reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Żadnej poprawy :( odstawiłam syrop z cebuli na rzecz naparów z majeranku i do tego syrop prawoślazowy pije, inhalacje z soli fizjo 3 razy dziennie... Witamina c w ogromnych ilościach, mleko z czosnkiem i masłem na noc... :/
Mi radzili mleko z czosnkiem na przeziębienia w ciąży, ale jak już na prawdę nic nie pomaga to może to.
Używałam pastylek jak i syropu zawszę trochę lżej
23-59-43-744_02_8050.jpg
 

Załączniki

  • 23-59-43-744_02_8050.jpg
    23-59-43-744_02_8050.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 489
A z 1.5 tygodnia już. Tylko że wcześniej byłam przeziębiona, wszystko przeszło tylko kaszel został
Kilka dni temu miałam to samo, też został mi kaszel, ale raczej taki przechodzący już. Ja posiłkowałam się mlekiem z miodem gryczanym, odstawiłam jednak cytrynę bo u mnie niestety działała wysuszająco, czosnkiem... I acerolą, w sensie tą Wit C dalej się posilam. Brałam też ten prawoślazowy, ale miałam wrażenie, że nie działa i tu robotę zrobiły pastylki *spam*, które gorąco Ci polecam, bo po nich jakby ten kaszel się zmniejszył [emoji32] no i odpoczynek.
Ale jednak lepiej, gdybyś zasięgnęła porady internisty, będzie wiedział najlepiej. Trzymam kciuki, że puści Cię w miarę szybko, bo to straszne.[emoji43]
 
Mnie te dotykowe termometry nie pasują.

Bezsenna kolejna noc, najpierw nie mogłam spać, potem córce zaczęły śnić się koszmary i płakała co chwile, a teraz mąż tak chrapie, że raz jak przysypiałam to mało zawału nie dostałam jak zachrapał. Za 45 minut i tak mam wstawać, więc nie słucham tego chrapania tylko słuchawki na uszy i komp. Dziś tata ze mną jedzie do ginekologa, potem jedziemy po karuzelę dla małej, w drodze powrotnej tata na zastrzyk i do domu, jak się nie położę popołudniu to chyba zemdleje. Ale w końcu doczekałam się wizyty. Która jeszcze dziś wizytuje?
 
Ostatnia edycja:
Żadnej poprawy :( odstawiłam syrop z cebuli na rzecz naparów z majeranku i do tego syrop prawoślazowy pije, inhalacje z soli fizjo 3 razy dziennie... Witamina c w ogromnych ilościach, mleko z czosnkiem i masłem na noc... :/

To chyba czas na wizytę u lekarza jak domowe sposoby zawodzą [emoji17]
 
Dzień Dobry wszystkim!
Oczywiście wczoraj zasnąć nie mogłam, ale jak już się udało to tylko na siku po omacku i dalej spanko.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!
Ciekawa jestem czy któraś wróci z wizyty z rozwarciem [emoji6]
Ja mam jutro, ale bez usg.
Młody chyba się lekko przesunął, bo chodzę normalnie, bez bólu w kroczu. Jakie to wspaniałe uczucie, gdy prawie nic nie boli [emoji6] Tak to ja mogę chodzić w ciąży, a nie jak jakaś starsza babuleńka [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Dzień dobry wszystkim u mnie noce przesypiam całe ,raz siusiu i dalej śpię . Za to zgaga mnie męczy i jakieś niestrawności. Co zjem to mi źle, w przeciągu tyg z 4razy wymiotowałam z tego powodu. Moja mała jakoś wczoraj spokojna,prawie nie kopała . Męża po czekoladę wysłałam żeby ją wybudzić. Miłego dnia i samych udanych wizyt
 
Do góry