reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Po tym modyfikowanym rzeczywiście przespala się jeszcze 2.5godz, po tym czasie przystawiłam do piersi, pojadła sobie i poszła spać na kolejne 2.5godz. A wtedy jak juz się obudziła to całą noc wisiała na cycku i nie pozwalała się odłożyć. Myślałam, że nie mam pokarmu ale położna powiedziała że często noworodki tak mają i żeby karmić ile będzie chciała wiec się karmiłyśmy do 3.40, później zasnęła ale też na mnie i znów dostała cyca, śpi do teraz. Ja się wreszcie pierwszy raz przespałam, całe 1.5 godz od piątku
emoji3.png


Jezu kiedy ja Was nadrobie
emoji2.png


Mamy jakieś nowe Maluszki? Bo zatrzymałam się na sobocie.

Kochana wisi na piersi ale to powinno się później ustabilizować..nie każde dziecię od razu je co do minuty i budzi się w regularnych odstepach. z godziny na godzine wszystko będzie szło do przodu i mleczko niedługo powinnaś zobaczyć:)
 
@LassHa powodzenia! Oby to było to, trzymam kciuki.

Ja do terminu też mam jeszcze 3 tyg, ale już mi się nie chce... Ten 9 miesiąc to jakaś masakra. Ciężko mi, zmuszam się do jakiś aktywności, jeszcze ta beznadziejna pogoda za oknem:( jak było ładnie to chociaż na spacer można było pójść, a tak... Najchetniej to bym ciągle spała.
Dzisiaj muszę jechać pierścionek rozciac, bo go za cholere nie ściągnę z palca. Najpierw czekałam na chlodniejsza pogodę, a teraz już chyba za pozno:(
Próbowałaś zdjąć pierścionek z olejem lub
mydłem?
 
Dzieeeeen doberek, szybciutenko tylko napisze, ze wciaz z kinder bobkiem w bebzolu jestem :) Porozwoze moich chlopakow i postaram sie cos Wam poodpisywac ;)

Milego dziooooooonka ;)
Jak tak zaczełaś post od : "szybciutenko tylko napisze..." to już miałam nadzieję, że się rozpakowałaś, a tu zonk [emoji23]
Jestem wsciekla. Nie wychodzimy, bo maly ma zoltaczke. Tylko jak im zglaszalam wczoraj te oczka to stwierdzily, ze to jest jeszcze w normie i poziomu mu nie zmierzyli nawet. Jak by to zrobili to juz wczoraj mogl sie opalac a nie od dzisiaj.
Wiem, że chciałaś być już w domu, ale lepiej zostać z małym teraz niż później wracać na pediatrię do szpitala, gdzie jest mnóstwo innych syfów.
Dzień dobry! Ale dzisiaj miałam dobra nockę [emoji16] rano na krewni mocz i ciekawe co tam wyjdzie po miesiącu brania żelaza[emoji848] dzisiaj poniedziałek i pamiętam że dwie z Was się umawialy na rodzenie - Weronikarz i Mama Zuzi i Antosia? [emoji6] powodzenia na wizytach i porodach [emoji6]
Zgadza się, umówione jesteśmy. Nie wiem jak @Weronikakrz ale u mnie nie będzie dziś porodu [emoji23][emoji23][emoji23]
@Igorowelove ustępuje Tobie miejsce [emoji4]
No dziewczyny ja w drodze do szpitala, oby to było to [emoji1307][emoji1307]
Trzymam kciuki za Was!
Jak będziesz miała siłę to relacjonuj co się dzieje [emoji4]
 
Po tym modyfikowanym rzeczywiście przespala się jeszcze 2.5godz, po tym czasie przystawiłam do piersi, pojadła sobie i poszła spać na kolejne 2.5godz. A wtedy jak juz się obudziła to całą noc wisiała na cycku i nie pozwalała się odłożyć. Myślałam, że nie mam pokarmu ale położna powiedziała że często noworodki tak mają i żeby karmić ile będzie chciała wiec się karmiłyśmy do 3.40, później zasnęła ale też na mnie i znów dostała cyca, śpi do teraz. Ja się wreszcie pierwszy raz przespałam, całe 1.5 godz od piątku [emoji3]

Jezu kiedy ja Was nadrobie [emoji2]

Mamy jakieś nowe Maluszki? Bo zatrzymałam się na sobocie.

To super, rozkręca się, położne mają rację noworodki więcej czasu spędzają przy piersi i to nie z głodu. Córka chce być blisko Ciebie i przy okazji w ten sposób nakręca laktacje. Żeby mieć co jeść jak jej potrzeby mleczne się zwiększą :)
 
Witam, witam :) mam 27 lat, jestem Z Bielska-Białej :) to moja pierwsza ciąża i pewnie tak jak większość nie mogę się już doczekać Tosi :) trochę przebojów w tej ciąży miałam ale wydaje mi się że znioslam dzielnie i teraz czekam już tylko na koniec. Termin mam przewidywany na 9.11. Dziś wizyta u lekarza więc pewnie dowiem się co i jak :)
 
reklama
Do góry