reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dzięki dziewczyny :)
Leżę pod kroplówka z elektrolitami, nie dawali mi jednak oksytocyny bo się okazało, ze mam rozwarcie 6cm! Zrobiło mi się takie bez żadnych skurczy... chyba ze te okropne nocne bóle podbrzusza to były skurcze.
Teraz na usg malutka 3400g, zobaczymy o ile będzie się różniła waga z rzeczywistością. Cięcie planowo o 10 :)
Jak będę później na siłach to napisze i wrzucę fotę na prywatne forum :)
Kciuki zacisniete[emoji106]
 
reklama
@Dusia94, @Sasanka14 też się stresuję, to że się tak bardziej wypina niż kopie to już ogarnęłam, ale jak coś robię to w ogóle go nie czuję i mi się przypomina, że ostatni raz czułam 4 czy 5 godz. wcześniej... Masakra, już bym wolala, żeby leżał w drugim pokoju:)
To mozemy sobie piątkę przybic[emoji4] Mój Maleńki też od paru dni spokojniejszy, czyli to tak musi być i TEN dzień już co raz bliżej[emoji170]
 
Do góry