reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Poniewaz bedzie to poczatek grudnia co myslicie zeby ubrac malego w to na wyjscie ze szpitala ? Takie grube polarowe tylko butki i rekawiczusie jeszcze czy lepiej kupic spiworek?
20180917_145611.jpg
 

Załączniki

  • 20180917_145611.jpg
    20180917_145611.jpg
    52,3 KB · Wyświetleń: 294
reklama
Dziewczyny jak w 31tc maly nadal bedzie poprzecznie lezec to daja skier. Na cc czy jak to jest?
też uważam, że dziecko ma czas. Z tego co piszą na różnych stronach to chyba do 34 tc prawidłowo dziecko się przekręca. Są też jakieś ćwiczenia, które to wspomagają, ale nie orientuję się. A poza tym nawet w ostatniej chwili może się przekręcić, tak jak to było u @majacyr

Kobitki jak wy sie dzisiaj czujecie ?
Bo mnie to kręgosłup boli jak chodze jak leze maly daje popalić bola mnie miesnia i glowa[emoji52][emoji21][emoji21] od 3 dni to mi sie nic nie chce kompletnie a jezcze w 6 mc mialam tyle energi ze sama mebelki przesuwalam [emoji38] a tu juz polowa 7 nic poprostu nic mi sie nie chce na spacery to sie zmuszam bo wiadomo trzeba chodzic. Ale dzisiaj to fatalnie nawet lozka nie poscielilam tylko tak leze na nim...[emoji52] a wy jak tam z samopoczuciem ?

U mnie samopoczucie ogólne ok, poza tym, że waga ciągle rośnie, bóle i twardnienia brzucha są i mały tak się wypina jakby już kompletnie tam miejsca nie miał :)
Mąż na mnie krzyczy jak mu marudzę, że za dużo tyję. Powiedział, że już ma dość mojego parkotania na ten temat heheheh w sumie to mu się nie dziwię. Jak to on rzekł: i tak będzie mnie kochał i tak :) tak, że spoko luz
mam całe dnie i w nocy również nabrzmiałe dłonie i stopy-przeważnie palce. To zapewne już do porodu zostanie.
Jutro zaczynam 8 miesiąc-32 tc skończony :) ale ten czas zapindala.
Na noc wstawiam pierwsze pranie, jakieś kocyki, ręczniki-takie pierdółki. I będę w tym tygodniu kontynuowała pranie razem z prasowaniem. Jeszcze muszę sprawdzić czy mam odpowiednią torbę do szpitala-nie za dużą i nie za małą.
 
też uważam, że dziecko ma czas. Z tego co piszą na różnych stronach to chyba do 34 tc prawidłowo dziecko się przekręca. Są też jakieś ćwiczenia, które to wspomagają, ale nie orientuję się. A poza tym nawet w ostatniej chwili może się przekręcić, tak jak to było u @majacyr



U mnie samopoczucie ogólne ok, poza tym, że waga ciągle rośnie, bóle i twardnienia brzucha są i mały tak się wypina jakby już kompletnie tam miejsca nie miał :)
Mąż na mnie krzyczy jak mu marudzę, że za dużo tyję. Powiedział, że już ma dość mojego parkotania na ten temat heheheh w sumie to mu się nie dziwię. Jak to on rzekł: i tak będzie mnie kochał i tak :) tak, że spoko luz
mam całe dnie i w nocy również nabrzmiałe dłonie i stopy-przeważnie palce. To zapewne już do porodu zostanie.
Jutro zaczynam 8 miesiąc-32 tc skończony :) ale ten czas zapindala.
Na noc wstawiam pierwsze pranie, jakieś kocyki, ręczniki-takie pierdółki. I będę w tym tygodniu kontynuowała pranie razem z prasowaniem. Jeszcze muszę sprawdzić czy mam odpowiednią torbę do szpitala-nie za dużą i nie za małą.
Mi ostatnio w szpitalu powiedzieli że przy trzecim dziecku macica jest rozciągnięta dlatego częściej czuć bol twardnienia itd to ja jej się pytam a co jest przy 6 lub 7 dziecku ?
A ty masz w tabelce wpisane że będzie dziewczynka a jednak będzie synek ?
A i mamy dzieci mniej więcej w tym samym wieku a mój mąż mnie tak irytuje że mam go dość
 
jeśli chodzi o kręgosłup, to z czystym sumieniem polecam kinesiotaping - byłam dwa razy i na mnie działa. Oklejają mi odcinek lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa i ból mam z głowy na 3-4 dni. Zawsze to coś, zwłaszcza że od początku mam z plecami problemy i są dni, kiedy naprawdę jest nieciekawie.
Też właśnie o tym słyszałam. Chodzisz prywatnie do fizjoterapeuty i mówisz, że chciałabyś, żeby Cię okleił czy poszłaś i sam to zaproponował?
 
Też właśnie o tym słyszałam. Chodzisz prywatnie do fizjoterapeuty i mówisz, że chciałabyś, żeby Cię okleił czy poszłaś i sam to zaproponował?


ktoś mi polecił i poszłam od razu na kinesiotaping do Yasumi, bo mam najbliżej - tam pani fizjoterapeutka mnie okleiła. 25zł to kosztowało, można jeszcze z masażem ale to już koszt ok 100zł.
 
reklama
Mi ostatnio w szpitalu powiedzieli że przy trzecim dziecku macica jest rozciągnięta dlatego częściej czuć bol twardnienia itd to ja jej się pytam a co jest przy 6 lub 7 dziecku ?
A ty masz w tabelce wpisane że będzie dziewczynka a jednak będzie synek ?
A i mamy dzieci mniej więcej w tym samym wieku a mój mąż mnie tak irytuje że mam go dość

ha . ostatnio i tym pisałam ... że przy kolejnym dziecku przez to że macica już była rozciagana to czuć bardziej te twardnienia a jak przy 6 7 dziecku to nie wiem..znam jedną osobę z taką gromadka dzieci ale nie osobidcie:) wow


super że wydatek w aptece już za Wami dziewczyny :):):) przynajmniej to z głowy ale cena zwala z nóg wow
 
Do góry