reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Gratuluję.
Najważniejsze, że jesteście cali i zdrowi.
A ile Kajtek waży i mierzy?
Z każdym dniem będzie lepiej.
Jak się czujesz?
Wazyl 2960 i mierzy 54cm. Teraz niewiem jeszcze ile spadl z wagi. Karmienie idzie ale slabo slysze przelykanie... Wiec niewiem czy je czy sie bawi....juz mi coso mieszance mowia;(
 
reklama
@@ewela 2805 wiem coś o tym. Mieszkałam z treściami 7 lat z tesciem to na kur..... mac już szło a teściowa znowu złota kobita tyle za bardzo wracała się w naszego starszego syna jak był mały. Ubierz to tak załóż czapeczke zdejmij czapeczke nie przegrzewaj go a zimno dzisiaj nie wychodź z nim nie zmuszaj go do jedzenia takich a nie innych rzeczy.... och masakra... do dzisiaj nie mogę sobie poradzić z jedzeniem. Tego nie tamtego [emoji34][emoji34] także doskonale Cię rozumiem [emoji4][emoji4]
 
Wazyl 2960 i mierzy 54cm. Teraz niewiem jeszcze ile spadl z wagi. Karmienie idzie ale slabo slysze przelykanie... Wiec niewiem czy je czy sie bawi....juz mi coso mieszance mowia;(

Dlaczego masz dokarmiać? Przecież na początku dziecko potrzebuje niewiele pokarmu. Ważniejsze jest, żeby dużo ssało bo w ten sposób rozkręca laktacje, zwiększa produkcję mleka na kolejne karmienia. Jak chcesz karmić piersią to nie daj się namówić na mm
 
To samo mam. Najbardziej się boję tej tęsknoty za córeczka. Ja mam jutro przyjść na czczo i jeśli nie będzie nieplanowanych zabiegów już jutro będzie cc. No i mam nadzieję że do weekendu wyjdziemy do domku.
Ja tez mam byc na czczo ale nic nie mowili czy beda ciac jutro czy we srode. A w jakim wieku Twoja coreczka? Ja juz dzis caly ranek plakalam jak go zostawic.. Nie mam wyjscia
 
Dziewczyny jestem załamana. Crp norma do 10, moja ma 36. Szukają co jej jest. Robili jej rentgen. Na bank będzie jakieś leczenie, to już powiedziano, z tydzień na pewno będę w szpitalu jeszcze.
Staraj się myśleć pozytywnie, zjadają Misię i podadzą odpowiednie leki. Lepiej, że teraz w szpitalu wyszło, niż jakbyś musiałam wracać z domu na oddział pediatryczny, gdzie więcej różnego świństwa.

@Weronikakrz nie zamartwiaj.się, butelka nie jest taka straszna. Grunt aby córcia się najadała i przybierała na wadze. Wiem, że Ci ciężko, do tego hormony nie pomagają. Ale głowa do góry, to tylko przejściowy kryzys.

@Igorowelove jak się trzymasz, szyjka puściła?
Może zagadaj z położną o masaż szyjki?

@Szara20 6 cm rozwarcia bez bólu??!! Ja też chce [emoji4]
Ja w środę mam wizytę, ciekawe czy rozwarcie ruszyło, tydzień temu było na palec. Będę musiała pogadać z ginem bo jak ten mój mały ma zamiar jeszcze tyle siedzieć i rosnąć to jestem lekko przerażona czy dam radę go wypchnąć. Trochę zaczynam się cykać tej jego teoretycznej wagi.
 
Ja tez mam byc na czczo ale nic nie mowili czy beda ciac jutro czy we srode. A w jakim wieku Twoja coreczka? Ja juz dzis caly ranek plakalam jak go zostawic.. Nie mam wyjscia
No nie mamy Kochana wyjścia. Moja córeczka ma 4 lata ale od jakiegoś czasu ma straszny lek separacyjny. Płacze przy każdym rozstaniu w przedszkolu i gdziekolwiek bym ją zostawiła. Jak miała dwa latka bez problemu została na 3 noce u moich rodziców a teraz ciężka sprawa. No ale odwrotu nie ma byle tylko jak najszybciej wrócić :)
 
Obyś miała rację:)
Dzieciaczki nadal powinny nam dawać znać parę razy dziennie, ale czytałam że ich aktywność przed porodem spada[emoji848] Mój lekarz na ostatniej wizycie mnie uczulił na ruchy, że gdyby za długo nie czuła ruchów to mam zgłosić się do szpitala[emoji849] Mały nadal jest aktywny, ale jest różnica z tym co było wcześniej [emoji188]

I się tak teraz zastanawiam czy lepiej nie znać dnia ani godziny czy lepiej mieć planowany poród i się do tego przygotować [emoji848]
 
reklama
Dziewczyny doradzcie mi prosze u nas znowu spadek wagi juz 11% znowu zakaz karmienia piersia przez 48 godzin mam odciągac swoje mleczko i podawać butla boję się że później niebedzie chciała cyca jestem załamana
Kochana zaufaj specjalistom.
Zobacz mój pierwszy raz cyca złapał w 8 dobie i więcej spał jak ssał, a na moim mleku z butli pięknie przybiera.
Też bardzo chce karmić, wczoraj sam z siebie 3 razy się domagał cyca i choć więcej spał jak ssał to załapuje elegancko, a ma już 27dni i wcześniej tylko moje mleko z butli.
Ale to fakt, że bardziej się męczy przy piersi.
Niech przybierze Twój maluch na wadze i będziecie się cycować.
 
Do góry