reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@@karasjowa ja mam wannę w domu i żeby tak naprawdę umyć włosy muszę do niej cała wejść co prawda ciężko później mi wstać z niej [emoji38][emoji38] bo z głowa w dół nad wanna to już nie daje rady. Dzisiaj jestem u teściów a oni mają i wannę szerszą [emoji38][emoji38] i prysznic [emoji7][emoji7] więc skorzystałam z prysznica [emoji3] a tak to też mam dylemat jak i kiedy te włosy umyć [emoji21]
 
reklama
@@karasjowa ja mam wannę w domu i żeby tak naprawdę umyć włosy muszę do niej cała wejść co prawda ciężko później mi wstać z niej [emoji38][emoji38] bo z głowa w dół nad wanna to już nie daje rady. Dzisiaj jestem u teściów a oni mają i wannę szerszą [emoji38][emoji38] i prysznic [emoji7][emoji7] więc skorzystałam z prysznica [emoji3] a tak to też mam dylemat jak i kiedy te włosy umyć [emoji21]
Eeee to ze mną nie jest tak źle, myje włosy nad wanną zgieta w pół hehehe

Nie wytrzymam chyba, chcę jeść....o matko jak mnie ssie!
 
Dziewczyny chyba nie umyje tych włosów, idę się położyć w wannie bo takich bolesnych skurczy dostałam że prawie leżę i płacze. Przyszły tatuś dostał oczy jak pięć złotych, chyba nie wierzy że to może być już. Ja się zginą w pół, całe plecy zdretwiale z bólu.... Laze teraz po polpietrze próbuje to rozchodzic. Zobaczymy po kąpieli. Ale klakow nie ruszam, nie jadę na porodowke w mokrych, jak co to wykapie się po [emoji28]
 
Dziewczyny chyba nie umyje tych włosów, idę się położyć w wannie bo takich bolesnych skurczy dostałam że prawie leżę i płacze. Przyszły tatuś dostał oczy jak pięć złotych, chyba nie wierzy że to może być już. Ja się zginą w pół, całe plecy zdretwiale z bólu.... Laze teraz po polpietrze próbuje to rozchodzic. Zobaczymy po kąpieli. Ale klakow nie ruszam, nie jadę na porodowke w mokrych, jak co to wykapie się po [emoji28]

Poczujesz się lepiej po umyciu włosów, ja tak zawsze robię i od razu nowe siły. Jakby trzeba było jechać wysuszysz, a umyte włosy to nowa energia do rozwoju sytuacji.

Moje włosy przestały się przetłuszczać w ciąży, ale myje co 2 dzień, bo lubię się moczyć pod deszczownica.Mamy wannę, ale przy niej parawan szklany i można korzystać jak z prysznica.
 
Jedz! Ja właśnie czekam na kolację od męża [emoji39][emoji16]
Obcielam sama paznokcie u stop! Ha! Nie jest źle [emoji123][emoji6]
Zjadłam dwie kanapki z pieczonym boczkiem i musztardą...a co mi tam
Dziewczyny chyba nie umyje tych włosów, idę się położyć w wannie bo takich bolesnych skurczy dostałam że prawie leżę i płacze. Przyszły tatuś dostał oczy jak pięć złotych, chyba nie wierzy że to może być już. Ja się zginą w pół, całe plecy zdretwiale z bólu.... Laze teraz po polpietrze próbuje to rozchodzic. Zobaczymy po kąpieli. Ale klakow nie ruszam, nie jadę na porodowke w mokrych, jak co to wykapie się po [emoji28]
Ojoj może wreszcie ruszy!!! Oby to już było to. Daj znać jak Ci idzie [emoji4]
 
Wydaję mi się, że na ból spojenia czy bioder nie pomoże apap, bo to przecież chrząstka i kości, a na to raczej nie apap ;)
Ja już nawet nie narzekam, bo ledwo się przekręcam z boki na bok, o wstawaniu bez bólu już zapomniałam, stania na jednej nodze też już dawno nie pamiętam. Ogólnie byle do porodu...
Dzisiaj narzeczony pomasuje piersi, może coś się zacznie dziać :p Ileż można chodzić z rozwarciem i bez czopa, no ja bym już wyszła na miejscu mojej Gai haha :D
@karasjowa powodzonka, oby to było to! :D
 
reklama
Do góry