reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczynki życzę rodzinnych i magicznych świat w powiekszonym gronie, przede wszystkim zdrówka dla naszych pociech i bliskich, bo jak to będzie to że wszystkimi damy radę [emoji8][emoji3590][emoji8][emoji3590]

W porównaniu ze zeszłym rokiem, mam brudne okna, w mieszkaniu im bliżej świat tym większy bajzel i większą oponke na brzuchu ale jestem o wiele szczęśliwsza... To był piękny, wyjątkowy rok[emoji3590]
 
Hej wszystkim
Dziękuję za kondolencje. Nie było mnie kilka dni ale nie miałam nawet kiedy wejść mały pochłania dużo czasu później pogrzeb i szykuje się następny tym razem mamy mojej. Jeszcze ten rok może przeżyje u niej to jest jedna wielka niewiadoma kiedy... i mam kolejny problem. Mały ma w piątek skoczył 2 tygodnie a chciałam mama odwiedzić w szpitalu nie było mnie u niej jakieś 3 tygodnie jak nie lepiej. Ale boję się tych zarazkow bakteria szpitalnych żeby małemu nie sprzedać jakiegoś wirusa... Jak myślicie co zrobić w takiej sytuacji odpuścić odwiedziny czy może na 2 godzinki do niej pojechać...

ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT KOCHANE NIECH MALUSZKI ZDROWO SIE CHOWAJA I RODZA... I OBY NOWY ROK ZACZAL SIE LEPIEJ NIZ ZAKONCZY STARY.
 
U nas dziś urodziny Antosia. Mój miś skończył 7 lat [emoji16]
Tomuś był niebiańsko grzeczny. Spał i jadł lub leżał w łóżeczku. Wczoraj zrobiłam tort dla Antosia, dziś upiekłam 2 ciasta. Jeszcze prasowanie i kilka innych pierdół...wszystko zależy od snu juniora [emoji6]


Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia[emoji301][emoji301][emoji301]
Wszystkiego najlepszego dla Synka:-)
 
Hej wszystkim
Dziękuję za kondolencje. Nie było mnie kilka dni ale nie miałam nawet kiedy wejść mały pochłania dużo czasu później pogrzeb i szykuje się następny tym razem mamy mojej. Jeszcze ten rok może przeżyje u niej to jest jedna wielka niewiadoma kiedy... i mam kolejny problem. Mały ma w piątek skoczył 2 tygodnie a chciałam mama odwiedzić w szpitalu nie było mnie u niej jakieś 3 tygodnie jak nie lepiej. Ale boję się tych zarazkow bakteria szpitalnych żeby małemu nie sprzedać jakiegoś wirusa... Jak myślicie co zrobić w takiej sytuacji odpuścić odwiedziny czy może na 2 godzinki do niej pojechać...

ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT KOCHANE NIECH MALUSZKI ZDROWO SIE CHOWAJA I RODZA... I OBY NOWY ROK ZACZAL SIE LEPIEJ NIZ ZAKONCZY STARY.

Przykre, że masz takie przeżycia [emoji17] ja bym na Twoim miejscu pojechała. Sama napisałaś, że nie wiesz jak długo pożyje. Później będziesz miała wyrzuty sumienia. A najwyżej kup jakiś płyn odkażający i jak wrócisz do domu to zdezynfekuj ręce po całej długości a ciuchy do prania, prysznic zanim weźmiesz małego na rękę. Ale nie wydaje mi się żeby tak odrazu miał coś załapać. Jeżeli to nie szpital zakaźny to bym pojechała.
 
I ode mnie dla was wszystkich wesołych świąt. My wigilie mamy u siebie zeby nie jezdzic nigdzie daleko. Starsza od piatku znowu glut do pasa a przeciez w czwartek wyszlam ze szpitala z mlodsza
Ja dzisiaj caly wieczor przespalam i stracilam glos a Dianka od dwuch dni malo spi w dzien i bez przerwy trzeba ja nosic za to wieczorem jak zasnie to spi i spi wiec dopiero w nocy moge cos zrobic. I jedyne co zwiastuje u nas swieta to choinka i popakowane prezenty.
 
U nas dziś urodziny Antosia. Mój miś skończył 7 lat [emoji16]
Tomuś był niebiańsko grzeczny. Spał i jadł lub leżał w łóżeczku. Wczoraj zrobiłam tort dla Antosia, dziś upiekłam 2 ciasta. Jeszcze prasowanie i kilka innych pierdół...wszystko zależy od snu juniora [emoji6]


Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia[emoji301][emoji301][emoji301]
Sto lat i duzo zdrowka dla synka! :)


Mamusie kochane zycze Wam wszystkim zdrowych, wesolych Swiat Bozego Narodzenia!!!

Nasze pierwsze swieta w tym gronie :) z naszymi cudownymi maluszkami :)
 
reklama
Hej wszystkim
Dziękuję za kondolencje. Nie było mnie kilka dni ale nie miałam nawet kiedy wejść mały pochłania dużo czasu później pogrzeb i szykuje się następny tym razem mamy mojej. Jeszcze ten rok może przeżyje u niej to jest jedna wielka niewiadoma kiedy... i mam kolejny problem. Mały ma w piątek skoczył 2 tygodnie a chciałam mama odwiedzić w szpitalu nie było mnie u niej jakieś 3 tygodnie jak nie lepiej. Ale boję się tych zarazkow bakteria szpitalnych żeby małemu nie sprzedać jakiegoś wirusa... Jak myślicie co zrobić w takiej sytuacji odpuścić odwiedziny czy może na 2 godzinki do niej pojechać...

ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT KOCHANE NIECH MALUSZKI ZDROWO SIE CHOWAJA I RODZA... I OBY NOWY ROK ZACZAL SIE LEPIEJ NIZ ZAKONCZY STARY.
Bardzo Ci współczuję, aż mi łzy płyną bo wiem co czujesz, też mam to za sobą. Pójdź do szpitala, inaczej ciągle będziesz o tym myśleć. Płyn odkazajacy tam pewnie mają i jak ją chodziłam do taty na oddział gdzie mogło być zagrożenie to nawet obowiązkiem był fartuch, jak nie ma to o niego poproś. Trzymaj się, już niestety tak jest, że dobrych ludzi los nie oszczędza i tym bardziej szczęście-maluszek dobrze, że jest przy Tobie.
 
Do góry