reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@kasia98 @słodkaM powodzenia i sił.

@folka a dlaczego się denerwuje? Cesarka? Kochana jeśli cc ma ratować życie Twoje lub dziecka to nie ma co myśleć i rozpaczac że chciałaś inaczej. Mus to mus i tylko módlmy się żeby wszystko było dobrze a Ty juz niedługo przytulisz swoją nagrodę :)

To się dzieciaczki spieszą żeby zdążyć w listopadzie :)

@Tyna88 ojej :( zdrówka :* a neurologiczne Cie sprawdzali?
 
reklama
@anet88 ja bym jej uwagę zwróciła, że to matka wie najlepiej co dobre dla jej dziecka.
A wszędzie piszą że zimne raczki i nóżki nie są wyznacznikiem czy dziecku ciepło czy nie na tym wtapia [emoji15] pięknie przybiera Twój Maluszek [emoji7]

@kasia98 i @ SlodkaM powodzenia
@folka będzie dobrze! 3mam kciuki
Tu chodzi o to, że może być napisane w książce, położna może coś mówić, lekarz, ale ona i tak wie lepiej... Nie wytlumaczysz:(
 
Ja nadal cała. Sory za zamieszanie ale spanikowałam naprawde. Z czasem coś zaczęło ustawać, został sam ból w plecach i lekkie twardnienie gdzieś około raz na 10 min albo bardziej coś zabolało jak wstałam. Teraz też przynajmniej wiem czym to pachnie, istna masakra. Ledwo ze zmęczenia już chyba zasnęłam koło 3
 
Ja nadal cała. Sory za zamieszanie ale spanikowałam naprawde. Z czasem coś zaczęło ustawać, został sam ból w plecach i lekkie twardnienie gdzieś około raz na 10 min albo bardziej coś zabolało jak wstałam. Teraz też przynajmniej wiem czym to pachnie, istna masakra. Ledwo ze zmęczenia już chyba zasnęłam koło 3
To chyba wielki dzień już blisko:) coś tam na pewno ruszyło po tych skurczach:) jak szyjka i rozwarcie na ostatnim badaniu?
 
Hej ho
Terminek na 8 grudnia czekam aż się coś rozkreci wcześniej [emoji52] narazie cisza prócz wiercenia się popusia w brzuszku. Może mi się uda dzisiaj wyjść o 12 maja zdjąć holtera jak zdążą z wynikami to może może... Czekam na obchód zobaczymy co ten cały ordynator wymyśli. Pewnie powie że jak wyniki z holtera będą dobre to do domu a kiedy odczyt będzie? Oni sami nie wiedzą....
 
Niestety odeszły mi wody, było już 6-7cm ale lekarka zapytała czy wyrażam zgodę na cesarke bo akcja serca płodu jest niestabilna i mówiła, że jest możliwość, że owinal się pepowina bo jest jej bardzo dużo. Nie miałam wyboru, musiałam się na nią zdecydować, ale chociaż spróbowałam. O 4:27 urodził się Marcelek 3530g i 56cm :) Jak się cieszę, że już po wszystkim.
 
reklama
Niestety odeszły mi wody, było już 6-7cm ale lekarka zapytała czy wyrażam zgodę na cesarke bo akcja serca płodu jest niestabilna i mówiła, że jest możliwość, że owinal się pepowina bo jest jej bardzo dużo. Nie miałam wyboru, musiałam się na nią zdecydować, ale chociaż spróbowałam. O 4:27 urodził się Marcelek 3530g i 56cm :) Jak się cieszę, że już po wszystkim.

Gratulacje! :) Marcelem załapał się jeszcze na listopad :)

U nas 2 ( mały nie wazy jeszcze 4 kg)w użyciu ale tylko dlatego ze 1 w lidlu maja takie małe opakowanie i co 3 dni nowe trzeba otwierać. I tak zużyłam już jakieś 10 paczek 0 i kilkanaście 1 :D
U nas kupa nogawka wypadła :D
 
Do góry