reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Melduje, ze ja w dalszym ciagu nie rodze :) Niestety nie udalo sie spelnic zyczenia meza o 22 ;) nie takie to latwe ;) Wydaje mi sie, ze czop odchodzi i mlody od wczorajszego wieczoru jeszcze bardziej sie obniza, swidruje mi kolo Grazynki co chwila. Piersi lekko jakby sie zaokraglily i bardziej wrazliwe sutki mam. Do toalety tez jakby czesciej chadzam zarowno na siusiu jak i dwoje. Cos wisi w powietrzu, ale kiedy beda z tego skurcze porodowe to nie wiadomo.

@majacyr Kobieto ja to Cie podziwiam z tym szpitalem. Znajac mnie i moja gebe niewyparzoną to juz dawno bym tam wszystkich zjechala z gory do dolu. Wiem, ze czasami mozna sobie tym zaszkodzic, ale cholera jasna.... to ze oni na codzien widza wczesniaki, zajmuja sie nimi i jest to dla nich norma nie znaczy, ze dla rodzicow jest to cos latwego, troszke wiecej empatii i ludzkiego podejscia. Kochana, oby dzis byla lepsza zmiana i obys dzis poczula sie tam jak nalezy. Sily duzo zycze.
 
reklama
Hejka[emoji4]
Wypuścili mnie wczoraj ze szpitala, bo i tak nic mi tam nie robili, nie dawali żadnych leków. W sumie tylko ktg miałam robione- zresztą prawie na każdym i tak wychodziły skurcze[emoji6]
Oczywiście w nocy standardowo przez kilka godzin miałam bolesne skurcze, co 7minut, odpadła resztka czopa ale tym razem juz podbarwiony na brązowo, a później z niteczkami krwi. No nic. Może jeszcze trochę pochodzę, bo dzisiaj 35+3 dopiero. Drugiego synka urodziłam 35+4 w pełnię, dlatego bardzo boję się jutrzejszej nocy [emoji23][emoji23]
 
Witam!
Ja po wczorajszej wizycie ;)
Dzidzia waży 2700 z usg, lekarz mówi, że patrząc na brzuch to raczej obstawiałby granicę błędu w górę i raczej już jest 2900 ;P wymiary główki, brzuszka i nóżki już się prawie zrównały centylowo ;) szyjka miękka i krótka (1cm), mała główką w dół i nisko. Luteina odstawiona, nakaz oszczędzania też:rolleyes2: Lekarz stwierdził, że jeszcze dwa tygodnie na pewno pochodzę, więc 5 listopada mam wizytę, a na niej zbada mnie już pod kątem porodu, więc nie wiem, czego się po tej wizycie spodziewać :szok: mówił, że na pewno zbada miednicę i będzie ktg. Czuję, że miesiąc to już raczej nie pochodzę z brzuszkiem (termin na 22.11) i on też mówił, że nie będziemy dużego dziecka hodować, skoro chcę rodzić naturalnie [emoji14]


Śniło mi się dziś, że któraś urodziła, tylko kurcze nie pamiętam kto :-D ale coś mi się kojarzy @Mama Zuzi i Antosia albo @Kredka_na_baterie :-D @Igorowelove to niestety na pewno nie byłaś Ty :sorry:
Śniło mi się jeszcze, że chciałam się przed kimś schować w domu ale gdzie nie weszłam, to brzuch mi wystawał na zewnątrz i tak się zdenerwowałam tym snem, że obudziłam się cała spocona :szok:


Ja tylko nie chciałabym urodzić 11.11, bo nawet nie chcę myśleć, co się będzie w Warszawie na ulicach działo w 100-lecie niepodległości, skoro zawsze na 11 są nieprzejezdne ulice:szok: a karetki też mi się nie uśmiecha wzywać, bo zawiozą mnie do pierwszego lepszego szpitala, a nie tam, gdzie chcę :(

Miłego dnia, niestety pochmurnego. Tak pesymistycznie, bo wiedziałam, że jak cofnie mi nakaz oszczędzania to skończy się akurat spacerowa pogoda ;/
Ja z terminem na 24.11 a moja kruszyna 3 dni temu na USG miała 2348g[emoji4] muszę trochę ją podtuczyć [emoji16] super że na wizycie ok[emoji4]
 
@ONAONAONA lekarz stwierdzi mało wód bo około 6cm 2 tygodnie temu w poniedziałek. Skierował mnie do szpitala na ktg które wyszło bardzo dobrze. Lekarka zrobiła mi też usg i wód wyszło 9 cm. Po tygodniu znowu w poniedziałek kontrola u mojego i znowu 7 cm. Ponownie kazał jechać na ktg które zgodnie z zaleceniem zrobiłam w czwartek. Wynik bardzo dobry. Nie robili już usg.
I znowu w poniedziałek.do mojego. Byłam pewna że jest ok, a ten do mnie że tylko 4.2 cm czyli poniżej granicy i od razu do szpitala bo.mala może być przzyduszona.

Jestem już po wizycie lekarza. Ktg rano było dobre ale wychodzą skurcze. Powiedział, że w czwartek zrobią usg. Na razie strategia obserwacji bo mała ma tętno ok.

Boję się że wody się nie podniosą i będę tu do porodu. Mój lekarz twierdzi że raczej w takim wypadku będą wywoływać wcześniej A tego się boję.
 
Niektóre baby takie wredne że aż szkoda gadac . Nie denerwuj się dziś będzie inna zmiana i na pewno będzie lepiej :)



Rano z bólem powinien cię przyjąć dentysta nawet jeśli nie masz wizyty. Powodzenia ..

Ja w poniedziałek mam wizytę ostatnie badania i potem czekać już na bobasa. Wstałam dziś z bólem głowy ,coś czuję że ten dzień do najlepszych nie będzie należeć..
Pjona! Mnie łeb tak nawala że już dwa paracetamole wzięłam i zero poprawy
 
@ONAONAONA lekarz stwierdzi mało wód bo około 6cm 2 tygodnie temu w poniedziałek. Skierował mnie do szpitala na ktg które wyszło bardzo dobrze. Lekarka zrobiła mi też usg i wód wyszło 9 cm. Po tygodniu znowu w poniedziałek kontrola u mojego i znowu 7 cm. Ponownie kazał jechać na ktg które zgodnie z zaleceniem zrobiłam w czwartek. Wynik bardzo dobry. Nie robili już usg.
I znowu w poniedziałek.do mojego. Byłam pewna że jest ok, a ten do mnie że tylko 4.2 cm czyli poniżej granicy i od razu do szpitala bo.mala może być przzyduszona.

Jestem już po wizycie lekarza. Ktg rano było dobre ale wychodzą skurcze. Powiedział, że w czwartek zrobią usg. Na razie strategia obserwacji bo mała ma tętno ok.

Boję się że wody się nie podniosą i będę tu do porodu. Mój lekarz twierdzi że raczej w takim wypadku będą wywoływać wcześniej A tego się boję.

zapewne wody sie zmniejszają bo już blizej porodu
boisz się wywoływanego porodu?
Kochana najważniejsze że Was kontrolują.. maleństwo tez i ze zareagują w porę także skupialabym się na zdrowiu maleństwa a to da Ci siłę walczyć ze strachem .
jesteś już w bezpiecznym terminie prawda?
wszystko będzie dobrze zobaczysz:) już niedługo zobaczysz dzidzię swoją..włoski..Ustka ... oczka ..myśl tylko o tym:)
 
reklama
U ktorej z dziewczyn maluszek ma dosc czesto a nawet bym powiedziala bardzo czesto czkawke ? Moj to czka czy jak sie napije czy jak zjem czy jak nic nie robie [emoji38][emoji38] czesto ma czkawke... jak go pukam w miejsce gdzie czka czasem pomaga [emoji3][emoji3]... jego ruchy juz bola czasem jak sie wypnie a jeszcze moj starszy syn bawi sie z nim on go puka w brzuch a maly mu oddaje tylko szkoda ze mnie to boli a syn sie cieszy ze znim sie bawi [emoji3] ja mam termin na 8 grudnia ale mnie sie wydaje ze ppd koniec listopada urodze. Narazie nic nie wskazuje ale mam takie przeczucie [emoji848]

@@Ewelina 1406 w takim przypadku powinnas isc do dentysty oni musza a nawet maja obowiazek psi zeby w takiej sytuacji przyjeli cie bez kolejki i bez wyciagnjetej karty.... Jesres w ciazy walcz o to bo jak nie teraz to kiedy? Przyjmuja bez kolejki i terminu z bolem a jeszcze kobiete w ciazy tym bardziej.... Nje mozesz sie meczyc bo dzidziusia stresujesz kochana.[emoji4][emoji4][emoji4]
Moja jedna to 3-4 razy dziennie czkawka, jest już nisko wiec nie powiem co mi skacze... :D nie lubię bardzo tego uczucia już wole jak mi jeździ nogami po brzuchu.
 
Do góry