reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny melduję się ze szpitala . Po 19 jak gotowałam makaron zaczęły odchodzić mi wody[emoji28] ,zadzwoniłam do szpitala kazali przyjechać. Zrobili ktg ale z tego stresu nie wiem jak wyszło nawet [emoji85] usg lekarz powiedział,że dobrze wygląda i nie powinnam w nocy urodzić no ale zostaje w szpitalu mała waga 2800 wyszła . Rozwarcie na fotelu 1 palec tylko więc pewnie się poręcze trochę. Skurczy w domu nie czułam żadnych teraz są jakieś ale do wytrzymania zaraz mam zamiar liczyć.
Już miały lecieć gratki, bo pierwsze co to zobaczyłam że piszesz ze szpitala i później waga Małej i już myślałam że jesteś po[emoji6] w takim razie życzę żeby Ci wszystko gładko poszło [emoji847]
 
reklama
Ja tak tylko na szybko, doczytywac będę innym razem. O 17:20 na świat przyszła Emilka, 3360g i 53 cm. Skurcze zaczęły się o 21 Caly czas mialam skurcze krzyżowe. Poród SN, bez znieczulenia. Trochę pękłam i mnie nacieli ale nawet nie wiem ile mam szwów. Emilka ma płyn w płucach, dostałam ją tylko na minutkę i zabrali ją na patologie noworodka i ciężko mi z tym że nie mam jej przy sobie, nie przystawialam jej do piersi itp ale wiem że musi być teraz pod opieką. Jutro mąż ma przywieźć laktator i mam zacząć działać. Idę teraz odespać bo całą noc nie spałam.
Gratulacje!
 
Ja tak tylko na szybko, doczytywac będę innym razem. O 17:20 na świat przyszła Emilka, 3360g i 53 cm. Skurcze zaczęły się o 21 Caly czas mialam skurcze krzyżowe. Poród SN, bez znieczulenia. Trochę pękłam i mnie nacieli ale nawet nie wiem ile mam szwów. Emilka ma płyn w płucach, dostałam ją tylko na minutkę i zabrali ją na patologie noworodka i ciężko mi z tym że nie mam jej przy sobie, nie przystawialam jej do piersi itp ale wiem że musi być teraz pod opieką. Jutro mąż ma przywieźć laktator i mam zacząć działać. Idę teraz odespać bo całą noc nie spałam.
Gratulacje !!!! [emoji8]
 
Ja tak tylko na szybko, doczytywac będę innym razem. O 17:20 na świat przyszła Emilka, 3360g i 53 cm. Skurcze zaczęły się o 21 Caly czas mialam skurcze krzyżowe. Poród SN, bez znieczulenia. Trochę pękłam i mnie nacieli ale nawet nie wiem ile mam szwów. Emilka ma płyn w płucach, dostałam ją tylko na minutkę i zabrali ją na patologie noworodka i ciężko mi z tym że nie mam jej przy sobie, nie przystawialam jej do piersi itp ale wiem że musi być teraz pod opieką. Jutro mąż ma przywieźć laktator i mam zacząć działać. Idę teraz odespać bo całą noc nie spałam.

Gratulacje :) I mam nadzieje,że szybko bedziecie mogly być razem.

A ja wstałam siku,teraz brzuch boli jak na okres,więc pewnie koniec spania...
 
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]
 
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]
Serdeczne gratulacje!
 
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]
Gratulacje!! [emoji8][emoji8]
 
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]
Gratulacje![emoji4]
 
reklama
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]
Super! Gratulacje! :)
 
Do góry