reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny w nocy trafiłam do szpitala z krawieniem, złe przepływy. O 5 z minutami cc, Mati malutki 1700 coś, leży w inkubatorze. Jeszcze go nie widziałam. Jak mnie obudzili to ryczałam jak bóbr.
Lekarze mnie nazywają płaczka.
Dopiero teraz doczytalam. Chce powiedziec GRATULUJE i mam ogromna nadzieje,ze wszystko z wami jest ok. Sama sie poryczalam... takie malenstwo... Zycze wam obojgu duzo ciepla i milosci. Abyscie jak najszybciej pojechali do domku.
Kurcze ale sie wzruszylam!!!
Pozdrawiam;););)
 
reklama
Co szykujecie do torby dla dzidziusia z rzeczy higienicznych do szpitala? Ja mam pampersy i chusteczki, podkłady i parę wacikow. Coś jeszcze może się przydać?
Szpital w ktorym bede rodzic daje prawie wszystko. Z rzeczy higienieczych mam miec, pampersy, podpaski, majtki poporodowe, wkladki laktacyjne i nawilzajace chusteczki
 
@majacyr przykro mi, że znowu jesteś w tym "niemiłym" szpitalu :( mam nadzieję, że dzisiaj jakiś lepszy personel Ci się trafi. A Twój lekarz będzie? Dzisiaj wstawanie już mniej boli? Jak się czuje Mati?
Ssij te tabletki zawczasu, żeby Cię kaszel nie złapał.

Ubranka w Kiku jesli macie u siebie. Smyk chyba tez ma :)
Niestety jak kadra jest do dupy to i marmury nie pomoga. Cos o tym wiem. Ale wytrzymasz, dasz rade :)
A kik nie ma dziwnej rozmiarówki? Mam stamtąd kilka sztuk 56 i 62 to mi się takie dość wielkie wydają.
 
@majacyr przykro mi, że znowu jesteś w tym "niemiłym" szpitalu :( mam nadzieję, że dzisiaj jakiś lepszy personel Ci się trafi. A Twój lekarz będzie? Dzisiaj wstawanie już mniej boli? Jak się czuje Mati?
Ssij te tabletki zawczasu, żeby Cię kaszel nie złapał.


A kik nie ma dziwnej rozmiarówki? Mam stamtąd kilka sztuk 56 i 62 to mi się takie dość wielkie wydają.
Ja mam 56 jeden komplet i jest standardowy :) a na pewno maja ubranka w roz 44 czy 50 bo mi sie w rece rzucil wlasnie ten komplet co bralam malemu w tskich rozmiarach.
 
Ja chyba mam wszystko co powinnam do tej torby... Dobra strona jest taka że jednak nie trzymają nas tu długo w szpitalu, więc też nie muszę tego nie wiadomo ile zabierać... Z moim pierwszym urodziłam o 4 nad ranem, a po 10 czy 11 rano ju mnie wypuszczali powoli do domu.. Więc mam nadzieję na takie ekspresowe odesłanie i tym razem :) jeszcze jedno zamówienie z Amazonu jedzie do mnie dzisiaj, z ostatnimi pierdolkami i myślę że mogę pakować. Żebym się z ręką w nocniku nie obudziła później :D

@FiLi88 To nie daleko, ja po drugiej stronie Peak District, niedaleko Barnsley i Penistone [emoji6] Mój starszy synek też obejrzał Harrego Pottera u swojej mądrej babci na wakacjach, i jak wrócił to nie chciał używać ubikacji/splukiwac bo się bał bazyliszka... Już mu trochę przeszło, ale co się miesiąc meczylam z nim to moje!

To faktycznie niedaleko. Peak odwiedzamy czesto i regularnie jak tylko sie cieplutko zaczyna robic. W ostatnie wakacje nawet pod namiotami bylismy tam, zeby wiecej czasu bylo na delektowanie sie urokami tego miejsca.

Co do torby, to ja przygotowalam ciuszki dla dzidzia, koszule dla siebie, pampki, podklady i kilka innych drobiazgow, ale jeszcze nie spakowane, bo torba na strychu. Pamietajcie o przekaskach i cos do nawilzania ust :)
 
Po 14 dniach idę do domu skurcze jakieś dalej się tam piszą, ale lekarka powiedziała, że po 35 tygodniu i tak już nie powstrzymują ewentualnego porodu... i że nie wie co wczoraj tej innej lekarce się nie podobało... ehh co lekarz to inaczej No masakra.

Najwazniejsze, ze idziecie do domku. Tylko Kochana, oszczedzaj sie. Skonczony 37 tc i mozesz sie rozpakowywac ;)
 
Co szykujecie do torby dla dzidziusia z rzeczy higienicznych do szpitala? Ja mam pampersy i chusteczki, podkłady i parę wacikow. Coś jeszcze może się przydać?

Jest oddzielny wątek co zabrać do szpitala, dodatkowo na stronie szpitala zazwyczaj piszą co trzeba zabrać, bo niektóre placówki mają swoje pampersy, chusteczki, podkłady, ubranka itd i nie trzeba wszystkiego zabierać że sobą.
Link do: Torba do szpitala
 
reklama
Po 14 dniach idę do domu skurcze jakieś dalej się tam piszą, ale lekarka powiedziała, że po 35 tygodniu i tak już nie powstrzymują ewentualnego porodu... i że nie wie co wczoraj tej innej lekarce się nie podobało... ehh co lekarz to inaczej No masakra.

Super, wyśpisz się we własnym łóżku i odpoczniesz! O której będzie wypis?
 
Do góry