reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

No nie wiem, może... Człowiek ma dostęp do internetu to się głupot naczyta, ja już takie horror stories przerabiam zaslyszane od innych, co to niby własny poród przegapily [emoji23] Może i ja te wody przegapie cholera... Co mi się więcej w gatkach uleje to mam paranoje że mi wody ciekna i że to już zaraz będę do szpitala jechać!
 
reklama
20181015_125635.jpg
20181015_125646.jpg
 

Załączniki

  • 20181015_125635.jpg
    20181015_125635.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 417
  • 20181015_125646.jpg
    20181015_125646.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 406
To fajnie, że udało Ci się zaoszczędzić 200zl. Mnie czeka znowu wizyta u ortodonty, bo znowu odpadła mi retencja (a poprzednio mi zakladali 2tyg temu, bo wtedy tez odpadła)... Zaczyna mnie to denerwować, że nie potrafią tego przykleić raz a porządnie... Plus jest taki, że jak mi odpadnie po tak krótkim czasie to nie płacę za wizyte, ale mam tego ortodonte na drugim koncu miasta...

Może za płytko wsadziłas te tabletki? :)
myślę, że wsadziłam ją tak głęboko jak zawsze hehehe Nie było żadnych oporów :D

A jak już jest w terminie i odejdą to od razu się jedzie do szpitala, czy zdarzy się człowiek jeszcze ogarnąć? Jakiś prysznic czy coś?
Tak jak @Igorowelove pisze, jeżeli nie są zielone czy brunatne to spokojnie możesz się ogarnąć. No i pytanie jak GBS u Ciebie wyszedł, bo często zalecają przy dodatnim GBS żeby po odejściu wód od razu udać się do szpitala, bo muszą jeszcze podać przed porodem antybiotyk.

Mi wody odeszły przed drugim porodem. Wcześniej żadnych skurczy a nic zapowiadającego poród nie było-no może tylko to, że w dzień byłam dziwnie zmęczona. Przebudziłam się ok 4 rano i usłyszałam takie PYK tam na dole w psioszce i zaczęły lecieć, ale u mnie np. nie było typowego CHLUP tylko sobie tak leciały. Były zielone więc szybko do szpitala. Wydaje mi się, że nie sposób jest przegapić.

Mi od wczoraj jakieś upławy wychodzą z psioszki takie lekko brązowe. Oby to nie była żadna infekcja, bo jeszcze by mi tego brakowało. W sumie nic nie piecze, nic nie boli. A nawet przy luteinie zawsze wkładka czysta, tylko ewentualnie wypływający biały proszek...ale zupełnie inaczej to wygląda jak to co teraz się saczy.
 
reklama
Do góry