reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Teraz to i tak niemoge jej karmić piersią tylko odciągac ma 6 dni po 3 dniach spadła dużo później przybrała 40 gr wczoraj waga stanęła a dziś spadła 40 gr
Oni mnie straszą szpitalem że jak jutro nieprzybieze to trzeba będzie jechać do szpitala ona ma jeść co 3 godziny 70 ml mojego mleka teraz zjadła 50 ml jak jeszcze dwa razy nie zje więcej ja 60 ml to mam dzwonić do położnej i ona zadecyduje co dalej
Rozumiem ,że karmisz z butelki to może butelka jest zła ? Może też za trudna dla małej i się męczy przy ssaniu za bardzo?
 
reklama
Z rentgena wyszło zapalenie płuc, zostajemy tydzień na pewno. Przenieśli mnie na inną salę, tyle dobrze, że będę z nią a nie jak ze starszą córką problem to był. Tęsknię juz za nią.
A no i każą dalej dokarmiac. Na pewno jeszcze dobę, potem zobaczymy czy dalej.
Kurcze czytam Was tak, ale szybko ucieka mi z głowy wszystko, bo dużo roboty i trochę się podlamalam, że znów mnie to spotyka.
Ważne, że już wiedzą co jest Michasi. Teraz leki, Twoja miłość i dziewczyna szybko wyzdrowieje.
Nie ma innej opcji[emoji6]
 
Taki ścisk że terminów zabrakło.
Przaczaj się do iprezy :p

A czy któraś z piątkowych ciąć jest z wawy? :D
Nie jestem pewna czy chce się przyłączyć czy wolę zaczekać :p Niech się dzieje wola nieba ;)
Nie spodobało mi się to co mi położna powiedziała wczoraj o kangurowaniu przez ojca. Że dziecko najpierw idzie do pediatry, a potem nie ma problemu, jeśli ojciec chce kangurować to mu dziecko ROZBIORĄ. Jaki to ma wtedy sens jak ją najpierw ubiorą w szpitalne ubranka na których jest szpitalna flora bakteryjna... Ale chyba z tym nie wygram :/
 
Z rentgena wyszło zapalenie płuc, zostajemy tydzień na pewno. Przenieśli mnie na inną salę, tyle dobrze, że będę z nią a nie jak ze starszą córką problem to był. Tęsknię juz za nią.
A no i każą dalej dokarmiac. Na pewno jeszcze dobę, potem zobaczymy czy dalej.
Kurcze czytam Was tak, ale szybko ucieka mi z głowy wszystko, bo dużo roboty i trochę się podlamalam, że znów mnie to spotyka.
Podejrzewają, że to S. agalactiae, tzn. GBS? Czy to od napicia się wód płodowych? Nie martw się, dają antybiotyk i będzie dobrze. Tylko, że i tak się nastresujesz po drodze... :(
 
Wazyl 2960 i mierzy 54cm. Teraz niewiem jeszcze ile spadl z wagi. Karmienie idzie ale slabo slysze przelykanie... Wiec niewiem czy je czy sie bawi....juz mi coso mieszance mowia;(

Zaraz zaraz

wczoraj Kajtek pojawił się na świecie a oni już mysla by mieszankę podać??
jeszcze nawet do nawału pokarmu nie dotrwalas.
teraz młody siarę pije i z czasem będzie się to zmieniać ... ilość również..przecież w piersiach toczy się produkcją a nie magazynowanie...

eh daj małemu i sobie czas na zamartwianie chociażby...na spokojnie i więcej wiary w siebie

stres nie jest wskazany napewno..te pierwsze tygodnie są dla was..na dotarcie!
 
Nie jestem pewna czy chce się przyłączyć czy wolę zaczekać :p Niech się dzieje wola nieba ;)
Nie spodobało mi się to co mi położna powiedziała wczoraj o kangurowaniu przez ojca. Że dziecko najpierw idzie do pediatry, a potem nie ma problemu, jeśli ojciec chce kangurować to mu dziecko ROZBIORĄ. Jaki to ma wtedy sens jak ją najpierw ubiorą w szpitalne ubranka na których jest szpitalna flora bakteryjna... Ale chyba z tym nie wygram :/

a czemu nie mogą ubrać w twoje ubranka?

Z rentgena wyszło zapalenie płuc, zostajemy tydzień na pewno. Przenieśli mnie na inną salę, tyle dobrze, że będę z nią a nie jak ze starszą córką problem to był. Tęsknię juz za nią.
A no i każą dalej dokarmiac. Na pewno jeszcze dobę, potem zobaczymy czy dalej.
Kurcze czytam Was tak, ale szybko ucieka mi z głowy wszystko, bo dużo roboty i trochę się podlamalam, że znów mnie to spotyka.

o Jej:(:(:zdrówka dla Michasi:( napewno szybciutko wyzdrowieje . dobrze że się szybko zorientowali
 
a czemu nie mogą ubrać w twoje ubranka?



o Jej:(:(:zdrówka dla Michasi:( napewno szybciutko wyzdrowieje . dobrze że się szybko zorientowali
Szpital ma swoje i jakby wzięli mi dziecko i przebierali to moich mogę nie odzyskać. Nie mam nic przeciwko, dla mnie fajnie, ze mają swoje tylko w kangurowaniu jak dla mnie chodzi o zasiedlenie skóry noworodka florą rodziców, więc powinni dać mężowi na klatę zanim ją ubiorą... Ja nie mogę jej dotknąć od razu to liczyłam, że chociaż on będzie mógł.
 
Teraz to i tak niemoge jej karmić piersią tylko odciągac ma 6 dni po 3 dniach spadła dużo później przybrała 40 gr wczoraj waga stanęła a dziś spadła 40 gr
Oni mnie straszą szpitalem że jak jutro nieprzybieze to trzeba będzie jechać do szpitala ona ma jeść co 3 godziny 70 ml mojego mleka teraz zjadła 50 ml jak jeszcze dwa razy nie zje więcej ja 60 ml to mam dzwonić do położnej i ona zadecyduje co dalej

60ml to bardzo dużo jak na tygodniowego malucha.
Teraz to i tak niemoge jej karmić piersią tylko odciągac ma 6 dni po 3 dniach spadła dużo później przybrała 40 gr wczoraj waga stanęła a dziś spadła 40 gr
Oni mnie straszą szpitalem że jak jutro nieprzybieze to trzeba będzie jechać do szpitala ona ma jeść co 3 godziny 70 ml mojego mleka teraz zjadła 50 ml jak jeszcze dwa razy nie zje więcej ja 60 ml to mam dzwonić do położnej i ona zadecyduje co dalej

Ok, zjadła tyle na raz już? Myślę, że to dla niej za dużo. Wg zaleceń tej pani powinna wypisać 560ml na dobę, ja bym dawała częściej i tak żeby suma ml mniej więcej się zgadzała.
Jak odbije z wagą, możesz spróbować dokarmiać odcaganym po sesji z piersi. Ja
Poproś tą panią polożną, żeby sprawdziła wedzidełko małej , może mała nie może swobodnie ssać i odróżniać piersi. Wystarczy pociąć i problemy znikną.

Trzymam kciuki i nie denerwuj się, na pewno będzie ok!
 
reklama
60ml to bardzo dużo jak na tygodniowego malucha.


Ok, zjadła tyle na raz już? Myślę, że to dla niej za dużo. Wg zaleceń tej pani powinna wypisać 560ml na dobę, ja bym dawała częściej i tak żeby suma ml mniej więcej się zgadzała.
Jak odbije z wagą, możesz spróbować dokarmiać odcaganym po sesji z piersi. Ja
Poproś tą panią polożną, żeby sprawdziła wedzidełko małej , może mała nie może swobodnie ssać i odróżniać piersi. Wystarczy pociąć i problemy znikną.

Trzymam kciuki i nie denerwuj się, na pewno będzie ok!
Dzięki za słowa otuchy spróbuję te 2 dni karmić jak mi każą i zobaczymy co będzie cieszę się że nie muszę dawać mm tylko swoje mleko mam naprawdę wsparcie w moim mężu bardzo mi pomaga psychicznie i fizycznie

Dziś była też pani sprawdzić słuch i takie badanie krwi ż pietki na 30 różnych chorob
 
Do góry