reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
UQUOT
Czekamy na chłopca. Też wróciłam z ktg, mam skurcze od czwartku, a dziś to jak cholera pod 100. Na szczęście nie bolą, biorę buskopan na wyciszenie, żeby do 9 listopada dotrwać.
U mnie narazie cisza. Wszystko utrzymane. Mała głową w dół. Bez szaleństw. Ktg mam mieć w sobotę w szpitalu dziś od mojego lekarza dostałam skierowanie. Mam nadzieję że u mnie jednak zakończy się przed 9.11 :) antybiotyki itd pomału mnie wykańczaja :) gratuluję chłopca mnie zmieniło się w 6 miesiącu i całe 3 dni mąż że mną nie gadał jakby to była moja wina
 
@FiLi88 Gratulacje super bardzo szybko to poszło_Odpoczywajcie:wink:
@LassHa i @Weronikakrz trzymam mocno kciuki aby u Was poszło sprawnie i z malusieńkimi bólem:tak:
Dziewczyny idziecie jak burza z tymi porodami czasem muszę wrócić do tyłu kto już z maleństwem na piersi.Zawsze czytam z tel.muszę usiąść na lapku i przeglądnąć forum zamkni. i Wasze fotki bobasków.
Co do CC jak najbardziej zgadzam się jeśli nie ma innego wyjścia z sytuacji zdrówko dzieciątka najważniejsze;) Ja przyznam że jak na razie wszystko na drodze SN ale też nigdy nie wiadomo co się stanie w trakcie różnie może być.
@Ola_7 i @Gaba_Bb może się spotkacie na oddziale :tak:
@piorunem co u Ciebie jak mała księżniczka?
Cieszę się że pomalutku już wracacie do domku ze szpitala.;)
 
Z komentowaniem brzucha jest tak, ze jak ktoś zobaczy to musi, bo się udusi:) mnie np niewiele interesowało zdanie na temat tego czy moj brzuch jest duży, mały, szpiczasty, okrągły.. od lipca słyszałam, ze mam duży brzuch, teraz w 9 miesiacu, kto mnie spotyka, zaskoczony, ze taki mały brzuch mam... niczego to gadanie w moje życie nie wnosi.
 
@FiLi88 ale super, bardzo pozytywna relacja z porodu, no i ekspresowo to poszło! To zdjęcie wanny bardzo mnie zachecilo, jako że pierwszy poród miałam stosunkowo szybki (8h) i to na epiduralu, to zastanawiam się czy przy drugim z wanny nie skorzystać... Bardzo miło się czytało, albo w ogóle się nie stresowalas albo nie dałaś po sobie poznać. Bajka! I gratulacje :) Tulajcie sie ile wlezie... [emoji4][emoji4][emoji4]

Co do komentowania brzucha.... Całe lato słyszałam że mam taaaak wielki brzuch że po prostu zaraz mnie rozsadzi, już rodzic powinnam [emoji23] od jednej babki ze wsi od nas. Do teraz jej unikam, denerwujące babisko. Zaś teraz jak mówię że niecałe dwa tygodnie do terminu to mi mowia wszędzie że wcale nie mam dużego brzucha i że córka czy siostra/bratowa to dwa razy taki miały [emoji23] Myślę że tylko uprzejmi chcą być, bebech mam i to spory, i jak opadł ostatnio to w ogóle wyglądam teraz świetnie... [emoji16]
Wstawię zdjęcie dla porównania z wczoraj i z zeszłego tygodnia to same ocenicie:
20181027_171018.jpg
20181027_170936.jpg
 

Załączniki

  • 20181027_171018.jpg
    20181027_171018.jpg
    86,4 KB · Wyświetleń: 441
  • 20181027_170936.jpg
    20181027_170936.jpg
    60,7 KB · Wyświetleń: 445
@FiLi88 ale super, bardzo pozytywna relacja z porodu, no i ekspresowo to poszło! To zdjęcie wanny bardzo mnie zachecilo, jako że pierwszy poród miałam stosunkowo szybki (8h) i to na epiduralu, to zastanawiam się czy przy drugim z wanny nie skorzystać... Bardzo miło się czytało, albo w ogóle się nie stresowalas albo nie dałaś po sobie poznać. Bajka! I gratulacje :) Tulajcie sie ile wlezie... [emoji4][emoji4][emoji4]

Co do komentowania brzucha.... Całe lato słyszałam że mam taaaak wielki brzuch że po prostu zaraz mnie rozsadzi, już rodzic powinnam [emoji23] od jednej babki ze wsi od nas. Do teraz jej unikam, denerwujące babisko. Zaś teraz jak mówię że niecałe dwa tygodnie do terminu to mi mowia wszędzie że wcale nie mam dużego brzucha i że córka czy siostra/bratowa to dwa razy taki miały [emoji23] Myślę że tylko uprzejmi chcą być, bebech mam i to spory, i jak opadł ostatnio to w ogóle wyglądam teraz świetnie... [emoji16]
Wstawię zdjęcie dla porównania z wczoraj i z zeszłego tygodnia to same ocenicie:Zobacz załącznik 911968Zobacz załącznik 911969

Widać, że baba nie wie co gada. Jak na moje wcale dużego brzucha nie masz.
 
reklama
Widać, że baba nie wie co gada. Jak na moje wcale dużego brzucha nie masz.
No ona już w 6-7 miesiącu to łapy do nieba wznosila że taki mam ten brzuch wielki, już wyglądałam podobno jakbym miała dziecię na dniach wypluc [emoji23] No i oczywiście chłopak ma być, bo mam brzuch według niej cały okrecony wokół siebie, jak balwanek wyglądam. Przy dziewczynce jest ładniejszy, zgrabniejszy [emoji23] Jakbym brała sobie do serca te wszystkie głupoty to musiałabym się pięknie wykosztowac na jakiegoś specjalistę [emoji6]
 
Do góry