reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mi odeszły w szpitalu podczas ktg, też usłyszałam takie głośne pyk i trochę wpłynęło, reszta jak wstałam wezwać położna. Moje wody były przeźroczyste i było ich dużo, jak wstałam to kilka minut się lało.
Teraz też mam więcej wydzieliny, takiej białej i to nie wody.
W aptece są wkładki do sprawdzania czy to wody.
 
reklama
Mi odeszły w szpitalu podczas ktg, też usłyszałam takie głośne pyk i trochę wpłynęło, reszta jak wstałam wezwać położna. Moje wody były przeźroczyste i było ich dużo, jak wstałam to kilka minut się lało.
Teraz też mam więcej wydzieliny, takiej białej i to nie wody.
W aptece są wkładki do sprawdzania czy to wody.

Chyba co innego całkowite odejście wód, a co innego sączenie...
W aptece do której mam blisko nie mają tych wkładek, a nigdzie dalej sama nie mam jak się ruszyć :(
 
Chyba co innego całkowite odejście wód, a co innego sączenie...
W aptece do której mam blisko nie mają tych wkładek, a nigdzie dalej sama nie mam jak się ruszyć :(
Może mąż w drodze z pracy kupi Ci te wkładki? Chyba że zaobserwujesz większy wypływ wód to nie czekaj tylko jedź do szpitala.
 
@Szara20 ja i w tej i w poprzedniej ciazy miałam miałam wrażenie, ze sączą mi się wody. I wtedy i teraz byłam na IP. Sprawdzano mi tymi papierkami pochwę , wkładkę, majtki, zrobiono USG, ale papierek nie odbarwił się, także to nie były wody. To była przezroczysta wydzielina, nie mocz, bezwonna.
Z papierkami był ogromny problem. Objezdzilam pół Warszawy i niestety nawet w hurtowniach nie było. Być może sytuacja się zmieniła, ponieważ to było jakieś 5 tyg temu.
Mojej wydzieliny było jednak więcej, miałam cała wkładkę mokrą.
O sączących się wodach pisała zdaje się @piorunem. Z tego co pamietam kilka wkładek pod rząd zmoczyla.
 
@Szara20 ja i w tej i w poprzedniej ciazy miałam miałam wrażenie, ze sączą mi się wody. I wtedy i teraz byłam na IP. Sprawdzano mi tymi papierkami pochwę , wkładkę, majtki, zrobiono USG, ale papierek nie odbarwił się, także to nie były wody. To była przezroczysta wydzielina, nie mocz, bezwonna.
Z papierkami był ogromny problem. Objezdzilam pół Warszawy i niestety nawet w hurtowniach nie było. Być może sytuacja się zmieniła, ponieważ to było jakieś 5 tyg temu.
Mojej wydzieliny było jednak więcej, miałam cała wkładkę mokrą.
O sączących się wodach pisała zdaje się @piorunem. Z tego co pamietam kilka wkładek pod rząd zmoczyla.
A no to uskopilas mnie :) To pewnie nie to, chociaz takiej wydzieliny jeszcze w ciązy nie miałam :)
Pewnie faktycznie jakby miały się sączyć to byłyby tego więcej ;)
 
reklama
Chyba co innego całkowite odejście wód, a co innego sączenie...
W aptece do której mam blisko nie mają tych wkładek, a nigdzie dalej sama nie mam jak się ruszyć :(

Tak, inaczej. To jest taka woda bezbarwna, wypływa przy ruchu, jest jej sporo. Podobno gdy sie stoi przestaje bo głowka dziala jak korek i hamuje wyplyw. Na pewno na Ip mogą sprawdzić czy to wody.
 
Do góry