reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@majacyr w pepco nie będzie? Oni tam mają małą rozmiarówkę. Smyk też ma.
Ahahah @Igorowelove płaczę ze śmiechu [emoji23][emoji23][emoji23] mój też zaczyna się tego coraz bardziej obawiać i już żartami sypie [emoji23][emoji23]

„Wiesz do kiedy uprawia się seks z ciężarną?

Aż ktoś Ciebie nie złapie za ptaszka [emoji23][emoji23]”

Taki dowcipniś [emoji23]

Na pocieszenie dodam, że koleżanka miała już zgodę na seks po 3 czy 4 tygodniach [emoji4]
 
reklama
@majacyr w pepco nie będzie? Oni tam mają małą rozmiarówkę. Smyk też ma.
Ahahah @Igorowelove płaczę ze śmiechu [emoji23][emoji23][emoji23] mój też zaczyna się tego coraz bardziej obawiać i już żartami sypie [emoji23][emoji23]

„Wiesz do kiedy uprawia się seks z ciężarną?

Aż ktoś Ciebie nie złapie za ptaszka [emoji23][emoji23]”

Taki dowcipniś [emoji23]

Na pocieszenie dodam, że koleżanka miała już zgodę na seks po 3 czy 4 tygodniach [emoji4]
Hahaha zaraz się zesikam [emoji23][emoji23] dobre [emoji23][emoji23]
 
Cześć Dziewczyny. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Piszcie jak się mają Wasze dzieciątka [emoji5]
U mnie dziś tez noc taka sobie, obudziłam się o 3 i juz nie mogłam zasnąć.
Hej dziewczyny, dzisiaj dołączyła do forum i to chyba najlepszy wątek z listopada, by się przywitać :) Termin na 10 listopada, więc zbliża się wielkimi krokami! To moje drugie dziecko, więc mam już pojęcie co mnie czeka- chociaż wiadomo że każdy poród inny!
Staram się tutaj doczytać co mogę żeby Was lepiej poznać, ale potrzebowałbym chyba tygodnia żeby się przez wszystko przedrzeć :D Powoli ale stabilnie będę się starać nadrobić, może do porodu starczy mi czasu :))
Może coś o mnie wspomnę jeszcze na szybko. Lat 29 stuknie mi za tydzien, jak już wspominałam to moje drugie dziecko. Mam już synka który 18 listopada skończy 5 lat (więc różnica niewielka pomiędzy urodzinami moich dzieci), i który bardzo cieszy się jak na razie na nadejście swojego rodzeństwa. Niespodzianka będzie płeć, jako że nie sprawdzałam co mi się tam w brzuchu gotuje ;) Jestem już prawie wyszykowana, powoli mentalnie zbieram się za pakowanie torby do szpitala.
Wspomnę jeszcze ze mieszkam w UK, i tutaj mam zamiar rodzic (pierwszy poród również w UK, wspominam wspaniale), w przyszły poniedziałek wybieram się na wycieczkę po szpitalu który wybrałam na poród, w razie co zawsze mogę zmienić zdanie na szybko [emoji23] Ale raczej obejdzie się, już tam byłam kilkakrotnie i za każdym razem bardzo miło odbierałem zarówno opiekę która mnie otoczony jak i sam szpital.
To by było chyba na tyle jak na razie, postaram się udzielać i mam nadzieję że znajdę tu odpowiedzi na dreczoce mnie pytania i wątpliwości ;)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
Witam nową mamusie. Fajnie, że jeszcze ktoś do nas dołącza blisko mety [emoji4] chyba bym nie wytrzymała nie znając płci, chociaż u mnie w szpitalu podczas usg nie mogą mówić, także musiałam iść prywatnie żeby się dowiedzieć. Tez mieszkam w UK [emoji4]
 
@Mama Zuzi i Antosia po cc 24 się nie je nic.
Dziś mi mają coś dać do jedzenia.

A jak tam Twój brzuch? Przestał boleć?

@Dita dziś mnie mają przewieźć na "normalną"salę cokolwiek to oznacza.
Zmienia się personel, zobaczymy co i jak?
Mój ma do mnie koło 9ej przyjść, pomoże mi pójść do Matiego.
Wykąpałam się i czuję się 5 kilo chudsza.

@Balonsbalons dziękuję kochana.
Wczoraj jak Jacek przyszedł od niego to mówi, że Pani neonatolog mówi, że on jest bardzo spokojny, nie lubi zamieszania i lubi ciepełko.

Musiał Jacek kupić pampersy 0 bo w 1 pływa.
Laski gdzie można kupić ciuszki takie 46-50?
Na razie go nie ubiorą, ale i tak trzeba kupić.

@anet88 już się nie mogę doczekać, kiedy do niego pójdę i zobaczę go.
Tu szpital wyremontowano tylko o mózgach niektórych zapomnieli.

Od tego suchego powietrza mam nos zatkany i ból gardła.
Czekam na wizytę i na Jacka bo przyszła ta z wczoraj i mówi do mnie, że można jakieś tabletki possać.
Ja z C&A mam dla swojej małej [emoji4]
 
Hej dziewczyny, dzisiaj dołączyła do forum i to chyba najlepszy wątek z listopada, by się przywitać :) Termin na 10 listopada, więc zbliża się wielkimi krokami! To moje drugie dziecko, więc mam już pojęcie co mnie czeka- chociaż wiadomo że każdy poród inny!
Staram się tutaj doczytać co mogę żeby Was lepiej poznać, ale potrzebowałbym chyba tygodnia żeby się przez wszystko przedrzeć :D Powoli ale stabilnie będę się starać nadrobić, może do porodu starczy mi czasu :))
Może coś o mnie wspomnę jeszcze na szybko. Lat 29 stuknie mi za tydzien, jak już wspominałam to moje drugie dziecko. Mam już synka który 18 listopada skończy 5 lat (więc różnica niewielka pomiędzy urodzinami moich dzieci), i który bardzo cieszy się jak na razie na nadejście swojego rodzeństwa. Niespodzianka będzie płeć, jako że nie sprawdzałam co mi się tam w brzuchu gotuje ;) Jestem już prawie wyszykowana, powoli mentalnie zbieram się za pakowanie torby do szpitala.
Wspomnę jeszcze ze mieszkam w UK, i tutaj mam zamiar rodzic (pierwszy poród również w UK, wspominam wspaniale), w przyszły poniedziałek wybieram się na wycieczkę po szpitalu który wybrałam na poród, w razie co zawsze mogę zmienić zdanie na szybko [emoji23] Ale raczej obejdzie się, już tam byłam kilkakrotnie i za każdym razem bardzo miło odbierałem zarówno opiekę która mnie otoczony jak i sam szpital.
To by było chyba na tyle jak na razie, postaram się udzielać i mam nadzieję że znajdę tu odpowiedzi na dreczoce mnie pytania i wątpliwości ;)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Witam nową koleżankę [emoji5]

@Mama Zuzi i Antosia po cc 24 się nie je nic.
Dziś mi mają coś dać do jedzenia.

A jak tam Twój brzuch? Przestał boleć?

@Dita dziś mnie mają przewieźć na "normalną"salę cokolwiek to oznacza.
Zmienia się personel, zobaczymy co i jak?
Mój ma do mnie koło 9ej przyjść, pomoże mi pójść do Matiego.
Wykąpałam się i czuję się 5 kilo chudsza.

@Balonsbalons dziękuję kochana.
Wczoraj jak Jacek przyszedł od niego to mówi, że Pani neonatolog mówi, że on jest bardzo spokojny, nie lubi zamieszania i lubi ciepełko.

Musiał Jacek kupić pampersy 0 bo w 1 pływa.
Laski gdzie można kupić ciuszki takie 46-50?
Na razie go nie ubiorą, ale i tak trzeba kupić.

@anet88 już się nie mogę doczekać, kiedy do niego pójdę i zobaczę go.
Tu szpital wyremontowano tylko o mózgach niektórych zapomnieli.

Od tego suchego powietrza mam nos zatkany i ból gardła.
Czekam na wizytę i na Jacka bo przyszła ta z wczoraj i mówi do mnie, że można jakieś tabletki possać.

Och, żeby tylko nic cię teraz nie rozebrało.. dbaj o siebie! I czekamy na info co tam u Matiego słychać [emoji8]

Dzień dobry![emoji4] dla mnie dziś baaardzo dobry bo nareszcie wizyta (te 2 tygodnie były jak miesiac). Idę na 17 ale wcześniej skoczę na ktg. Ależ jestem ciekawa jak moja malutka urosła [emoji4]
@Mama Zuzi i Antosia A Ty o której? Masz też usg?
Ktoś jeszcze dziś ma wizytę?
Miłego dnia [emoji4]

Kciuki za wizytę!! Daj znac jak duża jest już twoja księżniczka [emoji5]
Ty już masz prawie 34 tydzień skończony to może być już piękna waga!!! [emoji123]

Też bym skorzystała z takiego zabiegu ale u nas w PL to nie legalne. Będzie trzeba uważać [emoji16]
A jak się trafi to będziemy kochać[emoji6]

Ja myślałam o spirali teraz. Tabletki odpadają, brałam 3lata, z czego 2,5 było super, a ostatnie pol roku to już się męczyłam[emoji53]

Ja miałam wczoraj męża zmolestowac ale popełniłam fatalny w skutkach błąd! Powiedziałam mu, że lekarz powiedział, że główka już nisko i co? I dupa, przecież on nie będzie syna po głowie bił [emoji85][emoji23] także u mnie seks dopiero 6 tyg po porodzie [emoji24]

Haha witaj w klubie!!!!![emoji85][emoji23][emoji85] [emoji23]mój mi to nawet zwizualizowal [emoji85] to znaczy opisał [emoji33][emoji86] także ja czekam na poród i koniec połogu... ostatnio trwał 4 tygodnie... damy radę[emoji106][emoji123]
 
Witam w piękny wtorkowy dzien :)
Ja dziś o dziwo przespałam całą noc, dopiero o 7 obudziłam się na siku :)

Witam nową koleżankę @karasjowa

@majacyr Te położne i pielęgniarki traktują ludzi przedmiotowo. Zero wyrozumiałości, zero uczuć i ludzkich odruchów.. Też się boje że trafie na jakieś zołzy. A co do małych ubranek napewno są w kiku, c&a no i na internecie widziałam jest sklep ubraniami dla wcześniaczków.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Zazdroszcze Wam bliskości z mężem, ja już nie mogę się doczekać tego.. A gdzie tam jeszcze do terminu a co dopiero jeszcze czas po porodzie... Może dopiero blizej nowego roku :(
 
reklama
Ja dzisiaj spałam twardo ale sen pamiętam wyjątkowo pierwszy raz od hoho... i akurat taki paskudny [emoji53] najpierw ze straciłam dziecko, pózniej, że jednak urodziłam, ale miałam cc i w ogole tego nie pamiętałam.. ani dlaczego, ani ci się stało, nic, i dziecka nie mogłam zobaczyć... No masakra [emoji33][emoji53] podejrzewam, że mój mózg przetrawia info od majacyr [emoji848][emoji33]widocznie musiałam sie bardzo tą sytuacją przejąć [emoji17]
 
Do góry