reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@LassHa może być, że po jego szperaniu czujesz lekki dyskomfort. A rodzić też masz zamiar tak daleko od domu?
@Weronikakrz współczuję Tobie tych ekscesów ze skurczami. To jest okropne.
My wczoraj z mężusiem poprzytulaliśmy się :) było miodzio. Mam nadzieję, że po połogu też tam u mnie na dole będzie wszystko ok seks będzie równie wspaniały.
Ktoś pisał, że po odstawieniu luteiny czuje się nie specjalnie (przepraszam, ale zapomniałam, która z Was) Ja w niedzielę wieczorem ostatnią wzięłam i czuję się w sumie tak samo jak gdy brałam, żadnej różnicy. Tylko upławy mi się troszkę zwiększyły na takie lekko żółte brązowe-sama nie wiem, ale nie śmierdzą hehehe
Oj też mam mega nadzieję, że nic mi się tam na dole nie pozmienia i nadal będzie i mnie i Narzeczonemu dobrze przy kochaniu się...
U mnie po odstawieniu luteiny właśnie odwrotnie, jest sucho. Aż mi dziwnie, bo zawsze po przebudzeniu ze mnie wylatywało, a teraz wstaję i sucho :D
 
reklama
@LassHa może być, że po jego szperaniu czujesz lekki dyskomfort. A rodzić też masz zamiar tak daleko od domu?
@Weronikakrz współczuję Tobie tych ekscesów ze skurczami. To jest okropne.
My wczoraj z mężusiem poprzytulaliśmy się :) było miodzio. Mam nadzieję, że po połogu też tam u mnie na dole będzie wszystko ok seks będzie równie wspaniały.
Ktoś pisał, że po odstawieniu luteiny czuje się nie specjalnie (przepraszam, ale zapomniałam, która z Was) Ja w niedzielę wieczorem ostatnią wzięłam i czuję się w sumie tak samo jak gdy brałam, żadnej różnicy. Tylko upławy mi się troszkę zwiększyły na takie lekko żółte brązowe-sama nie wiem, ale nie śmierdzą hehehe
Ja wczoraj wsadziłam ostatnią luteinę, a dzisiaj z godzine temu zaczęło mnie kuć w pochwie jak na okres i cały czas mam parcie na pęcherz. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to efekt odstawienia luteiny
 
@LassHa może być, że po jego szperaniu czujesz lekki dyskomfort. A rodzić też masz zamiar tak daleko od domu?
@Weronikakrz współczuję Tobie tych ekscesów ze skurczami. To jest okropne.
My wczoraj z mężusiem poprzytulaliśmy się :) było miodzio. Mam nadzieję, że po połogu też tam u mnie na dole będzie wszystko ok seks będzie równie wspaniały.
Ktoś pisał, że po odstawieniu luteiny czuje się nie specjalnie (przepraszam, ale zapomniałam, która z Was) Ja w niedzielę wieczorem ostatnią wzięłam i czuję się w sumie tak samo jak gdy brałam, żadnej różnicy. Tylko upławy mi się troszkę zwiększyły na takie lekko żółte brązowe-sama nie wiem, ale nie śmierdzą hehehe
Ja już jestem tym wszystkim zmęczona chcialam albo rodzić albo nie tak to tylko się denerwuje wszyscy do mnie dzwonią pytają czy już po wszystkim wczoraj musieliśmy kombinować co z dzieci bo ja byłam ż córka na wizycie a później musiała że mną bidula czekać że mną przyjechał mąż ż koleżanka i ja zabrali
Od piątku mąż ma wolne
 
@Dita_333 a jak Twój ssak [emoji4] cierpliwość pomoże Ci ustabilizować laktacje, początki są trudne, jak ze wszystkim. A nawet jeśli nue dasz rady i przejdziesz na mieszane karmienie bądź tylko mm, to cóż w tym strasznego. Ważne aby dziecko było najedzone. [emoji16]
@springflower a Wy jak z karmieniem, kp czy mm? Polubiłam się troszkę[emoji16]

Idzie jakoś [emoji28]male sukcesy i porażki. Wczoraj pierwszy raz na moim mleku spał godzine, pózniej pol godziny[emoji5] już sie cieszyłam [emoji23] a pózniej od 15 do 24 w nocy z rak nie schodził... youppi[emoji33][emoji85]
Dzisiaj już dwa razy prawie po godzinie spał, teraz znów próbuje go odłożyć... próbuje [emoji28][emoji87]

Ja juz po obchodzie i po sniadaniu w koncu :D
Na badsniu mialam juz cisnienie 130/70. Ale werdykt jest taki, ze dzis i jutro dostaje sterydy i w piatek rozwiazanie. W sumie nie wiem czemu tak szybko, bo ktg jest ok, cisnienie spadlo ale moze boja sie tych skokow cisnienia albo cos. Chyba, ze mi jakies bialko w moczu wyszlo, albo inne wyniki zle. Musze dopytac.

Sterydy tak wysoko w ciąży? Ja rodziłam dzień wcześniej niż ty jesteś i kurde nie załapałam sie na żadne sterydy [emoji19] mam nadzieje ze mojemu nic nie będzie z tego powodu [emoji848][emoji53]
A tobie życzę udanej cc w piątek [emoji106][emoji5] już niedługo zobaczysz sie ze swoim skarbem [emoji8]

Widzę, że przestój się zrobił z tymi naszymi porodami [emoji3] wszystkie czekamy na @Igorowelove, nie chcemy Ci się wpychac w kolejkę [emoji12]

Jak się mają świeżo upieczone mamusie?
@majacyr, widzę, że u Was idzie w dobrym kierunku, mam nadzieje, ze niedługo wyjdziecie [emoji4]
@Ewela2805 trzymam kciuki aby u Was udało się z tym karmieniem, Maja na pewno będzie szczęśliwa ze mama jest przy niej a już niedługo wyjdziecie razem do domu [emoji4]
@Dita_333, @springflower jak tam w domku się odnajdujecie?
@ONAONAONA co z Twoim nawałem? Lepiej troszkę?
@Katarynka82 wiesz już kiedy synek wyjdzie ze szpitala?
@piorunem jak Twoja mała? Jesteście jeszcze w szpitalu?

Jakoś leci[emoji28] wierze ze z każdym dniem będzie lepiej [emoji106] dzięki za pamięć [emoji8]

Mi ostatnio naczelna wiedzma listopadowek (czytać dita [emoji23]) napisała, że do środy pochodze z brzuszkiem, nie napisała do której, ale może o dzisiejsza chodziło? [emoji23]
Haha rzeczywiście nie napisałam do której [emoji33][emoji23] lepiej szybciej niż pózniej, bo cos na razie kolejka sie zablokowała [emoji85]
Dziewczyny, które już urodziły-jak znosicie połóg? Krwawienie jest duże? Jak Wasze krocze czy rany po cc?
Krocze super, jak po pierwszym porodzie [emoji106] biegam, chodzę i siadam. Krwi już prawie nie mam, mogę na wkładki sie przerzucić powoli.. tyle ze jak karmie czasami więcej poleci. W sumie tylko ta anemia i zmęczenie daje popalić wieczorami... w dzień jest ok[emoji3][emoji5]

Dziewczyny, coś czuje, że po tej przerwie w porodach od razu 3 urodzą[emoji41]

U nad tez wieje i leje, ale deszcz niech pada po tej suszy... brrrr..
 
Witajcie ale u Was się dzieje piszecie że hoho.
Fajnie że macie czas ja przyznam że mimo l4 to i tak brak czasu...:wściekła/y: Ale dzień bez czytania Was to dzień stracony:wink:
Trzymam mocno kciuki za mamy w szpitalu i za dzisiejsze wizyty ja też dziś wizytuje;)
Pobierać ma gbs fajnie że piszecie ile się czeka na wynik bo myślałam że Ok 7 dni.
@Weronikakrz trzymam kciuki aby Cię wzięło z finałem i abyś już miała spokój bo to można oszaleć.
Za dziewczyny w bezpiecznym terminie i też z bólami życzę już szybkiego rozwiązania ;)
 
U nas po odejściu czopa też cisza... Wczoraj mała się troszkę mniej ruszała, więcej takich śpiących przeciągnięć robiła :D ale dzisiaj już normalnie kopie, kręci fikolki jak zawsze. A już myślałam, że coś się zacznie dziać, bo podobno przed porodem dzieci więcej śpią :D
U mnie wczoraj też przeciąganie i spokojnie cały dzień, za to dziś z każdej strony coś wypycha [emoji170]

Oj ja też bym nie chciała 1 ani 2 urodzić. Wizytę mam 31. mam nadzieję że za bardzo mi tak gin nie pogrzebie. Poza tym 10.11 jest wystawa psów i kotów i tak bardzo bym chciała iść z moimi chłopakami. Najbardziej mi pasi ten 11.11, w sumie to już tak nie daleko, ale w każdej chwili może zaskoczyć [emoji44] Póki co u mnie żadnych oznak...

Ja mam dwie pary gaci ciążowych plus jedne leginsy po domu, ale w dresy sprzed ciąży też wchodzę, na górę nic ciążowego nie kupowałam, swetry i bluzy poszły w ruch[emoji4] płaszczyk mam taki bez guzików, więc trochę wietrze brzucha, ale szkoda mi inwestować na te parę tygodni. Po ciąży trochę zaszaleje i wymienię garderobę[emoji39]
 
Dziewczyny, czy lekarz sprawdzając szyjkę może coś poruszyć ? Po wizycie ból w krzyżu się nasilił i zaczęło boleć podbrzusze. Ale to chyba nie skurcze bo ból jest nie przerwany.. Jestem jeszcze w drodze do domu bo lekarza chodze 100km od domu i nie wiem czy nie zawracać [emoji848]
Z pierwszym synkiem miałam kontrolę 30.08 i niby nic się nie kroiło, a 31.08 o 1 w nocy mi wody odeszły [emoji4]
 
Pełnia jest dzisiaj od godziny 18.47, więc czekam która z Nas potwierdzi regułę o porodzie w pełnię :D

Jeśli chodzi o ubrania to chodzę w spodniach dresowych i w leginsach na zmianę. Mam ciążowe 3 pary dżinsów, ale mam wrażenie, że uciskam w nich Maleństwo tak czy siak, więc nie noszę. Przydadzą się na później.

@LassHa mi po poniedziałkowym badaniu szyjki wyleciał czop, bo gin tak daleko tam gmerał, żeby rozwarcie sprawdzić. Także możliwe, że coś tam Tobie też poruszył :/

A o tym wolnym 12. mówiły mi Mama i Babcia, ale nadal nie czaję dlaczego jest wolne. I czy to tylko jednorazowe czy tak już będzie co roku?
A myślałam, że jestem jakaś przewrażliwiona, że czuję się ściśnięta przez ten pas w dżinsach. Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama ;) Ja noszę te dżinsy jak wychodzę, ale z pasem pod brzuchem.

Mnie dzisiaj w nocy obudził ból w brzuchu, w okolicy pępka i twardnienie brzucha co jakieś 8 min. Do teraz nie wiem co to było... Skurcze przepowiadające chyba bolą w podbrzuszu, prawda? Na szczęście przeszło jak się przespałam.
 
reklama
Idzie jakoś [emoji28]male sukcesy i porażki. Wczoraj pierwszy raz na moim mleku spał godzine, pózniej pol godziny[emoji5] już sie cieszyłam [emoji23] a pózniej od 15 do 24 w nocy z rak nie schodził... youppi[emoji33][emoji85]
Dzisiaj już dwa razy prawie po godzinie spał, teraz znów próbuje go odłożyć... próbuje [emoji28][emoji87]



Sterydy tak wysoko w ciąży? Ja rodziłam dzień wcześniej niż ty jesteś i kurde nie załapałam sie na żadne sterydy [emoji19] mam nadzieje ze mojemu nic nie będzie z tego powodu [emoji848][emoji53]
A tobie życzę udanej cc w piątek [emoji106][emoji5] już niedługo zobaczysz sie ze swoim skarbem [emoji8]



Jakoś leci[emoji28] wierze ze z każdym dniem będzie lepiej [emoji106] dzięki za pamięć [emoji8]


Haha rzeczywiście nie napisałam do której [emoji33][emoji23] lepiej szybciej niż pózniej, bo cos na razie kolejka sie zablokowała [emoji85]

Krocze super, jak po pierwszym porodzie [emoji106] biegam, chodzę i siadam. Krwi już prawie nie mam, mogę na wkładki sie przerzucić powoli.. tyle ze jak karmie czasami więcej poleci. W sumie tylko ta anemia i zmęczenie daje popalić wieczorami... w dzień jest ok[emoji3][emoji5]

Dziewczyny, coś czuje, że po tej przerwie w porodach od razu 3 urodzą[emoji41]

U nad tez wieje i leje, ale deszcz niech pada po tej suszy... brrrr..
Dzięki. Mysle, ze nie, przeciez jesteście juz w domu czyli plucka malego dają radę :) U Ciebie poszedl porod raz dwa, a mi ze planuja to daja tak na wszelki wypadek.
 
Do góry