reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Moja położna uprzedzała, ze może pojawić się biegunka po szczepieniu na Rota. Kuzynka- pielęgniarka tez mi pisała, ze kupa moze być luźna i to jest norma.
U nas kupa byla rzadsza niż zwykle i było jej więcej ale nie aż tak wodnista jak Ty opisujesz.
Co dziecko pewnie inaczej, nie wiem od czego to zależy.. Ale zapach kwasku miała kupka?
 
@ONAONAONA twój mały też chyba miał biegunkę po rota?
Kochana napewno była luźniejsza niż zwykle ale nie aż tak bym pomyślała że to biegunka .. bardziej sam kolor kupki przykuł moją uwagę wpadający w zielen i zielona .jak i kisiel w jajecznicy że tak się wyrażę
znów po szczepieniu jest czasem zielonkawa a już jakiś czas miał musztardowa
 
Jest co nosic, zdecydowanie !! Ale ta dlugosc to juz przeginka. Za chwile bede kupowala ciuszki na rozmiar 80 :)

@Ewela2805 a jak wyglada biegunka u malej ?? Bo ja szczerze Ci powiem, ze chyba nie umialabym poznac. Teo robi caly czas jajkownice plynna....
jaki długi hihihi będzie chłop jak dąb hihi
mój brat ma 195 i bardzo jestem ciekawa ile będzie miał mój starszy syn ..jak się urodził miał ,60cm^_^
 
Kochana napewno była luźniejsza niż zwykle ale nie aż tak bym pomyślała że to biegunka .. bardziej sam kolor kupki przykuł moją uwagę wpadający w zielen i zielona .jak i kisiel w jajecznicy że tak się wyrażę
znów po szczepieniu jest czasem zielonkawa a już jakiś czas miał musztardowa
A u mnie akurat była jak woda albo coś zakwaszonego. Jak ostatnio chora była i miała tą jelitówke-żołądkowke grypę to też taka sama biegunka.. I muszę wierzyć, suszyć i kremowac na noc bo odrazu dupka czerwona..
 
U mnie pierwsza noc która miała być przespana w łóżeczkach wyglada następująco dora vs rodzice 0:1 dziecko od 23 (usypiane od 19.30) spała w łóżeczku do 6,30 z dwoma karmieniami. Kaja vs rodzice 1:0 :D za nic nie dała się uspokoić w łóżeczku i w końcu spała z tata:) musimy jakiś sposób na nią znaleźć, ale się nie poddajemy. Drzemki pierwsze poranne śliczne obie zasnęły same :)
 
U mnie pierwsza noc która miała być przespana w łóżeczkach wyglada następująco dora vs rodzice 0:1 dziecko od 23 (usypiane od 19.30) spała w łóżeczku do 6,30 z dwoma karmieniami. Kaja vs rodzice 1:0 :D za nic nie dała się uspokoić w łóżeczku i w końcu spała z tata:) musimy jakiś sposób na nią znaleźć, ale się nie poddajemy. Drzemki pierwsze poranne śliczne obie zasnęły same :)
Stosujecie jakieś specjalne techniki?
 
Stosujecie jakieś specjalne techniki?
Zaczęliśmy naukę samodzielnego zasypiania z care baby (można na fejsie znaleźć), mamy plan rozpisany dla dziewczynek i stosujemy się do wskazówek;) generalnie konsekwentie odkładamy do łóżeczka a uspokajamy tylko jak na prawdę płaczą a nie marudzą, co jest trudniejsze niż brzmi. Mysle ze wiele z mam forumowych robi to intuicyjnie :) ale my mocno popsuliśmy małe i teraz staramy się to odkręcić.
 
reklama
Kurcze, mój często ma luźne kupy, jajecznica jest już rzadkością... dzisiaj zielona woda ze śluzem. Zapach kwaśny. Ale często ma podobna.
Nie wyglada na chorego, nie wiem jak mogłabym to poznać.. z badania kalu nic nie wyszło.
 
Do góry