reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dzieci czekają na pełnię księżyca niby rodzi się wtedy najwięcej dzieci
Czy jak ruszaja się wam dzieciaczki to czujecie ucisk na piczke i odbyt bo u mnie już masakra tak pcha w dół
Js tak dzis mialam jak siedzialam i zszywalam mlodej pluszaka. No taki ucisk jak mlody szalal, ze az mnie poty obeszly z bolu i musialam sie położyć, bo nie dało rady szyć i dokonczylam później.
 
reklama
Ja was podziwiam za te checi juz posiadania dzieciatek
Ja nawet o tym nie mysle
Dzis zaczynam 35 tc i szczerze nie ma dzidzius wyjścia musi poczekać do konca remontu haha

Nie wiem jak kobiety rodza w samochodach i w miejscach gdzie nie ma warunkow ale serio dla mnie to nie do uwierzenia haha

Ja odpoczywam, mloda sie rozpycha - jedyne co jest dla mnie denerwujące to częste wizyty w toalecie to cos co zabiera mi sen i swobodę bo jak gdzies ide to mysle ze kibelek będzie hahaha

Dzis mam urodziny ❤ 25 te:)
Ale szczerze jakos tego nie czuje ,bylo minelo -maz powiedział zebym sobie garnki wybrała (bo nowe mieszkanie) hmm garnki... no niby chciałabym miec nowy komplet ladny itp ale garnki:(
Na następne urodziny moze patelnie...
Ja to z róży bym sie ucieszyla- glupia kiedys mowilam ze kwiatki sa glupie bo usychaja szkoda kasy i wzial chlop do serca..
A teraz mysle jakie to mile ,choc trwa chwilę

Takie rozterki nocne
Macie rozstępy ? Cos wyszło ,gdzie i jak wygląda, kremujecie dalej ?
Mi wyszly na boku lewym 3 sztuki drobne ale sa
 
Ja was podziwiam za te checi juz posiadania dzieciatek
Ja nawet o tym nie mysle
Dzis zaczynam 35 tc i szczerze nie ma dzidzius wyjścia musi poczekać do konca remontu haha

Nie wiem jak kobiety rodza w samochodach i w miejscach gdzie nie ma warunkow ale serio dla mnie to nie do uwierzenia haha

Ja odpoczywam, mloda sie rozpycha - jedyne co jest dla mnie denerwujące to częste wizyty w toalecie to cos co zabiera mi sen i swobodę bo jak gdzies ide to mysle ze kibelek będzie hahaha

Dzis mam urodziny [emoji173] 25 te:)
Ale szczerze jakos tego nie czuje ,bylo minelo -maz powiedział zebym sobie garnki wybrała (bo nowe mieszkanie) hmm garnki... no niby chciałabym miec nowy komplet ladny itp ale garnki:(
Na następne urodziny moze patelnie...
Ja to z róży bym sie ucieszyla- glupia kiedys mowilam ze kwiatki sa glupie bo usychaja szkoda kasy i wzial chlop do serca..
A teraz mysle jakie to mile ,choc trwa chwilę

Takie rozterki nocne
Macie rozstępy ? Cos wyszło ,gdzie i jak wygląda, kremujecie dalej ?
Mi wyszly na boku lewym 3 sztuki drobne ale sa
Wszystkiego najlepszego kochana!!!
Mój mąż niedawno sam zauważył, że dawno mi kwiatów nie przyniósł [emoji6] mimo, że są krótko to i tak jest to miły gest.

@Igorowelove już tak niewiele zostało, niedługo się zacznie akcja, będzie dobrze.
 
Hej dziewczyny. Mało pisze ale jestem z wami cały czas.
U nas kołyska już stoi. Córka nie może się nacieszyć. Jeździ wózkiem po pokoju i misia wozi albo buja w kołysce.
Niestety mieszkania teraz nie odbierzemy tylko dopiero na styczeń nam przenieśli odbiór. Wkurzona jestem bo nie mamy tu miejsca na 4 osoby ale co zrobić. Do wiosny musimy się przemeczyc.
 
Ostatnia edycja:
Nareszcie skończyłam wszystko prasować [emoji85] teraz jeszcze może z jedno pranie wyjdzie jak coś dokupię.
Mnie dziś na zakupach dopadły skurcze, nie aż takie mocne ale ze dwa razy zgięłam się z bólu, mój się ładnie wystraszył [emoji23][emoji23][emoji23]
Nie zakładam, że Bąbel wyjdzie wcześniej jak 10.11. Więc się tymi skurczami nie przejęłam, zwłaszcza ze były króciutkie, no ale widać że już zostało tylko 29 dni do terminu [emoji16]
Aaaa co do czucia ruchów dzieciątka, to czuję już go bardzo nisko, pęcherz to jego ulubiona zabawka i ciśnie na pusie [emoji85]
 
reklama
Do góry