reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

No i niestety Leo wstal z furczacym nosem. Z katarem od razu szlyscie do pediatry? Poki co zakropilam solą i ściągnęłam wydzieline.

Z samym katarem nie byłam u pediatry. Tylko ściągałam i kropilam woda morską. Oraz inhalowalam.

@Dita_333 wlasnie byla pani dr. Osluchala malutką i juz jest znaczaca poprawa. Zastanawiala sie nad wypisem dzisiaj ale jueszcze na wszelki wypadek do jutra zostaniemy bo moze to jeszcze wrocic.

Nasivin baby mozna dawac.

W ogole panuje jakis wirus z ktorym takie maluszki sobie nie radzą. Pol oddzialu ma zapalenie oskrzelikow. Wszyscy te same obiawy

Super, ze jest poprawa [emoji106] a to zapalenie oskrzelików jak sie objawia? Mój pokasłuje ale lekarz powiedział ze jest czysto i tylko w nosie mu furka..

@anet88 @ONAONAONA teraz się obudzil na mleko, wiec przed mu znow psiknelam i odciagnelam to nosek prawie pusty. Tylko z jednej dziurki troszke wyszło. I mleko jadl spokojnie, bez przerw na lapanie oddechu jak to bywa przy zatkanym nosie czasem. Bede obserwowac, może to faktycznie po nocy i przez to powietrze.

Mojemu najwiecej ściągam rano właśnie, ale też tego kataru nie ma dużo, w dzień tez mu oczyszczam ale ja słyszę jak mu w nosie gra. I chyba spływa mu trochę tyłem, dlatego kaszle- z reguły rano i po spaniu. Z kaszlem byłam u pediatry i tak właśnie powiedział, kazał wietrzyć i nawilżać powietrze, że może też od smogu czy ogrzewania ten katar [emoji848][emoji53] ja robię inhalacje, kropie woda i odciągam i mam nasivin tez.. on jest do pięciu dni, ale szczerze nie wizę wielkiej różnicy po nim. Najlepsze inhalacje są[emoji106]
 
reklama
@Dita_333 przy osluchiwaniu bylo furczenie slychac. W piatek czysto a po weekendzie juz furczala. Kaszel miala od poprzedniego weekendu ale jeszcze byl to tylko kaszel zwykly

Ech... No widzisz.. tez sie zastanawiam. W sobotę było czysto, a skąd mam wiedzieć czy dzisiaj też tak jest?[emoji848] do lekarza codziennie chodzić.. ech.. końcem tygodnia zadzwonie i spytam co robić. Chyba ze przejdzie. To nie jest jakiś straszny kaszel, ale jest.
Chciałabym żeby sie skończył [emoji53]
 
Mojemu mlodemu tez sie tak przelewalo po 3/4tyg. jakis czas po karmieniu bądź w trakcie.. Wtedy tez najczęściej go brzuszek bolal. Plus prykanie i prezenie.. Jakis czas juz nie ma tego przelewwania

Tu chodzi o układ pokarmowy ktory możesz wspomóc podając np. ten delicol. Moze maja problem z laktoza? Nasze mleko jest naprawdę słodkie ( próbowałam swoje:p) i wzdeciami a jak wiadomo z. Czasem na pewno powinno byc lepiej i zaobserwuj reakcje po tej wit D. Nie zaszkodzi jak wizyta u lekarza również

Ale mam nadzieje ze kesCze troszkę i młode będą lepiej trawić
Ile dokladnie maja?


@Koka27 tez skupilabym się na razie na samym odciaganiu tym bardziej ze gilki nie są gestei i mlody oddycha teraz dobrze przez nosek. Mozliwe ze po nocy sie zebralo bądź gdy za sucho jest to tez tak moze byc . Zobaczysz za h parę
Jeśli będzie infekcja to szybko bsie stan pogorszy tak mysle choć tez zależy od walki organizmu
A czym odciagasz??
Delicol już dostają, probiotyki, bobotic na wzdęcia no już wszystko jest. Vit D zmieniłam na vigantol. Dziewczyny skończyły właśnie 6 tygodni. Pediatra tak jak się spodziewałam przepisał debridat. Ogólnie dziewczyny zdrowe, nic im nie dolega poza gazami. Wyglada na to ze trzeba będzie przetrwać i poczekać aż im układ pokarmowy trochę zacznie lepiej pracować, ale wrzaski w stereo dają w kosc. Dziś mam urodziny i jak zobaczyłam SMS z życzeniami to teoche mi zajęło pokapowanie się o co chodzi po dzisiejszej nocy.
 
Delicol już dostają, probiotyki, bobotic na wzdęcia no już wszystko jest. Vit D zmieniłam na vigantol. Dziewczyny skończyły właśnie 6 tygodni. Pediatra tak jak się spodziewałam przepisał debridat. Ogólnie dziewczyny zdrowe, nic im nie dolega poza gazami. Wyglada na to ze trzeba będzie przetrwać i poczekać aż im układ pokarmowy trochę zacznie lepiej pracować, ale wrzaski w stereo dają w kosc. Dziś mam urodziny i jak zobaczyłam SMS z życzeniami to teoche mi zajęło pokapowanie się o co chodzi po dzisiejszej nocy.
wszystkiego najlepszego zatem! ;)
 
Ja piłam, ale dla mnie to nie to samo. Piwo 0 tez pijam, ale bez szału to dla mnie.
Najbardziej tęsknie za prawdziwym grzańcem...uwielbiam zima. Rekompensuje sobie herbatkami zimowymi. Dodaje syrop imbirowy, pomarańcze z goździkami i jest trochę jak grzaniec ;)

A ja mam dzisiaj powtórkę z rozrywki. Czekam ma krzywa cukrowa.... kontrola czy cukrzyca nie została ze mną na stałe po ciąży. Trochę się stresuje.
Zlecił Ci to lekarz internista czy ginekolog czy sama chcesz sprawdzić ? Ja też miałam cukrzycę ciążową, ale jeszcze nie udało mi się całego jednego dnia zmierzyć od kiedy urodziłam, tylko sporadycznie jpo posiłkach eśli nie karmie albo nie śpię. Też bym to z chęcią sprawdziła w laboratorium tylko właśnie nie wiedziałam czy możemy mieć obciążenie glukoza.
 
Delicol już dostają, probiotyki, bobotic na wzdęcia no już wszystko jest. Vit D zmieniłam na vigantol. Dziewczyny skończyły właśnie 6 tygodni. Pediatra tak jak się spodziewałam przepisał debridat. Ogólnie dziewczyny zdrowe, nic im nie dolega poza gazami. Wyglada na to ze trzeba będzie przetrwać i poczekać aż im układ pokarmowy trochę zacznie lepiej pracować, ale wrzaski w stereo dają w kosc. Dziś mam urodziny i jak zobaczyłam SMS z życzeniami to teoche mi zajęło pokapowanie się o co chodzi po dzisiejszej nocy.
Wszystkiego najlepszego. Dużo siły, wytrwałości i pogody ducha :)
 
reklama
Do góry