reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Bardzo miło z ich strony, cudowne prezenty [emoji4]
Może faktycznie cycochy rosną, aczkolwiek już nie muszą hehehe



Dziś chyba będę miała ciężką noc. Pachwiny mnie bolą-czuję takie jakby prądy. Ogólnie bierze mnie jakieś zmęczenie. Starsza córka często pyta kiedy urodze-też już się niunia nie może doczekać [emoji4]

moje cycochy tez juz sie bardziej nie rozciagna hehe choc przy nawale byly monstrualne , mam fotki lol koszmar

No to może tuż tuż już jesteśmy, oby :)) Ja też czuję wszystko nabrzmiale. Z cyckow mi zaczęło się saczyc coś, całe podwozie mnie boli, jakby kości mi się na boki rozjezdzaly :/ Zgaga mnie taka paliła ostatnie dwa dni że aż płakać się chciało, a dzisiaj to wymiotować mi się chce. W pierwszej ciąży nie miałam takich przebojów więc się czuje bardzo niedoinformowana. Z drugiej strony nie chce za dużo czytać w internecie, bo znowu się napale że poród za zakrętem i po co [emoji28] tylko się wkurze jak cała nockę znów prześpie. Nie chcę mi się ale muszę się ruszyć, jeszcze troszkę prania rozwiesze póki wiaterek i słońce. Przepralam wszystko co się przeprac dało od wózka, więc cała gondola świeża I pachnąca czeka [emoji4] Kupowałam używany wózek, co prawda Przepralam jak go przywiezlismy ale stał pod schodami w schowku ponad 3 miesiące, wyciągnęłam teraz i się jakiś taki wydawał... Dziwny [emoji28] Po raz kolejny ubranka poprzebieralam, moja kolekcje pieluszek poukladalam od największych do najmniejszych [emoji23] Kupiłam sobie po trzy/cztery duże paczki z każdego rozmiaru aż do 4, jak co to będę wydawać albo dokupywac. Ale mam średnio 150-200 pampersow z każdego rozmiaru [emoji28] już bym tak chciała żeby bobas tu był, tak się smutno patrzy na te wszystkie sprzęty jak tak stoją i się kurza [emoji4]

oj a pampersy to ida jak woda hahah ... ja swojego moglabym co chwile przewijac bo kupka co rusz jest
co drugi dzien reklamowka pampersow zuzytych oO

a z piersi to ci sie siara saczy:D
z tym rozjechaniem w kosciach.... oj przezylam to samo i najgorsze ze pare dni po porodzie jeszcz czulam ze kosci sa rozjechane i mialam problem z normalnym chodzeniem przez pierwsze dni a potem z dnia na dzien bylo lepiej

3 miesiace wozka nie widzialas to jak go zobaczylsz to jak nowy hehe:D
 
reklama
Właśnie ona się meczy strasznie próbuję zlapac i puszcza czasem siedze ż nia 40 minut przy jednym cycu to potrafi 10 razy go wypluc
9.5 % spadła czyli ż 3375 na 3055 szczerze to jestem trochę załamana że niemoge jej karmić ale i tak jak pójdzie to ja przystawie nawal pokarmu już czuje

Dziewczyny czekamy na nowe dzieciaczki
[emoji7] [emoji7] [emoji7]

to jak czujesz nawal pokarmu to mlodej bedzie latwiej w tym czasie zessac szybciej w krotkim czasie
pozatym jak Mango pisze... aby mala dobrze chwycila cala brodawke ...wtedy scaga pokarm az spod pachy ( nie wiem czy wy tez to czujecie???)
 
Noooo witam, witam moje Panie. Cos Was czytam, ale jedna reka odpisywac ciezko ;)
U nas wszystko superancko. Nocki ogarniamy juz fajnie, bo co 2,5-3 h mamy karmienie, raz przebieranie pampka, bo tylko siusiek. Kupsztale w dzien nadrabiamy. Dzis bardzo spiacy dzien Tolo ma, ale zolty jest, wiec to na pewno z tego powodu. W sobote bedzie polozna to sprawdzi co i jak. No chyba ze cos mnie zaniepokoii to zadzwonie wczesniej. Starszy tez mial i to dosc mocna, ale nie byl naswietlany, naturalne swiatelko wystarczylo, wiec moze i teraz sie uda.
U mnie produkcja mleka zgodnie z zapotrzebowaniem wzrasta poki co bez nawalu, nie leci z drugiej jak jedna karmie, jeszcze zadnego wkladu nie uzylam, wiec jest gites. @Paulaaa25 tak jak Karolinka napisala, jesli mloda sie najada, nie jest nerwowa przy cycu to znaczy, ze mleczko jest w odpowiedniej ilosci :)

@ONAONAONA bardzo fajne prezenty. To strasznie mile, ze komus sie chce, chocby ta kartke kupic wlasnie. Mega pozytywnie.

@Mama Zuzi i Antosia u Ciebie to cholerka chyba nigdy nie ma dobrego dnia ;) dzis nie bo maz na nocy, jutro nie bo cos... i tak odkladasz i odkladasz, a wzielaby i juz ino nogi rozlozyla i wyklula ;) oczywiscie smieje sie, urodzi sie bobcio jak bedzie gotowy ;)

@Igorowelove jak z Wami ?? Jak sie masz ??

@Weronikakrz jak tam z karmieniem ?? Dala mloda rade ze strzykawki wypijac ?? Trzymam kciuki, aby udalo sie rozkrecic z cycem.
 
Wiesz co miałam taki ból jakbym była po mega ostrym seksie, ale czułam to bardziej w pochwie niż w kroczu hehehe teraz czasami też tak poczuję, ale rzadko

Ja odczuwam bol glownie w odcinku ledzwiowym i z przodu. Chyba nasze cialo przygotowuje sie do porodu ( juz sie nie moge doczekac tego dnia)
Mi to najbardziej pomagaja ruchy bioder oraz spacer. Najgorzej na poczatku wyjsc ale potem to juz sama przyjemnosc. Co prawda teraz to daleko nie zajde ale zawsze pomaga :-)
 
@FiLi88 hehe no widzisz nie mam czasu urodzić [emoji23][emoji23][emoji23] a tak poważnie, to już bym chciała być po porodzie, ale tak jak piszesz, dziecko będzie gotowe to wyjdzie...nic nie przyspieszę

Dokladnie tak. A dzis sie ze znajoma smialam, bo chwile zanim mi wody odeszly pisalysmy ze nasze chlopaki dluzej w szkole, bo jakis club mieli i ze widzimy sie pozniej. Po jakims kwadransie napisalam jej, ze jednak sie nie zobaczymy. A rozmowe jak zaczelysmy to pytala czy rodze, na co ja odp, ze a idzta i rodzta, bo u mnie cisza i nic sie nie zapowiada ;) takze, nie znasz dnia ani godziny. Moze nie byc zadnych objawow i nagle chlust :)
 
Dokladnie tak. A dzis sie ze znajoma smialam, bo chwile zanim mi wody odeszly pisalysmy ze nasze chlopaki dluzej w szkole, bo jakis club mieli i ze widzimy sie pozniej. Po jakims kwadransie napisalam jej, ze jednak sie nie zobaczymy. A rozmowe jak zaczelysmy to pytala czy rodze, na co ja odp, ze a idzta i rodzta, bo u mnie cisza i nic sie nie zapowiada ;) takze, nie znasz dnia ani godziny. Moze nie byc zadnych objawow i nagle chlust :)
Zgadza się [emoji4]
Dlatego cierpliwie sobie czekam. Mały od czasu do czasu się wierci, więc się nie stresuję.
Teraz zbieram się do umycia włosów, ale strasznie mi się nie chcę [emoji35]
@Igorowelove co u Ciebie? Dajesz radę? Masz jakieś fajne współlokatorki?
 
reklama
Do góry