takiej samej konsystencji, ogólnie w pampersie trochę kopy i mokry cały pampers, i płyn zabarwiony (jak woda z odrobiną kopy) śmierdzący kwasem, kwaśny zapach..

Moja też robi luźne kupki zazwyczaj, ale akurat biegunki napewno nie przeoczysz [emoji4]
 
reklama
Do góry